0 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Perşembe sabahi ben kahvalti hazirlarken kizim odada çizgi film n izliyordu içim rahat etmedi baya yaramaz çocuk pencereye tırmanır falan bi bakayım dedim odaya girmemle vitrinin üstüne düşmesi bir oldu zor altindan cikarttik yavrumu dusaklari burnu kan icindeydi verilmis sadakamiz varmis ki vitrin başına degmemis o cam kırıkları gozlerine girmemis cok şükür burnunun uc kısmı kesildi baya hemde burnunun dibinden alt dudağına kadar kesikler vardi hem de cok derin dişleri görünecek kadar derindi acile zor yetistik belki inanmayacak olan olur ama acile kadar üstümbbaşım kan icinde kaldi bi dudaktan bu kadar kan mi akar dedi hemşire 18 dikis atıldı dudağının iç kısmında bile dikisler var burnun ucu baya kesilmis ileeide dolar orasi dedi doktor ama sanmıyorum sanki hic düzelmeyecek gibi yavrum aynadan bakip anne burnum aciyor dusagim acıyor diyor sıvı veriyorum sadece o da içmiyor bisey eve geldik hic durmuyor ağlayıp duruyor sürekli hem de 14 aylık kizim da yanindaydi o cok şükür iyi büyük kizim temmuzda 3 yasini bitirecek insallah rabbim onu bana bağışladı o günün şokunu korkusunu atlatamiyorum gören betin benzin atmış sararmis yüzün diyorlar rabbim hic bir annenin yüreğini ciğerini yakmasın insallah :'(

37 Cevaplar

+2 oy
(9,206 puan) tarafından
Ayyy okuyunca çook kotu oldum :(( 

Çok geçmiş olsun cnm bnm Rabbim beterinden korusun :( durduk yere mi duştu vitrin :/
tarafından
Canim tırmanmaya a çalışmış  ayaklarıyla vitrin icindeki basamağa basmıştı inmek isteyip sirt ustu atınca kendini düştü üstüne
(9,206 puan) tarafından
:(( kıyamam ya oyy.kzum bnm.. inşallah iyileşir bir an once :(
-Reklam-
+1 oy
(887 puan) tarafından
İçim gitti okurken Allah'ım daha beterinden korusun canım rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin hiç birimize çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kanım dondu ya cok gecmis olsun Allah korusun ya 
tarafından
Allah razi olsun sağolun
0 oy
tarafından
Ayyyyyy RABBIM sifa versin gecmis olsun:(
tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa verilmiş sadakaniz varmış 
0 oy
tarafından
Hii aman Yarabbi bu nasıl acinokurken gözüm yasardu:(((
tarafından
Peki nasıl.dustu vitrin küçük mu buyukmu nasıl oldu
tarafından
Büyük canim baya büyük hem de tırmanmaya çalışmış inmek isteyince sırt üstü düşüp ustune vitrin düştü işte
tarafından
Ayiyyy içim çiz etti asla.koyma eve parçala at onu büyük şeyler koyma aman Allah korumuş yani çok kötü
tarafından
Zaten attim cnim iki parça seklindeydi ynyana degildi vitrinler ikisini de indirdik aşağı odun olarak yakmk için
0 oy
tarafından
Coookkkk geçmiş olsun acil şifalar riskli şeyleri kaldıralım evden bence 
tarafından
Eve gelip herseyi kaldırdım bi koltuklar var baska sehba olur falan herseyi kaldırdım
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Başlığı okudum nasıl girdim hemen ya çok gecms olsn gerçekten beterin beteri vardır çok üzüldüm cnm 
tarafından
Inan unutamıyorum canim gitmiyor gözümün önünden
0 oy
tarafından
Offf okurken içim yandı.:/ Rabbim şifa versin. Buna şükür kuzum. Daha beteri olabilirdi.
tarafından
Aynen canim verilmis sadakamiz varmis da kafasina falan değmedi
0 oy
tarafından
Ay ellim ayagim titredi ya. Cok gecmis olsun
tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Seni okadar ıyı anlıyorum kı benım kızımda 4 yasında kemdımıze ait bir bahcemız vardı bı kac gun once ordaydık ve esım basındaydı ama bı anlık bişeyle mangalın uzerıne dustu ellerı ızgaraya geldı ama allahım korudu közdü mangal ve yuzu gözü gelmedı allahım koruyo yavrularımızı o kadar içim gitti canım yandı kı allahım evlatlarımızı korudu gecmiş olsun cnm
tarafından
Sagol canim size de geçmiş olsun rabbim yaşatmasın bir daha
tarafından
Amin o soku atlamamak cok zor allah kımseye yasatmasın evlatlarımız ıcın yasıyoruz
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ya Allah korumuş tatlım 
tarafından
Cok sağol kuzum
0 oy
tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun yavrum benim ya şimdi nasıl
tarafından
Simdi idare ediyoruz canim hic durmuyor surekli bi hoplayıp zıplama derdinden uyuyana kadar yaniz bırakmayıp peşindeyim sürekli
tarafından
Yavrum ya kıyamam rabbim korusun inşallah yavrularımızı
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm gözünün önünden ayırmaya hiç gelmiyo kaşla göz arasnda yapcaklarnı yapıyolar bnde korkuyorum bazen ysnımdan ayrılıyo
tarafından
Kac gündür dibinden ayrılamıyorum canim der olsun bana asla yalniz birakmicam
(1,565 puan) tarafından
Yavrum bnm ya canı ne kadar yanıyodur seninde yüreğin sızlıyodur rabbim acil şifalar versin
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Okuyunca cok kotu oldum bee
tarafından
Bi de beni gör sen öldüm öldüm dirildim resmen
0 oy
(132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim safi isminin hürmetine şifa versin yavruna düzelir üzülme daha küçük dokturda demiş dolar die... çocuğunuz a tehlike verecek herşeyi kaldırın onlar buyuyune kadar benim çocuklarda çok yaramaz iki odayı bomboş yaptım sadece halı ve minder var çocuklarım için evin bütün düzenini bozdum bişey olursa vicdan azabı cekecegime kaldirayim daha iyi dedim bu söylediklerim anneler hepinize tavsiyemdir geçici olarak duzeninizden gösterisinizden vazgeçin onlar çocuklar ve tehlike nedir bilmiyorlar ben okadar tedbir almama rağmen yinede çocuk merakından her yere giriyor banyonun kapısında çocuk kilidi olmasına rağmen birşeyler bulup üstüne çıkmış kilidi açmış içeride çamaşır suyunu almış yerlere dökerken yakaladım Rabbim e şükür ki içmemiş ti aman diyeyim çocuklarınızı gözünüzün önünden ayirmayin Allah bütün evlatlarımızı korusun inşallah.....
tarafından
Zaten eve geldik uyur uyumaz herseyi kaldırdım canim sehba dahi bırakmadım olur da ayağının altına verir camdan sarkıtır kendini diye odalarda sadece koltuk ve halılar var yatak odasini da sürekli kitliyorum bazanin üstüne çıkıp pencereye bakıyor diye
(132 puan) tarafından
Her gün dua et Allah a emanet et annenin duası çok önemli pencerelerden çok korkuyorum 5. Katta oturuyorum koltukları dahi kaldırdım..
0 oy
tarafından
Ya çok geçmiş olsun verilmiş sadakaniz varmış Allah korumuş yaaa
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşAllah
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Başlığı okuduğumdan beri titriyorum verilmiş sadaka varmış çok geçmiş olsun gözlerim doldu:((((((
0 oy
(275 puan) tarafından
Allah ım yardımcın olsun şifalar versin verilmiş sadaka ız varmış bizde müsibet atlatınca ihtiyaç sahibi birine tuz ve ekmek ver derler. Mümkünse verin anneyiz yarasının bile izi kalmasın isteriz elbet ama Allah evladınızı size bağışlamış yavrum bir an önce iyileşir inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 163 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
65 cevap 1,137 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 258 göst.
2 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde begos22 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 617 göst.
4 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem unal (1 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...