0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Bi önceki postum da gidecegimi soylemistim. Virusten korktum. Esimden kacarken kizimi tehlikeye atmak istemedim. Ama artik bitti.

Dun bi konu yuzunden tartistik ve beni dövdü. Ilk elini kaldirisi degildi ama cok canim yandi. Kapinin arkasinda kafama kafam yumruklariyla vurdu. Yuzume tokatlar atti. Yuzumde suan parmak izleri var dün geceden beri.

Ailemi aradim yoldalar 12 saattir araba kullaniyor babam. Gelip kizimla beni alacaklar.. 5 te uyandim, her yeri toparladim temizledim. Ailem o kadar saat yoldan geliyor diye suan da da yemek yapiyorum. Psikolojim mahvolmus durumda. Nolur benim ve kizim icin dua eder misiniz. Nolur hakkimizda hayirlisi olsun

30 Cevaplar

+4 oy
(3,739 puan) tarafından
Aileniz arkadanizdaysa hiç korkmayın bence en iyisi yuva yıkılmasını istemem ama ortada basit bir şey yok çok ciddi bir durum anneniz babanız size kiyamazken size vuran elleri kirilsin İnşallah 
(25 puan) tarafından
Onu Allah a havale ediyorum
(3,739 puan) tarafından
Allah en iyi hükmü veren en yüce mahkeme en yuce adalettir siz merak etmeyin kendinize yeni bir hayat kurun
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim sizin için en hayırlı olanı nasip etsin eşinin haberi var mı peki
(25 puan) tarafından
Amin sağol. Bilmem vardir mutlaka benim ailem onun ailesini arayip gece haber vermiş. Ben dun gece kapiyi kitledim eve gelemedi o yüzden bir daha da konusmadim.
(5,311 puan) tarafından
Anladım  inşallah daha kötü sonuçlar doğurmaz  cnm
0 oy
tarafından
Senin eşin tam şerefff yoksunu bir dangalak. Sen neden temizliyorsun bacım otur kendine ailen geliyor onlarla çık o kapıdan 
(25 puan) tarafından
Arkamdan laf etsin istemedim her yeri topladim. Ailem en son doguma geldi buraya simdi ne icin geliyorlar cok uzgunum
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. İstikrarını bozma ve arkana bakmadan cık. Evlenmek kolay yuva bozmak zordur ama seni ne hale getirmiş elleri kırılasıca
tarafından
Aslında tam tersi yuva kurmak çok zordur yıkmak ise çok basit fakat araya evlatlarımız girdiği için biz zorlastiriyoruz
tarafından
Kesinlikle evet
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Elleri kırılsın. Hakkında hayırlısı olsun canım
(25 puan) tarafından
Amin inşallah..
0 oy
tarafından
Ah canım Rabbim yardımcın olsun bu süreçten inşallah sağ salim çıkarsın çocuğunla inşallah . Eşinde hiç pişmanlık yok mu şuan? 
(25 puan) tarafından
Onu geceden beri gormedim eve almadim dun kapiyi kitledim
tarafından
Çok iyi yapmışsın yalvarıp yakarsa bi cezasını çekmeden affetme mutlaka ailenle git. Biraz sürünsün yaptıkları için çok fazla pişman olmadan gitme eve
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canim nefret ediyorum el kaldiran karaktersizlerden kusura bakma esindir ama dayanamiyorum insallah cok cok guzel bir hayatin olur . da neden evi temizledin bu halde :) evi temiz mi birakcan esine yormasaydin canim kendini ya
(25 puan) tarafından
Arkamdan laf etmesin diye temizledim. Bir de annemler aylar sonra geliyor toplayayim istedim. Gitsem bile yemek yapmak istedim psikolojim bozuldu iyice
(2,241 puan) tarafından
yaa sen ne vicdanli kadinsin . ama yapma bacim yapma kendilerini bisey saniyolar yemegi de ailen gelince oturun yiyin bırakma ona
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun inşallah 
(25 puan) tarafından
Insallah...
0 oy
tarafından
Napacam temizliği yemeği baban gelsin çıkın gidin o adamın evinden hakkında belkide en hayırlısı budur rabbim yar ve yardımcın olsun canim
0 oy
(229 puan) tarafından
Cok uzuldum bir kadin 9 derece dayak y3mesi gozumun önüne  geldi birden okurken..elleri kirilsin kopekler gi i pisman oluo yalvarsin onunde ins. Ailen arkandaysaa kesinliklee gitt 9mrunu o adama harcadigina deymez cocuk icin yuva yikmak istemiyorsan bile simdi gotursun ailen seni sonrasini sonra dusun ama simdi giit.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Git canım elleri kırılsın nasıl vurur sana vicdansiz herşey gönlünce olsun
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun ama en doğrusunu yapyosun kadına el kaldıran adamla bir ömür geçirilmez tekrar tekrar yapsr bunu ilerdede. En iyi si zamanında boşanıp kendine yeni bir düzen kurmak kim bilir karşına daha hayırlı insanlar çıkar.
0 oy
tarafından
Kız bırak temizliği yemeği ya çık git ailen gelince pislik lanet Allah ıslah etsin 
(25 puan) tarafından
Ailem aylardir gelmiyor, yemek yesinler istedim babam saatlerdir araba kullaniyor birde donus yolu var ev yemegi yesinler istedim bilmiyorum iyi degilim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun ve eşinide vicdan versin güzel Rabbim inşallah hakkınızda hayırlısı olur ama bence karakola git eşinden şikayetci ol darp raporu al kadınsın die canının kıymeti yok sanıyo belli ona seninde bir canın olduğunu ve sana el kaldıramayacağını öğret böylece 
(25 puan) tarafından
Ben onu Rabbime havale ediyorum
(1,337 puan) tarafından
Rabbine havale etmekle bu is çözülmez tabiki hepimiz kötülük edeni Allaha havale ediyoruz ama bu memlekette kadının arkasnda duran bir devlet var ezdirme bence kendini karakollarda sürünsün bin pişman olsun bence
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Evini niye temizliyorsun niye yemek yapıyorsun yap bavulunu bekle aileni sonra da çek git hiçbirşey canından daha önemli değil. Empati yapıyorum o halde ailem de gelcek olsa aklıma ne yemek gelir ne temizlik bi an önce ailemle dönmeye bakarım. Allah yardımcın olsun o pislik eşinin de allah belasını versin bian önce 
(25 puan) tarafından
Ama ailem aylar sonra ilk kez geliyor, o kadar saat yoldan. Ne bileyim yemek yesinler istedim belki birdaha nasip olmayacak yapmak. Yesinler istedim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Allahım onu ıslah etsin :(( senin peşinde sürünsün kapında köpek olsun ins :( kusura bakma ama çok sinirlendim 
0 oy
tarafından
Rabb'im yar ve yardımcın olsun inşallah canım 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
hakkınizda hayirlisi olsun canim
0 oy
tarafından
Hic yemek bile yemeyin o evde aileni al git cnm durma orda pislik anlasin ciddiyeti 
0 oy
(6,785 puan) tarafından

Allah'ım korusun bebenle seni :ermm: 

0 oy
(2,035 puan) tarafından
Darp raporu almayı ihmal etmeyin. Bunu yapan adam genelde ben öyle birşey yapmadım diyen kişiliklerden çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,299 cevap

34,833 kullanıcı

...