0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kizlar kızım daha yeni 7 aylık oldu. 

Aşırı hareketli 

Elime alsam durmadan zipliyo yere indirsem taklalar atiyo 

Yurutece koysam tüm evi turluyor.

Beşiği sevmediği için yer yatağında uyutuyorum.

Kenarlara yastık koysam bile 

Sabah gülme sesiyle uyanıyorum bakıyorum 

Yatakta yok ta diğer uca gitmiş 

Her sabah el ayağım titriyo

Tam emeklemiyor aslında solunacan gibi süzülüyor 

Ama istediği yöne yuvarlanarak gidiyo 

Bu durumu yaşayan varmi

Yurumeye gecse odayı kilitlerim herhalde 

10 Cevaplar

0 oy
(2,241 puan) tarafından

yaa severim onu masallah :) ayni canim benim kizda surunmeye basladigindan beri iki dakika ayni yerde durmuyo simdi emekliyo biraz da yuruyo sabah salondan topluyom ya da bizim yatagin altindan:Duyurkende yerinde durmuyo yarisi yerde yarisi yatakda bebenin

-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Aynısının erkek versionu bende de var beşikte yatması işkence ama beşiği çıkarabileceğim yer yok bu yüzden her gece oda bende uykusuz kalıyoruz şuan olduğu gibi 
0 oy
(416 puan) tarafından
Merak etme hemen hemn tüm bebekler öyle bnm kız da bssikde uyumaz bebekliğinden beridr yer yatağında uyur ama gel gelelim  ki uyuma şekline sürünüyorlar dönüyorlar  ben ünitenin altında bile buldum kafasi ordaydi onu mu diyim masanin altnda uyumus onu mu diyim  ayaklarni kanepenin altinda koymuş sekilde  mi uyumuş onu  mi diyim  oyy ben neler  cektim  kizmdan  korkarak uyurdum  ve her dakika kalkardm  hep başka yerde olurdu  nyseki  büyüdü birazda  onlari  yapmıyor:)
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Rsmen beni kızı anlatmışsın canım biz beşiği sevioz yeride  ama  beşikte bile çok dönüo:)

0 oy
(248 puan) tarafından
Benim bebekte yeni sürüklenmeye başladığında annemlere gitmiştik orda kalxaktim bir gece uyandım baktım bebek yerinde yok yok yatağına falan baktım kendi yatagima baktım bir de ne girin yere atmis kendini gözleri fildir fildir etrafa bakıyor ödüm koptu ya bulamadığım için ya düşünsene yer yataginda yatıyordum ama ya kızı yanlışlıkla bogsaydim görmeyip
0 oy
(594 puan) tarafından

bu yandıgının resmi :) yürümeye baslayınca nerde bulacagın hic belli olmuyor koltuk üstü koltuk arkası kapı arkası.. ben sürekli pesindeyimmm

0 oy
(132 puan) tarafından
Benimki de aynı 7aylik olduk beşiğinde yatarken gece birden dönmek istiyor ağlıyor beni döndür diye döndürdügüm an uykuya devam sabahları kalkıyorum bakıyorum ki ters dönmüş kafa biyerde ayak biyerde çözüm bulamadım yanımda yatırmak istemiyorum alismasin ben biraz deli yatiyorum cunki ama biliyorum bu günlerde geçecek gülüp gecicez hatta ozlucez bile 
0 oy
tarafından
Tammm benım oglumu anlatmssın canım:)) 
0 oy
(887 puan) tarafından
Ah bacim ah :) bnmki on dort aylik oldu alti ay besikte yatti sonra bnm yanimda daha sonra yerde .ve halâ yerde sana soyle anlatim odabin bi tarafinda karyola oglumun besigi ve gardrop var diger bos kalan tarafada bitane cift kisilik bi tanefe tek kisilik dosek attim .beraber yatiyoruz ama o kadar gezerek uyuyorki bn bi kosede sıkışıp uyuyorum ve ayak ucumuzda yarim metrelik bi bosluk var minder olmayan orda bile yatoyor gece boyu her yeri deniyor nerde tutturursa uykuyu kocayla basil ayni yatakta kavusucaz gefi bilmiypeum .uyudugunda kalkip esimin yanina gidiyprum yataga yatar yatmaz sanki hissedip cigligi basiyor .odayida benide esir alfi anlayacagin 
0 oy
tarafından

Yeminle işin baya baya zor ...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,454 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.