0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde tarafından
evin içinde n olursa ertesi qün kaynanam arıyor şok oluyorm defalarca uyarmama ramen aynı bide inkar ediyor yalanlarından cok bunaldım en basit dün eşimin dedesi qile qittik eşim orda yemek hazırlarsın dedi tmm felan dedim markete indim o arada konusmus büyük ihtimal neyse dedeye qittik qeldik kaynanam saat 11 di aradı ne yaptınız diye bende eşime annenin nerden haberi olmuş deden hanqi ara söyledi ki dedim ve sonuç bu sabah kaynana aradı saat daha altı ne yaptınız niye erken döndünüz oqlum demiş orda corba felan pişirecekmişsin şaşırmadım tabi qelince patlicam 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hersey tamam da erkegın dedikodu edenıne gıcık kapıyorum Allah sabır versin bacım uyar anlat elalemıj agzına sakız etme diye biz ıyı oluruz ama onlar unutmaz diye 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çenesini tutamıyor diyorsun ama oraya gittiğinizi söylemesinde birşey yok başka neler anlatıyor kavga anınız mutlu anlariniz neler mesela
+1 oy
tarafından

Hahahha aynı benim kocam, taş çatlasa dahi arayıp diyor :):D

+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Kuzum bunun dışında herşeyi anlatırımı, hani bizde de eşim böyle şeyleri söyler, kavga gürültü anlatmaz
0 oy
tarafından
Kız bu anne biz şey yapioz diede ariodur ha tobe yarabbi 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yani bunda bise yok ki
(8,081 puan) tarafından
Yok mu : d
(3,617 puan) tarafından
Bence yok
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim eşimde ilk evlendiğimizde her kavgamızı annesine anlatıyodu ve annesi hep beni arıyidu şöyle yapma böyle yapma gibisinden ve ben eşimi çok uyardm anlatma aramızda olanı die dinlemedi sonra eşimede kaynanamada dedim madem herşeyi her kavgayı oğlun arayıp sana anlatıyo kendi özelimiz yok bende anneme anlatırım benimde annem var şimdiye kadar hiç anlatmadm ama ben anneme anlatrsam olay büyür benim annem sakin insan değil dedim iyikide demişim yani onun annesi herşeyi bilicekse benim annemde bilicek hakkı var sonra eşim bidaannesine asla bişi anlatmadı bn anneme söylerim die
0 oy
tarafından
Ya bak bazen anneleri de sorup duruyor tek tek bunlarda anlatyo .
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Konuştuğunu anlattığını duyduğun an kürekle vurcan kafaya :D
0 oy
(414 puan) tarafından
Oldu olacak yatak odanda nevar ne yoksa anlaysin en nefret etigim sey bir erkegin herseyi baskasina yetistirmesi kadin tamam da  sen kavga edersin duzelir bu sefer herkezin agzina dusersiniz 
tarafından
bi ara yataqıda söylüyordu
(414 puan) tarafından
Yok artik cnm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ennn nefret etiğimmm şey yaa benimkide öyleydi ilk başta ben anlata anlata biraz düzeldiii yaa kavga ediyorduk hemen anesine bacisina anlatiyodu az düzeldi ama huylu huyundan vazgeçmiyo ne demişler yılan postonu değiştirir ama huyunu değiştirmezz
(414 puan) tarafından
Hic esimde oyle bisey ne duydum nede gordum annesine hic bisey anlatmaz kavgada etsek nasilnizdiye sorar annesi oda iyiz der kaynanamda sormaz naptiniz ne etiniz diye
0 oy
(62 puan) tarafından
Benimkide en ufak şeyden haberleri var annelerine düşkün oldukları icin oylelelr
(414 puan) tarafından
Cnm annesine nekadar duskun olursa olsun olcak bisey deyil

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 568 göst.
0 oy
9 cevap 225 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy