0 oy
813 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
N3 yapacağımı biiyorum kolum kanadım kırık :(çocuğuma acıyorum sadece 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,644 puan) tarafından

Erkek milletini cok kafaya takmaya gelmiyor yokmuş  gibi davranin nefes  almiyorsa ölmüştür öldüyse  gömerler  salla gitsin  :D

(2,644 puan) tarafından
Kocama kiyamam deme Oyle  giz :) iyi kötü  yine basimizdan eksik etmesin saygiyi sevgiyi bitirmemeye biseyleri  görmezden  duymazdan gelmeye bakin hepimiz yasiyoruz tek degilsin
tarafından
Ya saygı nedir sevgi nedir kadir kıymet nedir bilmiyor beni seviyor sevdiğini de biliyom eminim de ama eskiden çok ilgi gorurdum çocuk olunca ilgiyi kesti sanki uzak duruyo benden ben yanasiyom işten gelir gelmez sarilirdi ederdi şimdi cici mayin bitti diyo eskidenmis o dediği lafa bak bu lafda ne anlarsın sen yapmacık olamam ben fazlasını yapamiyom diyo eskiden niye yapıyordun o zmn şimdi de gerçek yüzü cikti
(2,644 puan) tarafından
Ilk zamanlar hep aynilar benimde esim oyle bazen cok aşırı  ilgili bazen bildigin aşırı  kalas bazen cok sinirli bazen cok şakacı  hep bir olmuyor gitme üstüne  biseyleri kabullen  sende cok ilgi gösterme  senden bekledikçe  kendi yapasi kaciyo onlarin
tarafından
Artık hak ettiği gibi davranacam hak ettiği şekil değer verecem madem o değişti bende degisecem
(2,644 puan) tarafından
Çok  kafani yorma beklentini yüksek  tuttukca üzülen  sen olursun bebeginle ilgilen  bozma moralinide hersey boş
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Neden peki Bi konuştun mu neden üzüyorsun vs de 
tarafından
Ne yaaya çalıştığını anlamiyom işten gelir gelmez bağırdı bana çocuğu helak etti akşam vakti aldım bebeği çıktım gittim ama gidecek yerim yok geldim yine evime çok içim yaniyo çocuk olduktan sonra herşey degisti herşey banyo yapmıştım saçlarım dökülmüş temizlemeyi unuttum bir senedir evliyim hayatta bırakmadım banyoyi öyle bebeğim sen dolayı kafam dalgın olabilir hani bağırdı çağırdı.bana cici mayin bitmiş önceden çok ilgi görüyordum artık yanasmiyo bana seviyorum seni ama yapmacık olamiyom diyo eskiden di o çok ilgilenmeler diyo :( of of ona sığındım ben ama hak edecek naptim ben bunu yapacak
(12,777 puan) tarafından
Bence al karşına konuş böyle yapma üzülüyorum ilgi yoksa da bana böyle yapma yuvamız yıkılır de
tarafından
Aldım konuştum iş yerinde sinirlendim sana çattım diyo ben ailemde böyle yapıyordum diyo sinirleniyom diyo pis yer görünce ben kirli pasaklı biri değilim ki saçlarım dökülüyor bebek den dolayı sinir stres benim elimde mi sanki özür diledi filan peşime düştü eve getirdi beni. Ama içim buruk halen bebeğim iç çeke çeke uyudu gözleri şişti yavrumun
0 oy
tarafından
Benim çektiklerimi anlatsam sana abo
0 oy
(329 puan) tarafından
Nolduki  cnm ne gbi sorununuz var
tarafından
Sorunumuz yoktu eskiden çok güzel geçinip gidiyorduk çocuk olunca değişti gibime geldi dedim bana öyle gelmiştir dedim ama . Adam benden git gide uzaklaşıyor artık saygı kalmadı artık s3vgi de bitiyor yavaş yavas
(329 puan) tarafından
Peki yani sevmediğini davranışlarından ı anlıyorsun yada ne bilim bnu nasl belli ediyo sen byle düşünğyorsun
tarafından
Ya mesela işten gelirdi sohbetimiz olurdu simdi iki kelime zor ediyoz en ufak şeyi büyüttü yemek zamanı. Sokaklardaym oda peşimde çocuğum kucuk daha ağladı ağladı yavrum helak oldu
(329 puan) tarafından
Soka gamı cıktın tartsıp
tarafından
Ewet aldım bebegimi gittim akşam vakti
0 oy
tarafından
Umursama takma deger verme yoksa bi tarafları  kalkiyo
tarafından
Ağlamaktan helak oldum bebeğimin de gözleri şişti 4 aylık daha değiyor mu evin huzurunu bozmaya  çok üzülüyorum bebegime
tarafından
Allah sabir versin degmez valla umrsama belliki seviyosun ama bebegjnden onemli  degil bence o adam seven uzmez cunku sende bebegini srviyosan bebegin icin sabret uzulme yavrucak etkilenmesin umursamiyomus gibi davran kendi haline birak uzerine dusersen alışır
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Neden kendini çaresiz hissediyosn ki?

Caresizlerin çaresi Allah değil mi ?
tarafından
Evet doğru. Diyon allahdan başka sığınacak kimsem yok gözüm de yaş kurumuycak mi acaba
0 oy
tarafından
Neden uzuyor 
tarafından
Artık eskisi gibi değer görmüyorum saygimiz yok sevgimiz de bitiyor yavaş yavaş  sanki ilgi de azaldı artık beni sevmediğini dusunuyom bana mecburmus gibi goruyom
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Hangimizin eşi uzmuyir  

Allah yardımcin olsun canım:(
(53 puan) tarafından
Katılıyorum üzüle üzüle ne mide kaldı ne yürek
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Hepsi aynı canm hangisi üzmüyor ki

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,414 göst.