0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Düdüklü tenceremi makinaya atmışlar ben evde yokken kardeşim atmış calistirmis makinayi şimdi düdüklü karardı ne ile temizleym yaa içime dert oldu uyku yok

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukarı çıksın 
tarafından
He kız kimse yorum yapmazsa post düşer yorum yapınca uste çıkar:-D
(251 puan) tarafından
Neka cahilim ya :D
tarafından
Ahahahah bende başta öyleydim:-D
(251 puan) tarafından
Adın dilnaz mi kız valla ismini görünce içime sevinç doluyor sanki kankami görmüşüm gibi hahahah snaa bide Dilo diyorlar dmi bende bir post ta girince tüm yorumları okuma hastaligi var biryerlerde görmüştüm
tarafından
Ahahahah sağol canım:-D evet dilo diyorlar normalde ismim Dilnoza turkiyede kimse ismimi söyleyemedi için dilnaz diyorlar bazen dilo :-D
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Cifle telledin mi canm
tarafından
Evet ciziyor
0 oy
tarafından
Cif acıyor rengini kuzum başka ne denediysem cif gibi olmadi
tarafından
Amonyakli cif çıkarır mi
tarafından
Evet kuzum kararınca siliyorum acıyor rengini tel falan vurma ama çiziyor ne kadar olsa da
tarafından
Tamam canım beni tanıdın demi
tarafından
Tanıyamadım ki
0 oy
(747 puan) tarafından
Kalaylatcan  o zaman canin
tarafından
Son çare sanırım
0 oy
(251 puan) tarafından
Ay dur Ablamın şahane fikirlerinden vereyim sana eline bir poşet geçir normal şeffaf bir poşet sonra posete cifi dök tencereye sur ovala parlar o bak gör sen 
(251 puan) tarafından
Saka kız niyetin elbet kötü değildir ama belki kız bilmiyordur dedim ben bile 2 sene oldu bunu ogreneli
(3,669 puan) tarafından
Doğrudur canım bende aynısını yazdım bak bu arada beyaz sabun ile telde ise yarıyor buda yeni :)
(251 puan) tarafından
Kız tek çiziyor ya bende bu hafta tüm tenslceleri psrlaticsm altları telle dislarida cifle
(3,669 puan) tarafından
Yani oda dogru
tarafından
Kız o hiç fayda etmiyor benim tencereye bana mısın demedi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Cif ve buzdolabı poşeti

Yada beyaz sabun rendesi
tarafından
Beyaz sabunu denedim ama faydası pek olmadi
0 oy
(625 puan) tarafından
Sirke ve limon tuzu rengini açar sıcak su içine koyulan 5  10 dj bekle
0 oy
(242 puan) tarafından
Canım a101 de ocak ve aspiratör temizleyici köpük var gri bir şişe o çok işe yarıyor her şeyde kullanıyorum kurumuş yağ lekelerini bile ovmadan çıkarıyor akıtıyor resmen bir dene derim 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çeliği kaliteli olmayınca kararır..  bence yapilacak. Bişey yok ama sirkeyle kaynatmayi deneyin hiç yoktan
tarafından
İçi değil canim dışı karardı
(4,961 puan) tarafından
Bir poşete cif dökün iyice ovalayin bu yöntem çok işe yarıyor belki karartisi da gecer
tarafından
Fayda etmedi onu da denedim ya bugün gene yapacağım olmasa yarın kalaylatmya veririm
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Cif le ovala
0 oy
(7,441 puan) tarafından

image

tuvalet seysi olunca biraz garip gelebilir ama ben hiç tuvalette kullanmıyorum yanmış kararmış tencereleri caydanliklari acayip patlatıyor bende Instagram dan tanıtım yapanlar video çekmiş ordan gördüm elimde vardı benimde tuvalette gerçekten işe yaramıyor bende kullanmiyordum görünce iki tane yanmış çaydanlığın vardı denedim sanki parlattirilmis gibi oldu 
tarafından
Farmasi satıyorum ama kullanmadım evde var deneyeceğim
(7,441 puan) tarafından
Kesinlikle dene canım korkmazdan dünyanın parasına çaydanlık aldım sen git eşim ben evde yokken unut ocakta baya yanmış simsiyahti nerdeyse iki sene oldu öylece çaydanlık duruyordu kenarda bide günlük kullandığım yanmıştı onu kullanmaua dev ediyordum bende daha 10gunnonce gördüm yeni yaptım çok güzel sonuç pasparlak
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Farmasinin temizlik urunlerinden al cnm kararmaya birebir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu