0 oy
1,008 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar birdaha hamile  kalmayı düşünüyormusunuz

hamile bacılar  doğumdan ne zaman sonra bebek düşünüyorsunuz

Çocuklarınızın arasında kaç yas olsun istersiniz 

Benim oğlum tek çocuk büyüyecek 

Gelsin cevaplar :))

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız doğuranlsr geri sokma peşinde sen ikinci diyon :)) 
tarafından
Ahahahsds ALLAH seni
tarafından
Ahhaha ruh halim :D
-Reklam-
+1 oy
(15,603 puan) tarafından
Evet isterim tabi ki kardeşı olması çok farklı 2.5 3 yaşından sonra inşallah 
tarafından
Hamilelik yakın o zaman:)))
(15,603 puan) tarafından
Nasip diyelim daha küçük oğlum
0 oy
(3,921 puan) tarafından
4 yas olsun isterim
tarafından
Hmm ideal bence
0 oy
(913 puan) tarafından
Hayırrrrrr))) 
0 oy
(778 puan) tarafından
Valla 4 buçuk yaş var ama dahada çok olsa olurdu yada daha az çok ama çok kıskanıyor büyük oğlum küçük oğlanı bı kaşık suda bogacak elinden gelse
tarafından
Daha çok olunca da kıskanıyorlar kız ben 8 yaşındayken  1 yasindaki kardeşimi kıskanıyordum:))
(778 puan) tarafından
Hahahah orası öyle büyük insanlar birbirini kıskanıyor cnm küçüklere ne diyecen :) ama büyük oğlum çok yıprandı ya
0 oy
(167 puan) tarafından
Istegime bagli olmadi ama iki kizimin arasinda iki yas var.simdide kizimla oglum arasinda 5 yas olack insallaj
tarafından
Allah bağışlasın canım olacağı varmış:)))
(167 puan) tarafından
Amin cnm sagl
0 oy
(44,603 puan) tarafından
5 yasinda bi kizim 5 bucuk aylikta oglum var esimke kesin ve net bida dusunmuyoruz 
tarafından
Çok ideal bence yas aralıkları:)))
(44,603 puan) tarafından
Evet canim.kizim herseyin farkinda o yonden oglumu rahat buyutuyorum beraber yikiyoruz altini degistirince bezini islak mendili heosini getiriyo bazen vitaminin ben unutuyorum gunkuk vermeyi o akil edip bana getiriyo.elim ayagim adeta kucuk olsaydi bana cok zor olurdu o yuzden 4 yasindayken 2 ciyi dusundum
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Valla o işler nasip. Bi oğlum var 5 yaşına kadar kesinlikle diyordum.  Şuan hamileyim ikinciye oğlum 14 aylik. Allahım nasip edince her türlü ediyo. Doğacağı varsa zaten oluyo
tarafından
Aynen Rabbim istedikten sonra oluyor Allah bağışlasın cnm
(3,532 puan) tarafından
Amin canım seninkinide cumlesinn kini
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben 3 çocığum  var. 1.10 yaşında 2. 7 yaşında 3. 3 aylıkkk
tarafından
Maşallah canım sana
(679 puan) tarafından
Saol cnm ❤️
0 oy
(4,101 puan) tarafından

3 cocugum var 4 yainda 3 yasinda 5 aylik pes peşe:D

tarafından
Olsun beraber büyürler klasik cümle:))))
(4,101 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(860 puan) tarafından
Bizimki süpriz oldu kızım bir yaşında ve hamileyim kardeşi doğana kadar o iki yaşında olur
tarafından
Olsun canım Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
2 kızımn arası 5 yaş olacak bidaha bebek yapar mıyım pek sanmıyorum 
tarafından
Sen ikiden sonra ben 1 çocuktan sonra istemiyorum :)))
0 oy
tarafından
bennn hatta kız istiyorum bebegimin ismi elvin bidahakinin ismini helin koymayi dusunuyorum hem uyumlu olur nasil sizce
tarafından
Helin ismine bayılıyorum ama benim olmayacak yani düşünmüyorum olsa helin koyardım:)))
0 oy
(2,596 puan) tarafından
İki çocuğum var iki meyve den de tattım elhamdülillah.. Rabbim olmayana da versin
tarafından
Amin canım maşallah size :)))
0 oy
(228 puan) tarafından
Bende kızım tek büyüsün istiyorum ama eşim 1 tane daha istiyor bilmiyorum çok kararsızım aslında çok rahat hamilelik çok rahat bi doğum geçirdim ama yinede büyümesi hepsinden zor 
tarafından
Aynen ama varya o hamilelik sürecini doğumunu çok özlüyorum sonrası zor
(228 puan) tarafından
Evet ya bebeğim 2 aylık affedersin tuvalete zor gidiyorum
0 oy
tarafından
Kizim sagsalim dogsunda 2. Düşünmüyorum kazayla olmazsa olursada allah vergisi derim basimin üstünde 
tarafından
Bende canım oğlum 14 aylık şimdilik olmadi bende düşünmüyorum
tarafından
Kizima zor kavuştum allah nasip ederse sagsalim alirsam kucagima onunla zman gecirmek istiyorum bir tek kimse olmasin sadece kızım olsun bana yeter allahin izniyle
0 oy
tarafından
İlk 1 hafta tamam bir tane yeter dedim eşime  sonra sonra hamile halimi özlemeye başladım şimdi 2 aylık 4 5 yaş olması ideal bence
tarafından
Ayyy Bende hamile halimi cooook özlüyorum:((( sırf bu yüzden bile hamile kalabilirim şu düşünceyi aklimdan atmam lazım:))
tarafından
Aynen canım o halim için hamile kalmak istiyorum çabuk bir kaç sene geçsede o halime dönsem
0 oy
(325 puan) tarafından
Benimki tüp bebek baya masraf yaptigimiz icin hayirlisiyla dogsun kendimizi toparladigimizda tekrar yapmak isterim beraber buyusunler ama ikiden sonra araaa veririmm heralde :))) zaten dogumumdan sonra 2 yıla anca toparlaniriz maddi konuda bide zorlanirmiyim zorlanmazmiyim bilmiyorum sadece düşüncem :)
tarafından
Kız sen 3. Yüde istiyon maşallah:))
(325 puan) tarafından
Yaniii şuan öyle hareketlerini falan hissediyorum tekmelerini falan cok guzel bi duygu dedigim gibi dogduktan somra ne olur Allah bilir  Rabbim seninkine size bağislasin acisini göstermesin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Düşünürüm çünkü ben tek çocugum tek büyüdüm yalnız olmak kötü bişey. Rahim ağzı yetmezliğim var hamile kalırsam ancak 3 yıl sonra olabilir 
tarafından
Ben kendime güvenmiyorum cnm 2. Çocuk konusunda bakamam ki
(1,331 puan) tarafından
zor 2 çocukla başetmesi haklısın sende benim talnız olmasın düşüncem daha ağır basıyor hep özendüm çünkü kardeşi oşana insan bazı yerlerde yeri geliyor kimsesiz hissediyor
0 oy
tarafından
Daha 2 tane daha ypcm bnm oğlum maşallahhhhh 1 yaşına girecek hiçbir zorluk çıkarmadı bna bazen bebek olduğunu unutuyorum maşallah tekrardan o yüzden devamı gelsin istiyorum 
tarafından
Ozaman hamilelik planları yapıyorsun dur :)))

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,073 göst.
0 oy
28 cevap 805 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 544 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,778 cevap

34,775 kullanıcı

...