0 oy
1,308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (256 puan) tarafından

Kaşınıyor ağrıyor batıyor göz pinarima yakın çıktı sivilce gibi

image

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
** dirsegi cikmis canimonun duasi oluyo bulabilirsen onu oku gecer
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Arpacık ve iddirse de deniyor ya sarımsak sur yada eczaneden tramisun diye bir ilaç var onu al gecer 2- 3 güne
0 oy
(477 puan) tarafından
Bi temiz bezi kaynar suya batırarak sıkıp üstüne koy elini yakmayacak derecede olsn soğudukça tekrarla ,,sıcak kompres çok iyi bi yöntem bendede çıkmıştı bi ara doktor tavsiyesiyle yaptım geçti 
0 oy
tarafından
Arpacık çıkmış göz yakmayan şampuan la güzelce yıka kurula kolonyayı peçeteye dök gözünü sil ben öyle yaptım geçti 
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Ilık suyla pansuman yap sabah akşam. Elini sürmemeye de çabala canım. Arpacık derler bizim orda. Biri altın sür demiş. Ben hiç duymamıştım ama altını iyice dezenfekte et temizle öyle sür mikrop kaparsa kist olur. Ben bu arpacık pisliğinden iki kez minik ameliyat oldum mikrop kaptığı için. 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Gelincik cikmiş genelde nazar diolar ama bilemesim bendede olmustu kensiliginden gecti
0 oy
tarafından
Canım doktora git geçen sene benimde çıkmıştı ama benim çok kaçınıyordu benimde elim sürekli gözüme gidiyordu elimden mikrop kapmışım gözüm şişmişti sonra diğer gözüme de bulastirmisim gözlerimin ikisi de şişti kapandı senin daha tazeyken doktora git mikrop bulaşmasın damla verir geçer mümkün olduğunca ellerini gözüne değdirme 
(256 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim Rabb'im şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Bnmdr dun birden bire cikti uzuldum agladim çıktı sonra cok kasindi kasimadim kendi kendine gecmis savah kalktigimda
0 oy
tarafından
Ayy gelincik sakın kaşınma gözün maf olur
0 oy
tarafından
İ. T. Dirseği canım bende bundan 3 tane çıktı oda makyaj malzemelerinden oldu bende başkası ile ortak kullanma skain 4 sene önce 3unu de aldırdım amelytla ama korkma hiç bisey değil svlce gibi bisey
0 oy
tarafından
** dirsegi bendede çok çıkardı ya canını çok yakar 
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Bizim orda itdirseği derler. Doktora git. Krem damla veriyor. Ama sarımsak ya iyi geliyor. Gözünün içine değdirmeden o iltihaplı bölgeye sür. 
0 oy
tarafından
*t dirseği çıkmış canim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Arpacık çıkmış canım, çayın demini bi kaba al pamuğa bayır göz yavaşca oraya uygula, içindeki tein maddesi orayı çabucak iyileştirir
0 oy
(732 puan) tarafından
Gelincik cnm.. Diğer gözüne sürme çek kıskansın benimde çıkmıştı öyle yapmıştık :) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ada3 (2,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu

382,997 soru

11,464,506 cevap

35,062 kullanıcı

...