0 oy
1,441 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim Şef Aşcı işini kendisi de bende seviyorum ama.  Sevmediğim şey Evde yemek yemek istemiyor sıkıldım yemek görmekten diye kahvaltı istiyor hep. Ve asla evde yemek yapmıyor ben zorlamadıkça. :D

53 Cevaplar

+1 oy
(673 puan) tarafından
Eşim tekstilde kesimci hiç şikayetçi değilim akşam 6 oldumu evde kendiside memnun işinden öyle zorlanmıyo yani 
tarafından
Yaa çok güzel benim eşimin 3 vardiyası var çok zorlanıyoruz o değil biz onu özlüyoruz :(
(673 puan) tarafından
Yok canm küçük bi yer tek eleman sadece kesim yapıyolar bebe kıyafetleri üzerine dikimi ütüsü paketi hep dışarda oluyo eşim tek eleman
tarafından
Hmm zor o zaman işi Allah yardım etsin canım.
-Reklam-
0 oy
(119,436 puan) tarafından

Meslekleri okumaya geldim :D

tarafından
Sende yazsana kız :D merak ettirme bizi :D
Gizli ajan benimki ☺️☺️☺️
tarafından
:D tamam o zamn:D
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Telefon tamircisi 10 11 den aşağı gelmez iş yeri yakın diye biktim bende
tarafından
:( kötü olmuş canım ya. Ama olsun yakınmış sonuçta iş yeri bu iyi değil mi :)
(2,548 puan) tarafından
Iyi iyi hergun yemek götürürdum çocuk olmadan ve virüs olmadan once ama olsun napalim
tarafından
Aynen hayırlı işler olsun inşallah :)
tarafından
Aaa eşlerimizin işleri aynıymış
Bizimde telefon dükkanımız var
(2,548 puan) tarafından
Nekadar güzel canım inşallah ileride bizde dükkan acariz
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Ne güzel işte yemek derdin yok oh. Ama o kocaya da yemek beğendirmek zor olur :D

tarafından
Ayy ben sıkıldım ama artık kahvaltı yapmaktan   kendime ayrı yemek yapıyorum o yüzden. Kocam olmasa da oldu der kıyamaz bana :D
0 oy
tarafından

Yorumları okumaya geldim :)

Once bel geldim ama ☺️
tarafından
Ahahahah lan sevda bu sefer benden önce davranmışsın:-D
0 oy
tarafından
Muhasebeci şikayetçi sürekli  bilgisayara faturalara dikkatli bakmaktan  gözleri tabiri  caizse kan çanağı oluyor
tarafından
Her işin zorluğu var gerçekten Allah yardım etsin.
tarafından
Amin canim
0 oy
(10,066 puan) tarafından
Gemi makinaları mühendisi eşim. Çok çok çok fazla sikayetciyim
tarafından
Neden şikayetcisin canım. Çok şükür işi varmış☺️
(10,066 puan) tarafından
Işi var ona şükür türkiye şartlarına göre maaşıda kat be kat iyi hatta. Ama gel görki 1 kontrat en az 3 ay. Bi gidiyor araki bulasin
tarafından
Doğru ayrı kalmak zor gerçekten inşallah düzelir bu durumunuzda
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Esnaf. İlçe ye gidip geliyor Sabah 9 da gidiyor akşam gelesiye 21 21.30 oluyor. Hic bisey yapamıyoruz haliyle araba da onda olunca bi yere gidip gelemiyorum. Pazar günü de tatil olunca heryer kapalı oluyor. En büyük şikayetim babasıyla beraber çalışması benim fikrimi sormadan 
tarafından
Çok mu karışıyor babası canım yoksa . Eğer öyleyse cidden zordur ya
(2,447 puan) tarafından
Karışmıyor sabah gidiyor dukkana esim geldikten sonra öğlen gibi eve dönüyor oda başka ilçede yaşıyor. Ama yaşadığım sorunlardan dolayı sevmiyorum
0 oy
(175 puan) tarafından
Beyaz eşya mobilya mağazasında müdür elemanlar delirtiyo tabi gün içerisinde ama yapacak bisey yok şikayetçi değilim çok şükür bi işi var :)
tarafından
Şükür canım ☺️ o delirtmeler bizde de var stajyerler delirtiyor ama stresini de onlardan çıkarıyor mecbur :D
(175 puan) tarafından
Aman eve geldiklerinde çıkarmasınlar da gerisini boşver :D
0 oy
tarafından
Muhasebeci allahım adam sabah akşam fatura kesio gelenler deli ediomus eve gelio sürekli iş konusuoz
tarafından
Doğru ya birsürü insanla görüşmek sıkıntı gerçekten beğendiremiyorsun asla bişey.
0 oy
(230 puan) tarafından

Maliyeciyiz 2 miz de beraber gidip geliyoruz hep gözümün önünde şikayetim yok :D

tarafından
Yaa en büyük hayalimdi çok mutlu oldum adınıza canım valla☺️ ben bilgisayar programcısıyım eşim Şef Aşcı asla bir arada çalışılamayack meslekteyiz :D
0 oy
tarafından
Ya ne güzel keşke benim eşimde kahvaltı istese hep :D
tarafından
Yok kız valla bi yerden sonra sıkılıyor insan kahvaltıdan :D
0 oy
tarafından

Cumhurbaşkanlığında dış ekonomik ilişkiler uzmanı. Bi sikayetimiz yok Allaha şükür <3

tarafından
Maşallah çok güzel ☺️ hiç şikayetin olmasın inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Esim oto tamircsi hiç şikayetçi değilim: )  bi gün üstümde beyaz bi elbise vardı işten gelir gelmez sımsıkı sarıldım tabi elbise oldu simsiyah naptin aşkım dedi olsun nolcak dedim sen bizim için çalışıyorsun senin o tiner kokuna kurban olurum demiştim heh ışte şimdi bütün yorgunlugum gitti dedi :) böyle de güzel bir animız var :)  
tarafından
Çook romantik ❤️ Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım.
(1,403 puan) tarafından
Aminn Allah razi olsun :)
(256 puan) tarafından
Gece hiç uyutmuyolar zaten yolda kaldık lastik patladı falan filan
0 oy
(256 puan) tarafından
Kendi iş yerimiz var oto lastik yıkama inan çok güzel kârımız var ama eve geç geliyor çok yoruluyor bir dakikası yok
tarafından
Çok zor gerçekten dinlememesi Allah yardımcısı olsun eşinin canım. Şükür bir işi varmış ama hem de bol karlı :)
(256 puan) tarafından
Sağol canım geçim zor Rabbim herkesin yardımcısı olsun
0 oy
(771 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
sanayide camcii kendi dukkani cok gec bityo gece 1 bile geciyo gelmesi bide gece    telefonu caliyo abi yolada kalddim sole bole oldu diye cagriyolar
tarafından
Allah kolaylık versin canım zormuş gerçekten
(771 puan) tarafından
amin  ama esim adina seniyorum.en azindan kendi sevdigi işi  yapiyo
0 oy
tarafından
Benimki ziraat mühendisi özel şirkette çalışıyor sabah akşam geziyor arabayla haftada üç dört gün evde kalmıyor zor oluyor o yüzden 
tarafından
Allah kolaylık versin canım zor gerçekten ayrı kalmak
tarafından
Öyle kuzum sürekli yollarda olması da sıkıntı ama buna da şükür. Sağol ❤
0 oy
(670 puan) tarafından

Hahha aynı bnkide aşçı aynı sıkıntılar bndede var ama Bnmki et mangal ızgara ustası :D yemek konusundada aynı yemek değil daha çok pasta börek poğaça patates salatası hep böyle şeyler seviyor 

tarafından
Pasta, börek de yapıyor benimki onda da pek gözü yok ayy :D  yaparsam onu yer biraz ama malum bebek var hep yapamıyorum.
0 oy
(551 puan) tarafından
Eşim makine operatörü ve bütün iş kıyafetleri yağlı oluyor geçmiyor oda 
tarafından
Olsun canım sağlığı yerinde olsun en önemlisi bu. Benim de eşimin önlüklerinde yağ oluyor ama mecbur şükür ki işi var.
(551 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür
(1,007 puan) tarafından
benim esimde makina operatoru malesef o yaglardan bende sikayetciyim ve cogu zaman eve gec saatlerde geliyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Elektrik elektronik mühendisi. İse gidip gelir memnuniyetsizligim. Yok 
tarafından
Çok şükür canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,719 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Anneyim2 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,108 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu