0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından

Kızlar dun asi oldu oglum 9 aylık asısı ve dunden beri böyle vucudu ne bu acaba... Isılık olabılımı sizce 

image

13 Cevaplar

0 oy
(2,447 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sadece bacaklarında mi var canım yüzünde falan var mı. Ateşlendi mi
(100 puan) tarafından
Yok cnm benim butun vucudu sadece ama yuzunden yok cnm sadece alnında biraz var okadar... 3 gun ateslendı cnm.. Tam ates bitti ıyılestı dedik 2 gun aradan gectı böyle oldu cnm... Dıslerı cıkıuor dedi bana Dr almıstım... Dun de asi vuruldu cnm sonrası böyle ıste
(2,447 puan) tarafından
Benim kızım da dis çıkarırken ateslenmisti 39 a kadar çıktı sonra yüzü dahil heryeri kırmızı benek oldu. Altıncı hastalık diye bisey demişti doktor. Alerji şurubu verdi 2 gün sonra geçti. Yüksek ateşten sonra bebeklerde oluyormuş kuzu aklıma o geldi. Biz zaditen kullandık alerji şurubu. Sen gene de doktora sor
(100 puan) tarafından
Yaa cnm benım ıcımı rahatlattın canımsın.. Yarın bı Dr ye gösteriyim bende aynı durum yasıyor oglum cnku... Ateslendı 3 gun böyle iste.. 2 sonrada böyle oldu cnm..
(2,447 puan) tarafından
Kötü bisey degil merak etme canım olağan biseymis bende korkmuştum geçiverdi. Gecmis olsun kuzum. O bacaklari da issir benim yerime
(100 puan) tarafından
Ay cnm benım benım cok tesellur ederım İcim rahatladı biraz... Yarın alıyım bu Dr gorsun bakalım... Isısırım teyzesi :)) ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerji olmuş canm da neden acaba
(100 puan) tarafından
Bu alerjımı acaba cnm ya... Kız butun vucudu böyle oglumun.. Dun aksam baaladı... Ama herzmankı seylerı yiyor yani ne bilim... Ne olabılrırkı alerjisi acaba... Yarın Dr ye alırsam bıkırlermı acaba.. Ne yapacaklar cnm bilgin varmı tahlılmı yaparlar
0 oy
tarafından
Kiz bebegi m yok ama bu alerji gibi çok kotu olmuş ama doktora mı götürsen
tarafından
Isilik böyle değil galiba kuzum o daha farklı bunda büyük döküntüler var aşı mı alerji yaptı acaba sen götür bi
(100 puan) tarafından
Kız cok korkuyorum ya inslalh bırsey yoktur.. Yarın sabahtan alacam Dr ye... :(
tarafından
Korkma kuzum allah korusun bir şey olmaz inşallah alerji olabilir ilaç falan verirler düzelir
(100 puan) tarafından
Insallah cnm benım ❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Sanki alerji yapmış gibi canim ateside varmi
tarafından
Yoktur olsa bebek bellinederdi kuzum ağlardı huysuz olurdu ateşi olurdu korkma ama takip et gece özellikle ateslenirse falan diye
(100 puan) tarafından
Aynen cnm benim hep basında beklıyecem bugun hıc uyumuyacam yeterkı o ıyı olsun :(
tarafından
Anne yüreği işte bende her asi yaptım da uyumazdim korkumdan
(100 puan) tarafından
Aynen cnm benim cok uzuluyorum 3 oglum var ve hepsinde böyleydim :( hep dua ederdim allahım ben hasta oluyum onlar olmasın diye :( merhaba cok kotu oluyorum merhaba ve dusun bu durum var sindi ve aglıyorum uzuntuden okadar zoruma gıdıyorkı :(( inslalh bırsey yoktur yarın sabahtan alacam Dr ye :(❤️
tarafından
Yok bişey yoktur canim.allah evlatlarını sana bağışlasın ins hepsi hayırlı evlat olur . İns bizim.kiymetimizide onlar bilir
0 oy
(251 puan) tarafından
El ayak hastalığında olabilir alerjide isilikde isilik çok sıcak giydiriyosan olur bide nerelerinde var bu kabarmalar
(100 puan) tarafından
Tum vucudu da var cnm yaa:( sadece yuzunde yok cnm...
(251 puan) tarafından
İsilik olabilir canm ama asi yapmissan şüpheli bir durum en kısa zamanda aşıyı yapan doktorunla konus
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ası yan etki mi yaptı acaba döküntülü mu sivilce gibi mi 
(100 puan) tarafından
Yok cnm benim sivilce gibi böyle kırmızı kırmızı olmus.. Sanki hani ısılık olur ya öyle cnm.. Ama cok gıydormıyırum sıcak hava diye... Acaba asıdan olabılımı ya.. Yarın alsammı Dr ye
(3,036 puan) tarafından
Bence götür nolur nolmaz herseyde vardır bi hayır belki yan etkidir ona göre doktor bisey söyler
(100 puan) tarafından
Aynen cnm benim yarın sabahtan alacam Dr ye :((
0 oy
(242 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım havalar çok sıcak ya isilik gibi duruyor takipte kal bebeğin çok rahatsız oluyorsa bi doktora göster birde şu bebek aşıları hakkında instagramda YAĞMUR İBİÇ var onun sayfasında bir yazı var son yazısı bir okuyun derim 
(100 puan) tarafından
Ah cnm ya ınsallh ısılık tir... Alerji olmussa daha kotu bir. Aslında ben asıya karsıyım ama yapmak zorunda kaldım cnm napuyım.. ;(
(242 puan) tarafından
Bende karşıyım allahın izniyle yaptırmıcam .  Geçmiş olsun tekrar canım isiliktir korkma havalar sıcak alerjiyse başka belirtilerde olur
(100 puan) tarafından
İnslalh cnm benımmm❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Gecmis olsun canm bnm kizimda bugun 9 aylik oldu ama asi kartinda 9.ayd asi var diyo nasl oliyo anlamadm yarin indircsm bklm 
(100 puan) tarafından
Evet cnm benim hem tahlil var hem asi yapıyorlar cnm 9 ayıkken bence yarın bı gotur cnm
0 oy
(799 puan) tarafından
Asi ates yaptimi atesi dusunce dnlarda geciyo iki uc uun icinde bizimde oyle oluyodu ebemize dedim atesi disari atmis korkulacak bisey deil yani
(100 puan) tarafından
Yok cnm benim ates hıc olmadı asıdan sonra.. Acaba oyuzden mı bu durum böyle cnm..
0 oy
tarafından
Altıncı hastalık diye birşey var üç gün süren ateşin ardından döküntü başlıyor bir iki gün sonra geçiyor. Benim kızımda olmuştu. Ama sizin aşıdan sonra olmuş aşıdan da olmuş olabilir. Ateşli iken niye asi yaptılar da . 
(100 puan) tarafından
Cnm ya okadar söyledim yeni ıyılestı diye.. Olsun dediler bana diş cıkarıyor diye atesi oldu dediler oyuzden bırsey olmaz asıyı yapalım dediler bende bırsey demedim ne yaoacam ben simdi :(
tarafından
Bence çocuk doktoruna git yarın göster. Benim kızım in o şekilde sebepsiz ateşin ardından döküntü oldu. Enfeksiyon filan yoktu. Ama aşı ile bagalntili da olabikir. Çünkü dokuz ayda kızamık aşısı yapılıyor.
(100 puan) tarafından
Anladım cnm benım yarın sabah erken alacam Dr ye ❤️
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Isilik gibi canin benim bildigim yani bikere kizimda da oldu dr isilik bu dedi  alerji olsa yuzunde de olurdu bebeklerde alerji yanaklarda ds oluyomus demisti sen yinede dr a gotur ama isilik gibi kalin giydirme cocugu 
(100 puan) tarafından
İnslalh öyledir cnm benım.. Yarı yolda sabahtan alacam Dr ye zaten ❤️❤️❤️
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kızamık aşısının yan etkileri arasında böyle birsey olabilir demişti bize ebemiz. Yarın ebeyi arayıp bir sorun isterseniz
(100 puan) tarafından
Yarın sabahtan alacam Dr ye zaten cnm.. İcim rahat olsun :(
(1,794 puan) tarafından
Muhtemelen önemsiz bir şeydir ama için rahat eder. Geçmiş olsun
(100 puan) tarafından
Inslalh cnm benımmm tesekur ederim ❤️❤️
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Alerji olabilirmiki

İlgili bir soru bulunamadı

379,206 soru

11,351,313 cevap