0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Kızım 27 günlük son iki gündür sürekli uyurken ikiniyor rahatsız oluyor gazı var galiba çıkarmaya çalıyorum olmuyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zeytinyağı ile karnına sırtına masaj yap bisiklet hareketini yaptır 
(256 puan) tarafından
Yaptım hepsini yine aynisini yapiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktoruna sorup gaz şurubu alabilirsin canım bide ayaklarını karnına dogru iterek hafif hafif masaj yapabilirsin 
(256 puan) tarafından
Denedim onu canım yine aynı şurup mu kendimiz alabilirmuyiz eczaneden
tarafından
Şurup demıyımde gaz damlaları var onlardan kendin alabılırmısın bilmiyorum ama Bı tanıdığın hemsıre falan varsa sor yada saglık ocagına falan gidip Bı sor olmadı canım
(256 puan) tarafından
Eczacimiz kuzenim ona sorim
tarafından
Sor Bı canım
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Gecmis olsn canim
(256 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Masaj yap karnina sicak havlu koy  ayaklarini karnina dogru ittir elinlede saat yonunde masaj yap cnm 
(256 puan) tarafından
Ay canım hepsini denedim tık yok zor zekat kendi yapıyor ama uyku halinde öyle ikininca üzülüyorum ağlamıyor ama uykua devam ediyor
tarafından
Gaz ckarmaya calisiyodr iyi uyanmyosa cnm gazli bebekler zor olur gaz damlasi kullandm ben kizima alablrsn eczaneden receteszde veriyolar adini unuttm ama 70 80 tl bseydi dolapta saklanyo hatta almak istersen sor bi
(256 puan) tarafından
İsmini hatırlarsaniz eğer yazarmisiniz
tarafından
Biogaia  die bseydi yanls hatrlamyosam azda olsa rahatlatmsti cnm
0 oy
(242 puan) tarafından
Ayaklarını yavaşca tutarak karnına dogru bastır (dizleri karnına gelimiş olucak yani bükerek ) ara ara tekrarla bu hareket gaz çıkarmasına yardımcı olur eger kakasını yapamıyorsa bir kulak çubuğuna zeytinyağı sürüp makat girişine doğru sür hafifçe karnına ve sırtına masaj yapabilirsin birde dizine yüz üstü yatırıp sırtını sıvazla gaz çıkarmasına yardımcı olur ( karnına baskı  olsun yani dizin ) 
(256 puan) tarafından
Hepsini denedim hala şuan uykusunda devam ediyor
(242 puan) tarafından
Hmm canım birde sabun formülü var küçük bir parça sabun atıyorsun makattan fitil gibi ama daha çok küçük bilemedim onun için. O zaman gaz damlaları var doktoruna söyle bir tane yazsın benim kuzenimde gaz damlası kullanıyor çok işe yarıyor geçmiş olsun
(256 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım ütüyle havluyu isit koy karnina oyle uyut. Cok iyi  geliyo
(256 puan) tarafından
Denicem canım sağol şuan geçti ikinmasi rahat uyuyir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 226 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde HiranuR644 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy