0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 35+5 haftalık hamileyim bir kaç gündür göbek deligimin altı resmen dün düz olmuş bazilariniza saçma gibi gelebilir ama gerçekten öyle resmen düz olmuş böyle birşey başına gelen var mı :)

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ha gobek deliğin  dışarı  dogru mu cıkmış  dogru mu anladim 
tarafından
Göbek deligim dışarıda evet ama hemen altı dün düz yani şiş olması gerekirken düz
tarafından
Bebel konumundan  olabilir mi  acaba
tarafından
Sebebini bilmiyorum doktor randevum Perşembe günü artık o zaman doktora sorar öğrenirim :-)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bebegin yukarı çıkmıştır o zaman canim migdene baski olmuyormu
tarafından
Evet oluyor hatta bazen nefesim bile kesiliyor inşallah onunla alakalıdır:-)
tarafından
Buyuk ihtimal odur canım Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin :))
tarafından
Teşekkür ederim cnm Rabb'im tüm hamile anne adaylarına bebislerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Aminn inşallah canim benim
+1 oy
(503 puan) tarafından
Bende ayni gun ve haftadayim mumkunse foto atarmisin yuzunu koymadan.
tarafından
Foto atmasam olur mu acaba eşim böyle konularda biraz terstir canım ne olur kusura bakma ins anlayışla karsilarsin beni :-)
(503 puan) tarafından
Aaa tabi canim estafirullah.bende yuzumu koymam.burda herturlu sey konusuluyor.haklisin.o dedigin ne olaki acep merak ettim. Asagimi indi bebek acep? Kanala girdi diyorlar ta oylemi oldu.
tarafından
Anlayışınız için teşekkür ederim ☺️ en son doktora gittiğimde doktorum bebeğin kafası aşağıda demisti belkide bu haftada dediğin gibi kanala girmiş olabilir :-)
(503 puan) tarafından
Ondandir canim.catlama oldumu?
tarafından
Yok hayır çok şükür su ana kadar çatlama falan olmadı ins bundan sonra da olmaz :-)
+1 oy
(12,516 puan) tarafından

Anlamadım bebek mi aşağı indi acaba :)

tarafından
Bende bilmiyorum ki bebeğin hareketleri falan iyi ama işte sebebini çok merak ediyorum acaba neden olmuş olabilir diye :-):-)
(12,516 puan) tarafından
Öğrenince yaz bakem :D
tarafından
Tabiki de yazarım :-)
+1 oy
(13,900 puan) tarafından

senin bebiş yukarı gezmeye çıkmış o zaman:D

tarafından
Evet genellikle hareketlerini yukarda hissediyorum hatta bazen nefesimi dahi kesiyor :-)
(13,900 puan) tarafından
yukarıda o zaman canm yakında iner aşşağı
0 oy
tarafından

ilk defa duyuyorum :ninja:

tarafından
Evet biliyorum biraz garip bir soru ama gerçekten öyle göbek deligimin altı düz hatta eşim dalga geçiyor bebeği dövdün ağzını yüzünü düm düz ettin diye :,-)
0 oy
tarafından
Göbegin yokmu kız nasıl dümdüz 
tarafından
Kız ayıp olmasa resmini çekip aticam ama işte olmaz göbeğim baya var 8. ncı aydayim zaten ama göbek deligimin altı sis değil düz
tarafından
Ozmn yukarda bebegin aşagı inerse düzelir
tarafından
Yani bebeğin hareketleri falan gayet güzel onun için fazla endişe etmedim ama bunun da illaki sebebi vardır
0 oy
(7,096 puan) tarafından

Kiz seninkinin doğmaya niyeti yok galiba yukarı cikmis :D

tarafından
Ay öyle demeyin ya zaten haftasına göre önde gidiyor doğması gecikirse hepten hapı yutarim valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervela (7,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 527 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

384,923 soru

11,512,915 cevap

35,174 kullanıcı

...