0 oy
995 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ne ailesi ne kendisi sevmiyorum artık bunu fark ettim, boğuluyorum ailesinin de kendinin de yanında. Zaten ailesiyle bir araya gelince hep aksi sinir olur onlarda sanar acaba gelin mi birşey yaptı diye ama halbuki ben ne birşey derim nede onu kızdıracak şeyler yaparım, en ufak şeye hemen bağırıyor, mesela evime paspas aldım bana bir bağırdı bir kızdı niye aldın diye aldı paspası yere çarptı dedim değişiklik olsun eve koyarım diye dedim bitane de omuzuma vurdu halbuki 7 aylık hamileyim isteyerek olmadı bu çocukta. Çok Boşanmak istedim ama kabul etmedi çocuklarım için dayanmaya çalıştım. Dedim çocuklarımı ver senden bir kuruş bile istemem diye. Anneme fazla gelip gitmez Annemde söylenir bak gelmiyor İsmail diye, oda çok üzülüyor annem, varsa yoksa kendi ailesi ben çok sıkıldım artık ve bunaldım çocuklarımı bana verse hiç umrumda olmaz hiç üzülmem boşansak çünkü çok aksi bir insan. Hamileyken çok tepik yediğimi bilirim herkes çok safsın sanki bir şeker versek kanarsın öyle iyisin diyorlar. Ailesinin yanında da bağırıyor vuruyor sus diyorum ses gitmesin şuan bunu yazarken ağlayasım geliyor. Ne yapmalıyım? Bilmiyorum

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lann var yaa anası gördü erkeklestimi gene bu allahım ya sabir 
(2,589 puan) tarafından
Anasından tırsıyor o zaman
tarafından
Ne bileyim kuzum ya hep sabret dedim ama artik sabretmesin yeter bu kıza yaptığı
tarafından
Sabredilmiyor balım, daha hepsinden nefret ettim ailesinden de kendinden de
tarafından
Sabretme zaten sumeyra yeter bunun yaptığı
(2,589 puan) tarafından
Bence ses ver artık bunlar şizofren mi sende sabır taşı degilsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şiddete boyun eğme sana tek bunu derim bosan yada boşanma ama dayağa sessiz kalma çağır polisi gorsun gününü 
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(879 puan) tarafından
Ne yapacaksin sevgi bittiyse ki... Cok zor Allahim yardimcin olsun kuzum
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Allah yardmcın olsun cnm ya sabr acı meyvesi tatlıdr demişler dua et Allaha havale et Allah mazlumun ahını kimsenin yanına brakmz
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Ewe bi paspas aldin die laf mi etti pardonda sen o evin hanimisin bi paspas aldin die laf mi etti bundan hersey beklenr ya ben ewe ne alsam esim donupte bana neden onu sunu bunu aldin demez gerksiz vurmus bide pislik:angry:

0 oy
(13,887 puan) tarafından
ailenin yanında erkeklik taslar taslar çoğu 
0 oy
(178 puan) tarafından
Şu annesini görünce erkeklesip artistlik yapan erkekler yokmu alasın analarına geri sokasın pislikler kendilerini bi *** sanıyorlar
0 oy
tarafından
Rabb'im yar ve yardımcınız olsun inşaallah ama muhakkak bacım birinden destek almalısınız böyle olmaz bir yere kadar ihbar etsen bir yerde TLF açsan boşanmak istiyorsun ama boşanmiyor bende bunu anlamıyorum tobe estğ. ama kadın ne onun için köle gibi kullanmak sağlam birisinden cidden destek almalisin bu şekilde çocukların da psikoloji sorunu olur onlar da ileride Allah muhafaza babasından görerek şiddet uygulayabilir tanıdığın yoksa bile Google'da yazar muhakkak kadına şiddet için bir iletişim yeri 
tarafından
Severek mi evlendin bacım yoksa kaçtın mi Yasin kaç buarada
tarafından
Severek evlendim canım ama tabiki o zamanlar böyle değildi mis gibi adamdı Misss gibi evlendik 1 sene geçti 2.sene değişti
tarafından
Eşinle ilk başta bir konuş ama anlamazsa eğer bacım dediğim gibi birinden destek alman lazım bu şekilde nereye kadar Allah'ım yardımcın olsun
0 oy
(149 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım benim ama sakın kendini ezdirme bu hayat senin bidaha dünyaya gelme şansın yok layıkıyla yaşa o da ya adam olsun yada kendi pisliğin de bogulsun 
0 oy
(422 puan) tarafından

Sumeyra cim suan hamilesin cnm duygusal dusunuosun bnc boyle dusunme  cocuklarin var duzelir diosan sabret  ozelden tanisiyoruz snle tatlim ;)

0 oy
tarafından
Kuzum hadi bir çocuk yaptın ikinciyi niye yaptın böyle insandan çocuk yapılır mı çok zor allah yardım etsin şiddet gösteriyor asla sessiz kalma ailen yanındaysa boşan bi ise gir çocuklarına bak ailene dr muhtaç olma
0 oy
(2 puan) tarafından
Canım.bir insan .yedisinde ne ise yetmisindede odur malesef ki başta melekler sonra.iclerine girince  tanıyosun gerçek yuzlerini sana öyle yapmasi çok yanlış  birde hamilesin o simdi çocuk var gidemez ailesinin evine geri diyerek düşünür seni aşağılar malesefki boyle dusunen erkeklerde  var ben evlendim 1 ay sonra hamile.kaldim önce ailesine annesine sonra bana başladı bacağıma yumruk yedim ellerim geri bukuldu  ordan oraya firlatti  kafa yedim kafama çok şey yaşadım oda çok aileciydi hiç suçum yokken yaşadım bunları mosmor geldim babamın evine kaçtım da yine çocuk için  sans verdim yemin etti söz verdi yalvardı polislik de olduk gittim geldim gittim geldim şans verdim doğum yaptım takı evde boğazımi sikina kadar simdi ailemin yanındayım  boşanma.davasi açtım  bebegim 10 aylık olacak yakında tek diyeceğim kendini ezdirme  2 çocukla  boule yapıyosa ilerde neler yapar herşeyi dusunmelisin rabbim yardimcin olsun 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Oohaaa sumeyraa polis adamda bunu yaparsa yuuh hamile kadina bide 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,503 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
0 oy
28 cevap 473 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu