0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar bn fabrikada calisiyodum esimin abisi orda usta yengesi ile ablasida kalitedeydi halasinin kizida bnle calisiyodu bni gormusler begenmisler dogal olarak  :D ama hic muhabbetimiz yoktu halasinin kizi yani kiz3ni yemgesi ile iste yanima geldi boyle boyle oglumuz soyle iyi boyle iyi faceden resmine baktim bi cirkin bi cirkin anlatamam neyse binbir ısrarla konusmaya gttik ama bnde makyaj yaptim filan bni evd3n aldilar biz bazlamaciya gttik ise yetismemiz gerekiyodu bizi kafeye birakip gttiler esimle konustuk ilk defa bi erkegin gozlerine baktm o kadr guzel konusuyodu o kadr yakisikliydi ki aşık oldm sonrasinda babmla konustum olmz dedi biz konusmayi kestk esimle cok israr etti konusalim filan dedi ama kabul etmedim sonrasinda bizim iste calisan bi kadinin kizina bakmayada gtti ama ask insann gozunu kor ediyo simdiki aklim olsa asla kabul etmezdm neyse onu begenmemisler pismis filan sonra tekrar bana yazmaya basladi ama bn aşığım gozum kor hmn cvp filan verdim babam istemedi ilk basta cok israr ettim esim kacak dedi kacmadm neyse babami ikna ettik evlendik 3 yillik evliyiz 11 aylik oglum var cok şükür rabbim bundan aşağı etmesin

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Rabbim bozmasın<3

Fabrikayı eşiniN tarafı ele geçirmiş bu arada:D

(1,235 puan) tarafından
Aynen canm bnde 4 tarafi alrabayla cevrili bi fabrikadan sag cikamadm haliyle :D
tarafından
Ahahah:)
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Peki pisman misin 
(1,235 puan) tarafından
Canm esimle evlendigime dgl ama evlendigime pismanim yani kim olursa olsun karsimdaki keske evlenmeseydim bekarligimi yasaydim diyom 21 yasinda evlendm
(6,672 puan) tarafından
Dogru söylüyor sun cnm daha aceleciler var ben 18 dim :)
0 oy
tarafından

Hani cirkindi kız istemem  yan cebime koy hesabi gibi :D

Allah yuvanizdan huzur beteket eksik etmesin evladinizi size bağışlasın inşallah ❤

(1,235 puan) tarafından
Amin ins canm cumlemizin yuvasindan eksik etmesin  yaa o fotolari eskiymis
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah hep mutlu etsin sizi
(1,235 puan) tarafından
Ins canm cumlemizi
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Allah mutluluğunu daim etsin .Kaçmadığına sevindim Aferim kız:D

Ben de kaçmadım , kaçmaya ana baba ahı olmaya çok karşıyım ben ya

(1,235 puan) tarafından