0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (3,014 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kayin pederim hasta oldu biraz onun yerine ben ve eşim kaynanama yardıma gidiyoruz hotel temizliğine.

Ya sabah çıkıyorum şimdi geldim ağzımıza bir lokma sürmedik daha kocaman 18 yaşında kiz evde bir bardağı bile nereye bıraktıysam orda akşamdan temizliyorum işte olduğum için sabaha kadar dağıttıkları yetmez gibi..

Annesine şaşırıyorum ya indan ağzını acip da bir laf etmezmi sabah çamaşır yıkadık onlar hala makinada bekliyor kokacaklar nerdeyse. 

Kızları ne diye yetiştiriyoruz ozaman ondan 1 yardım goremiceksek anneye acımıyorsa ben anlamiyorum

Babası hasta yatıyor adam hala aç bide 

9 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Onun kaynanası da onun ağzına s*çar sen merak etme 
(7,441 puan) tarafından
Haha öylesi kıymetli olur bacım
tarafından
Anasında kıymetli koca evinde değil inan
(7,441 puan) tarafından
Nerde iş bilmez iş yapmaz gorduysem genelde kocası el üstünde tutuyor da o yüzden dedim bende.
tarafından
Heee orası çoook doğru amaaaaaa sı daa var sen onların gerçekten de öyle olduğunu düşünüyor musun emin misin çift oynuyorlar evde hır gür bunun için dışarda,şeker kız candy
(7,441 puan) tarafından
Aile içini bilemem kuzum dogrudur :-)
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sorma bendede var boyle kaynana 4 kizi car hepsi benim yastalar hemen hemen hic bi is yapmiyolar onlarin ana kizida biz sanki kabak kiziyiz
(3,014 puan) tarafından
Tamam cocuk tembel olabilir anlarım ama annesinde de hiç çaba görmüyorum oyzuden sınır oluyorum
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim de var 16 yasinda gorumcem her isi yaparlar hemde kaynanam demez bile su isi yapin diye oyleleride var iste su ictigi bardagi kaldirmayan onlar nasil evlenip ev hanimi.oluyor bilmiyorum
(3,014 puan) tarafından
Bende hiç bilmiyorum hali ne olacak karakter meselesi afferin kızlara
0 oy
tarafından
Laf soyliceksin bardağını kaldırmıyor şuna bak
(3,014 puan) tarafından
Zaten soktum lafımı akşamdan okadar temizledim sabah iş kalmasın diye ama gene aynısı oluyor dedim
0 oy
(996 puan) tarafından
İşten geldiğinde baktın ki o hiçbir iş yapmamış de ki lavaboya girerken söyle totonu da ben yıkayayım
(3,014 puan) tarafından
Keşke öyle çat çat laf edebilen biri olsaydim
0 oy
(913 puan) tarafından
Annesi kudurtmuş. Her şey anneden gelir
(3,014 puan) tarafından
Bende ona sınır oluyorum zaten kızın yapmadığına değil de annesinin bunu normal karşılamasına elalem de benim kaynanamı titiz bilir
0 oy
tarafından

Yanlış anlama ama yetiştirme tarzı ile alakalı. Benim kadeşim 16yaşinda 3 yıldır annem yemek yapsin makina camasir atsın mümkün değil böyle okudukca kardesime binlerce kez şükrediyorum

(3,014 puan) tarafından
Doğru herşey yetiştirme tarzindan oyuzden kızım olursa extra özen göstericem halasına benzer aman
tarafından
Rabbim gönlünce versin inşallah ❤️ canim
0 oy
tarafından
Elin kızına acıyolar kendi kızlarına kıyamıyolar kızları çok kıymetli yarın koca evine gidince ne yapcak acaba? 
(3,014 puan) tarafından
Onu bende çok merak ediyorum
0 oy
tarafından
Yapmayın kardesım sızde yapmayın mılletın hızmetcılıgını yapmaya mı evlendınız. Kız cocugu yapmak zorunda degıl ama kızı yardm rtmezken gelınım kendını paralamasını anlamıyorum. Anneler kızlarını mılletın hızmetcısı olsun dıye mı doguruyor yazık
(3,014 puan) tarafından
Nasıl yapmiyim ki bende o evde oturuyorum pislikte oturmayı da hiç sevmiyorum
tarafından
He sız de o evde yasıyorsunuz. Pardon ben ıslerını yapmaya gittiniz sandm. Sende iş ver ona şu işlerde yardm eder mısın sende sunları yapar mısın yoruldum falan de

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 464 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 426 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
16 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,143 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,510 puan) tarafından soruldu

385,279 soru

11,521,435 cevap

35,187 kullanıcı

...