0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İçlerine girdikten beri gıcık alıyorum zaten bunlardan, hergün ayrı bir olayları var. Biri bitmeden biri başlıyor. Dün akrabaları bacağından kavgada bıçaklanmış. Bunlarda dayısına söylemiş dayısıda gitmiş o bıçaklayanların bacaklarına 2 el ateş etmiş silahla. Dün akşam 9 dan sabah 11 e kadar ne uyku uyuttular olaylarından nede gün yüzü gösterdiler. Silahla vurduktan sonra o ailede yakalamış dayılarını Güzelce bir dövmüşler 2 saat kadar adam ayakta duramıyor. Biri gidip bıçaklar öteki kan davası diye bacağına sıkar, biride gider evin içinde saatlerce döver. Ben dedim Polisi arayın kendi kafanızdan neden işler yapıyorsunuz dedim. Bunun hukuki var, hakimi, savcısı direk polise gidin diye. Burda racon böyle sökmez polise şikayetle burda Kan akıyorsa Kan akar diyor. Dedim bence siz Fazla ÇUKUR filmini yada RAMO filmini fazla izliyorsunuz dedim onlar sadece filmlerde olur. Hayret ettim 

13 Cevaplar

0 oy
(28,380 puan) tarafından

Sanki bir filim bölümü anlatmissin acayip insanlar

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yazıkki var böyle şeyler 2 gün önceden bulunduğum ilin ayrı bir ilçesinde buna benzer bisey olmuştu 
0 oy
(414 puan) tarafından
Kan davasina dondurmusler cnm dikat et bunlar hastaneye gitmedilermi bicaklanma silahla yaralsnma polis hastsnede tutanak tutuyorlar
tarafından
Gittiler ama hep kazayla demişler şikayetçi değiliz demişler kendi içlerinde halletmeye çalışıyorlar
0 oy
tarafından
Sanki bizim mahalleyi anlatmışsın gibi
0 oy
(5,700 puan) tarafından
Allah yardım etsın yaa bıde nerde olay oldu cnm hangı şehirde 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Sanki kan davasına dönmüş dikkat et cnm aman
0 oy
tarafından
Bu olay Diyarbakır da mı olduu
tarafından
Adana
tarafından
Adana merkez patliyo herkes :)) şaka maka dün bı arkadaşım anlattı buna benzer bir olay ondanndedim
0 oy
tarafından
Ay ne saçma gören de kurtlar vadisi sancak ne raconu ya 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Eskiya dunyaya hukumdar olmaz diyeydin bacim birgun kim vurduya giderler olan geride kalan ailelere olur
0 oy
tarafından
Ya kurtlar vadisi final bölümünü neden anlattın ki şimdi 
tarafından
Maalesef ki gerçek olay :D
0 oy
tarafından
Adana'da sıradan bir gün 
0 oy
tarafından

Kurtlar vadisi gerçek olmuş :ermm:

0 oy