0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Hamileliğin sonuma geldim ilm hamilelik.  Hiç  ne o ne kizlari benimle muahtao olmazdi ta ki gunlerim  az kalana kaadar . Baktim aramaya basladilar gunelrin ne akdar kaldi gibisinden . Hani iyi oldular desem degil . Baslarda takmadilar hoc neyin var iyi misin  nasilsin.demezlerdi . 

Ta ki sayili gunler kalana dek . Sorguları  basladi .merak etrim sizde durum.nasidi?

Bebek dogsa  daha da mi yanasacaklar .ay icimden sanki hic  bana danışmadan bebegime müdahale edecekleri heo konusacakalri geliyor. Zaten kocamda agizlarindan cikani aninda uyguluyor.

:(

7 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kaynanamla konusmuyorum. Dogumda gelsede yuz vermicem anlar artik
(5 puan) tarafından
Kavgalı msnz
(3,921 puan) tarafından
Evet cnm
(5 puan) tarafından
Bizden ne istyoalr ki  . Sanki ogullarina el koyduk   bende bir ara kadina  madem oglumu cok istyodun neden evlendrp beni perisan ettiniz al burda odası  var madem dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annen falan rahat gelıp gıder dıye korkularınsan kıskanclıklarından degısmıslerdır canım. Kız tarafı fazla bir sey yaoacak dıye ödleri kopuyo genelde.
(5 puan) tarafından
Haklsim valla .. ya annem yuzdr yüz  kalır  diyemiyorum  ki  hem.kardeslerim var kcuukler ... hemde evde hayvanlar var  inek sagamazlaf .Annem  gelse bile sanmam cok kalacağını  belki sabah gelir  aksam gider  . Bana bazen diyor  onlarla ktu olma bisey olsa bizden  once onlar gelor evleri daha yakin dyo
tarafından
Asla kotu olma zaten neden kotu olasın. Ama oncesınde arayıp sormuyorlarsa bırden bsey olduysa bence bır hesap kıtap vardır. Ha belkı aydınlanma yasamısta olabılırler kızı aryıp sormadık ayıp ettk demıste olabılırler. Zaman gosterecek... Sen kafana takma sadece herkese haddınden fazla guvenme cocuk konusunda tum gucu kendınde bul. Sen nekadar guclu olursan bılgılı olursan bebegıne karsı ınsanlar okadar saygı duyuyor.
(5 puan) tarafından
Haklsın  valla . Ilk gebelik oldugu için  illaki  biraz bilgisiz olcam ama yinede Allah güç  versin de bakayim ..  Geçen  gun baktim kizlari sut uste aryo  actim .günlerin  geldi bizde dedik durumun nasil agrin  var mi az kaldi falab dediler ... evlerine gittim ords da gunelrin artik az kaldi falan  dedielr ...
tarafından
Bılmedıgın bır sey oldugunda ınternete yaz ogren her seyı onlara sorma. Cunku nekadar etrafına dost gorunen kısılere sorarsan sonra annelıgınden vuruyorlar. Bılmıyormus havası verme kımseye:)) sana agrın sızın var mı dıye sormaları guzel bır sey onda bır nıyet arama ama temkınlı olmakta fayda var
(5 puan) tarafından
Haklisin valla
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bebek gelicek ya yer yapıyorlar kendilerine:P

(5 puan) tarafından
Peki bem ne yapmalym
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimkiler de öyle oldular son gunlerimde bir ilgi göstermeye başladılar ama ben genede yüz vermedin simdi kızım 3 aylık hala iyi davranıyorlar ama illaki bunun altından birşey çıkaracaklar kendi çocuğuna kimseyi karistirmalarina izin verme yeri geldiğinde lafını hiç çekinme yoksa çocuk onlarinmis gibi davranırlar ilk başka öyle yaptım ne dedilerse Tm dedim bı baktım cocugumu kucağıma bile vermiyorlardı sonra bende lafimi söylemeye başladım artık öyle yapmiyorlar
(5 puan) tarafından
Ya oglunun ilk çocuğu  bellki ondan böyleler  diyom   tamam çocuğuma kotuluk edecekler  demiyorum  ama kaygiliyimda beni ikinci plana atacakalr dyr
0 oy
tarafından
Benim kaynanam sadece konuşur başka bisey yapmaz ") eşim çocuk konusunda guvenmio lafinada bakmaz 
(5 puan) tarafından
Ay benimki anasi ablasi ne dese sanki.kutsal gibi  inanyo
0 oy
tarafından
Hic danışmadan kendi bildiklerini okuyacaklar. Mesela benimki resmen annelik yapıyor bebeğime. Biraz tuhaf olacak ama. Sanki annesi o gibi ilgileniyor  sinir oluyorum kırmak da istemiyorum. Yemek yerken o yedirmek istiyor sürekli, sürekli o ilgilenmek istiyor kendi bildiklerini uyguluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ben de ama çok sinir bozucu bir durum 
(5 puan) tarafından
off  ya . Tamam.baksinlar yardime etsinler  ama anneye  de dansarak
0 oy
(301 puan) tarafından

Benim kaynanam melek gibi bi insan birlikte tatillere kçye falan giderdk hamilelkte de iyiydi takiiii oğlum doğduuuu ben mi değiştim o mu anlamadm bana kalsa o degstimde eşime kalsa ben degişmişim  bi karısmalar etmeler onu gydirme yedirme emzir emzir emzirrrrrr bu laftan gına geldi tahammül edemiyrdmm şükür 1 yasına geldk su an ama araya mesafe koymak zorunda kaldm beni cok darladııı her aradgnda emiyo mu gazı vardır niye aglıyo bez degiştrrken oğlum ağlıyo diye doktora götür agrıso var diyordu onun yüzünden 5 cocuk bakmış kadar oldummm bana paniklemeye fırsat bile vermediii ondan sıra gelmiyodu çünkü banaa ahh ahhhh ve katlanarak bu devam ediyo su anda inşaşlah öyle olmaz sennkimde

(5 puan) tarafından
Ay insallah ama bizim evler yakın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 464 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 466 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu