0 oy
307 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (860 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar yapan oldumu hiç 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğumdan sonra yaptırmıştım 5 sene sonra 

Hamileyken yapılır mı bilmiyorum 
tarafından
Ben tekrar yaptırcam ama bi kaç ay daha geçsin diye bekliyorum
Belime sırtıma ve enseme çok iyi geliyor
(860 puan) tarafından
Aynen canım çok iyi geliyor baş ağrısına bire bir
tarafından
Migren var bende hamileyken bile baş ağrısı çektim
Doğurdum geçti gibi ama bakalım birazdaha geçsin yaptırcam bildiğin güvenilir yere yaptır canım
(860 puan) tarafından
Halam yapıyor canım cok temiz cok dikatli biri gerçekten
tarafından
Ooo süper valla çok şanslısın ☺️
-Reklam-
0 oy
(119,058 puan) tarafından
Gebelikde hacamat yapilmiyo hayatim iyi olmaz gebelik oncesi veya dogum snrsi yapiliyo
(860 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Görümcem yapılmaz demişti yapmıyordu bana hamileyken 
(860 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yapılmıyor diye biliyorum 
(860 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kayınvalidem yapıyor hacemat sordum günlerine denk gelmeyince bile hacemat yapmıyorum kaldı ki hamile 3 gün süt ürünü ve et yumurta yemeden durmasın zaten hamilelikte sakıncalı dedi 
(860 puan) tarafından
Evet kuzum günleri var iki sefer yaptırdı çok iyi gelmişti heleki baş ağrısına dedim acaba hamilelikte yapsam bir şey olurmu bilemedim canım işte
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Cok gerekli ise gerçekten işinin ehli biri uygun görürse yapar. 
0 oy
(94 puan) tarafından
Anbwm yapiyor canim.kimsi yapilir kimisi yapilmaz diyor ben bekledim hamilelikte yaptirmadim. Simdi Allah kismet ederse gorustugumizde yaptirmk istiyorum
0 oy
(4,915 puan) tarafından
Yok canım yapılmıyor doğumdan sonra hem kendine hem bebise yaptirirsin insaallah
0 oy
tarafından
Ilk 3 ay ve son 3 ay yapılmaz kalan günlerde ise işin ehline yaptırılır arkadaşıma yaptirmistik
0 oy
tarafından
Gebeyken ve adetli iken hacamat yapılmaz 
0 oy
(143 puan) tarafından
Annem.haccame canim malesef yapilmiyo
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Riske atma gerek yok yapılmıyor diye biliyorum çoğu hacamat yapan kişiler yapmıyor 
0 oy
(90 puan) tarafından
Ben tüm vucuduma hacamat yaptırmışrım çokta faydasını gördüm. Geçenlerde görümcemde yaptırdı oraya hamile bir bayan gelmiş kötü geçiyormuş hamilelikleri hacamatla rahatlıyormuş. Bu arada bizim hacamatçımız profesyonel çalışıyor hacamat merkezi var bi işyeri orada yapıyor. Sadece hacamat değil sülükte yapıyor bitkisel detoks falanda yaptırıyor. Bende daha önce duymuştum doğumdan önce kuyruk sokumuna hacamat normal doğumda çok faydalı oluyor muş diye ama o ara doğum için değil gebeliğim çok ağır geçiyordu bir çok sıkıntım vardı aradım konuştuk gün belirledik tam bizim randevu günlerinde pandemi şiddetlendi oda kapattı eve gel dedim  benim için sorun değil ama sen hamilesin ben dışarıdan gelicem riske atmayalım pandemiden sonra yapalım dedi öylece kaldı. Ama doğuma kadar yaptırmak istiyorum Allah izin ederse. 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yapılmıyor bildiğim kadarıyla canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 513 göst.
0 oy
4 cevap 49 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 50 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (138 puan) tarafından soruldu

377,764 soru

11,306,658 cevap

34,735 kullanıcı

...