0 oy
746 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Bugun kapali bi arkadasimdan yardim istedim bana bitane kapali elbiseni verirmisin kapanip disari cikmak istyorum diye. Kendimi oyle gormek istyorum Allah icin artik kapanmak istiyorum. O da seve seve tabiki dedi.. lutfen dua edin kapanayim artik ben Allah icin biseyler yapmak istiyorum dunyanin ne kadar bos olduğunu fazlasiyla gördüm.. 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sen başını güzelliklerini Rabbimin ayeti ile ört düşen her saç telini melekler toplasın <3  Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah canım bu hayatta yaptığım en doğru şey di tesettüre girmek ben bir anda kapandım :)

(1,064 puan) tarafından
Ne guzel soyledin oyle icime işledi. Amin insalalh rabbim nasip eder belkide tek ilacim bu kaldi,cunku rabbim bana her darda kaldgmda yardim etti.. allah razi olsun canim
tarafından
Böyle güzel düşüncelere girdiğin için asıl allah senden razı olsun kuzum
-Reklam-
+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Off aynı şeyi bende çok istiyorum :/ Rabbim inşallah banada sanada isteyen herkese nasip eder.. evet bizim elimizde ama maalesef bende yenemiyorum o nefsimi.. Rabbim yardımcın olsun inşallah o kapalı çıkışından sonra hep öyle devam edersin
(1,064 puan) tarafından
Aminnn insallah allahim tum kapanmak isteyen ve acik olan kardeslerimize bizlere yardim etsin icimizden getirsin insallah.
+1 oy
(1,146 puan) tarafından
O aşk her zaman gelmiyor kalbe oyuzdne içine gelmiş  ise hemen kapan. . Yoksa  şeytanin bahanelerine  yenik  dusersin. Hayırlı olsun inşaallah 
(1,064 puan) tarafından
Aynen oyle insallah canim insallah devamini getiririm.
+1 oy
(576 puan) tarafından
Ayy ne guzel RABBIM gonlune koyduysa devamini da getirir ins sevndm valla senin adina dunya bos mu bilmem de insanlar 've devir cok kotu cidden...
(1,064 puan) tarafından
Aynen öyle ben artik insanlara iyi niyetli bakamaz oldum acaba iyi davransam bana bise yaparmi kotu dusunurmu diye geri geri adim atar korkar oldum. Amin insallah devami gelir canim
(576 puan) tarafından
Amin amin ins
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim hakkıyla kapanmayı ve ibadetlerini yapmanı şeytanın veaveseine düşürmemeyi ilahi yolda devam etmeyi nasip etain cnm
(1,064 puan) tarafından
Amin canim benim allah razi olsun ne guzel dua ettin rabbim cumlemizin skntilarni gidersin insallah
(5,311 puan) tarafından
Amin canım  her zaman istediğin zaman  dua ederim
(1,064 puan) tarafından
Allah razi olsun canim benim♡
(5,311 puan) tarafından
Sendende canım benim
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
İnşallah canım sen istedikten sonra herşey olur yeterki iste senin adına çok sevindim inşallah rabbim nasip eder istediğini  
(1,064 puan) tarafından
Insallah canim benim sagolasin rabbim devamini getirsin insallah.
(1,499 puan) tarafından
İnşallah canım
+1 oy
(1,633 puan) tarafından

Maşallah canm buda Allaha yaklaşmak için ilk adımın  devamida gelir inşallah güzel insan Rabbim korusun seni inşallah <3

(1,064 puan) tarafından
Amin canim benim allah razi olsun cok sağol
+1 oy
tarafından
Smdi namaz kıldım kuran okuycaktim önce bir bakayım dedim kuranimjn arkasından dua edicem bol bol inan canm inşallah kapanirsin 
(1,064 puan) tarafından
Ayy canim benim allah kabul etsin allah razi olsun insallah♡
tarafından
Senden de Allah razı olsun canm benm
+1 oy
(2,189 puan) tarafından

Kapanmak cok güzel bi duygu canim ilk başlarda zorlanabilirsin ama zamanla da iyiki kapanmisim dersin kendimden biliyorum. Sen bir adim at Rabbim sana kosarak gelir o huzuru icine verir <3

(2,189 puan) tarafından
Insallah canim bu arada hangi şehirdensiniz :)
(1,064 puan) tarafından
Edirne canim esimin gorevi icin geldk
(2,189 puan) tarafından
Belki ayni yerdeyiz diye sormustm da bende İstanbul canm
(1,064 puan) tarafından
Allah izin verirse 8 ay sonra oraya tasincaz bizde
(2,189 puan) tarafından
Hadi insallahh :))
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canim ya çok güzel bir post bu aynen dediğin gibi dünya çok bos ahiret hayatı gerçek dolu bavulla gitmek başka birde boş bavulla gidenlerin hali ne olacak acaba
(1,064 puan) tarafından
Aynen canim valla insan dusundukce anliyor bu dunyaya gelmemizin amaci zaten imtihan..
0 oy
(2,241 puan) tarafından
insallah nasip olur canim ben nerdeyse 5 yildir niyetleniyorum ha bu sefer kapancam bu sefer diye diye en son evlendim dugunumde aciktim ertesi gunu el opmeye giderken baglayiverdim basimi . esim bana oyle bir sarildi ki bir daha acilmadim cok sukur 9 aydir kapaliyim:) sicagin ortasinda kapandim ama hic hissetmedim sicagi falan sende insallah oyle rahat alisirsin 
(1,064 puan) tarafından
Ayyy masallah ne guzel cok özendim benimkide yaza denk geliyor hic dusunmedgm biseydi yani onceden dusunyordum ama iki gunde karar verdim hemen pazartesi insallah icraata gecicem:) rabbim devamini getirsin cumlemizin insallah

İlgili bir soru bulunamadı

377,789 soru

11,307,443 cevap

34,737 kullanıcı

...