0 oy
294 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,282 puan) tarafından

image

bbu fotoğrafi internetten buldum kızlar benim vücudum da böyle ama sadece benim vucudumdakilerin uçları beyaz aynı sivilce gibi aksam kasiniyo sabah bişey yok yoksa korktuğum şey mi bilen bir yazın lütfen :'(

7 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
Doktora görün canim ama geceleri kasiniyorsa ve baska yerlerindede goruyorsan evet malesef oo  suan türkiye genelinde salgın var cokk dikkat edinn
(2,282 puan) tarafından
Aslında herseyime çok dikkat eden bi insanım nasıl böyle oldu anlamadim doktora randevu yok canım ama genede yarın erkenden gidip sira bulursam alicam hemen bir günde kendini belli edermi ki canım
(306 puan) tarafından
İlk yerlesiyor bir kac haftada ortaya tamamen cikiyor temasli birinden yada bir kiyafetten gecmistir Allah yardimcin olsun saglik ocagina git cildiyeyede gitmeyi aksatma temiz veya kirli insanla alakasi yok kucuk gozle görülmeyen hayvanlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
İsiliktir sendeki bence uclari beyazssa
(2,282 puan) tarafından
O ne ki canım
tarafından
Ufak bi terlemede bile vucudun gosterdigi reaksiyon yani kizariklik
(2,282 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ondanmi oldu acaba en iyi si ben hastaneye veya sağlık ocağına gidiyim hemen teşekkür ederim canım
tarafından
Aynen saglik ocagina bi gorun bide tuylu seyler giyme
0 oy
(7,036 puan) tarafından
**** gibi Canim kıyafetlerini 90 dercede yıka bide eczaneden  kükürt ve vazelin karışımı al sur 3 günde bir yıkan 
(2,282 puan) tarafından
Herseyime çok dikkat eden bi insanim alinsda ama nasıl olurki çokta kasiniyo peki yazdığın ilaçları reçetesiz ezaneden alabilirmiyim canım
(7,036 puan) tarafından
Alabilirsin kuzum vazelin ve kükürt bu temixlikle alakası yokki tatlım **** salgın gibi yayılıyor zaten paradan bulaşıyor **** olan biri elini bir çöpe dahi sürse bulaşıyor o denli düşün bide canım sanki böyle böcek geziyor gibi his ediyormusun
(2,282 puan) tarafından
Evet canım hissediyorum
(7,036 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun eğer evde bebeğin felan varsa elini yıkamadan dokunma bide eşinin kendi kıyafetlerini bebeğin kiyafetlerini ayrı yıka bide bolca havalandır beyaz sirkeyle evi sürekli temizle o yaraların uzerinede pamukla kompres yaparsan kasintisini alır
0 oy
tarafından
Uyuza benziyo canm 
(2,282 puan) tarafından
Allah Allah herşeye çok dikkat eden bi insanım nasıl böyle bişey oldu anlamadım randevuda yok aksilik ya
tarafından
Kzuu sağlık ocağına gt ilaç yazıyolar
(2,282 puan) tarafından
Şimdi gitsem bakarlarmi canım
tarafından
Bakar canm
0 oy
(1,077 puan) tarafından
U.yuzun temizlik ya da kirli olmakla alakasi yok canim. Birinden bulasma olasiligi yuksej ayni evdeki herkes hehun yikanip metrin ya da kwelleda krem surmeli. Kiyafetler gunluk giyilmeli yastik carsaflar ayni sekilde.bebek varsa hele cok dikkatli olun
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Temizlikle alakası yok canm yaa bi yerden birinden bulasmis
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bişeye alerji olmuş . Doktora götürün daha iyi bilir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 318 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.