0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (226 puan) tarafından
Bir arkadaşım var sevgilisiyle ayriliyorlar saçma sapan çocuk bence bunu aldatıyor kafasına göre tartışma çıkarmadığı şeylerden bianda tartışma çıkarıyor ayrılık oluyor nişanlandilar yine ayrılık oldu aldattiysa Nisan niye yaptı aileler niye tanıştı diyor her ayrıldıklarinda engelliyor kızı kkiz kardeşini arıyor sizce durum ne ne yapmaya çalışıyor yaşayan varmı böyle durun en sonda babasını aramış söylemiş ayrıldık diye

10 Cevaplar

+1 oy
(1,793 puan) tarafından
Bu şekilde aldatan ve canı estiğinde ayrılıp engelleyen biriyle hala neden evlenmek istiyor ki ? Kendi yoluna baksın başından bir bela def olmuş buna şükür etsin ! 
(226 puan) tarafından
Bende öyle diyorum evlenmeden bunu yapan neler yapmaz ki evlenince
(1,793 puan) tarafından
Kesinlikle şimdi aldatmayla baslar o zaman şiddete kadar uzanır kız yatsın kalksın şükür etsin hiç üzülmesin böyle biri için Allah yardımcısı olsun
(226 puan) tarafından
Aldatmiyor diyor işte ona inansa
(1,793 puan) tarafından
Gözü kör olmuş nasıl sevgiyse ... Diyecek bişey bulamadim daha kötüsü olamaz ama inşallah daha kötüsünü yaşamaz ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi arkadasm  aynısu yasadı pskolojisi bozuldu 
0 oy
tarafından
Sacma sapan bi iliski bence napacsni bilmiyo o adam bitirsin olsun bitisin hayat o adamfan ibaret degil evlenirse anlar ama o zmanda gec olur hayatini yakmasin bence 
tarafından
Kiz bunlarin farkinda degilmi aklini başına toplasın yazik gunah hayatını mahvetmesin
(226 puan) tarafından
Değil canım aşk olunca herşey olucak saniyor
(226 puan) tarafından
Bende sizden yardım istiyorum nasıl vazgecrircem bu kızı diyorki geri dönerse barisicam bende buna deli oluyorum
tarafından
Kiza bu uygulamayi goster bi iki severek evlenmis kisiyle kinussun yada sende evlisin yasadigjn bisiler olmustur
Benimde konustugum cok kisi oldu sozde hepsine asiktim ama hicniriyle evlenmedim görücü usulü evlendim ve sukrediyorum o konustuklarimdan birisiyle evlenmedim  icin
(226 puan) tarafından
Aynen canim herkes öyle
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yolun basindayken bunlari yapiyorsa ooo sonrasini dusunemiyorum bile atsin yuzugunu biraksin oyle adamla evlense yazik eder kendine 
(226 puan) tarafından
Yüzüğü atmış zaten ama hep aynı şeyler Gine geri dönüyor kıza o da affedip duruyor benim bile sinirlerim bozuldu artık vazgeciremiyorum deliricem ben evliyim hiç böyle şeyler yaşamadım başında başında bunalri yasiyorsan yandın diyorum anlamıyor aşık olmuş kendince
(4,237 puan) tarafından
Ask bazi seyleri affeder ama ihaneti bence affetmemeli nasil gururuna yediriyorki yani cok kotu bi durum aldatilmak
(226 puan) tarafından
Aldattığını düşünmüyor çünkü o benim varsayimim yaşadıklarını görünce öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Aldatılmak kötü bisey yaa. 1sefer aldatsa bile yine barışınca aldattığı aklına gelir hep. Bence yollarını ayırsınlar
0 oy
tarafından

Ondan bi şey olmaz. Çocuk çocuk engellemeler ortada ciddi bi durum varken neden Bi insan engeller ki çok seviyorsa kizi zaten birakmaz.

Evlenir se çok şeyler çeker gitsin kendini adam akili seven birini bulsun 
(226 puan) tarafından
İsingucu var ne ararsın boş beleş adamla dimi bı anlayamadım bide evlenince onun ailesine bkacan ailesinin maaşı yok bide onlara bakacaklar
tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin çekeceği varsa zaten çeker kaderi ne yazdı ise o lakin kaderde gayeye baglı dır gözüne perde inmiş onun Allah yardımcı olsun ne diyim canım benim
(226 puan) tarafından
O perdeyi ancak Allah kaldırır
0 oy
(610 puan) tarafından
Aşkın gözü kör o yüzden anlamaz ne zaman aşk biter ozaman sevgide biter gözü açılır arkadaşının :(
(226 puan) tarafından
Gözü açılmıyor işte cnm çok üzülüyorum hatayla evlenir diye ödüm patlıyor
(610 puan) tarafından
Evlenir canım malesef aşık ama karşısındaki değil çok acı çekecek  valla yaşayıp anlayacak
(226 puan) tarafından
Valla öyle olursa yandı bide çocuğun ailesinin maaşı yok tek erkek çocuk onlar bakacak yandı yani
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kosarak uzaklassin bnce. 
(226 puan) tarafından
Sözde dönmeyecek kıza bakalım ayrildilar sözde ayrilio bı hafta gecio barisio ki halt cevirio bence ama arkadaşım inanmıyor
(1,567 puan) tarafından
İnanmaz arkadasin canim. Yapacak bisey yok insallah hayirli sekilde Allah doğru yolu gosterir. İnsanin basireti baglanir bazen.
(226 puan) tarafından
Ben haksizim deyip duruyor ya
(226 puan) tarafından
Hep hatalı kendi sanki yüzüğü öylesine atmış gibi davranıyor ben haksizim diyor sacama sapan sebepten kavga çıkardım dor
(1,567 puan) tarafından
Allah doğru yu gostersin insallah arkadasina tez zamanda.
0 oy
tarafından
Allah aşkına şöyle ergenlikten cıkamamış insanlar evlenmesin yazık ya oyuncaga cevirdiler. Erkeklerin olgunlaşmadan evlenmesine karşıyım 
(226 puan) tarafından
Çocuk daha diyorum aynen
0 oy
tarafından
Oyuncağa çevirmiş resmen 
(226 puan) tarafından
Aynen her seferinde ayrılık olmazki tartışma cikicak tabiki ayrılalım biri dese öbürü kabul etmemesi lazım böyle yürüyor evlilik evlense nolcak ya çocuk olup biticek yada çocuksuz biticek olursa olan çocuğa olucak
tarafından
Kız arkadaşına söyle bence herşeyi  düşünsün evlendikten  sonra sevgililik veya nişanlılık gibi olmaz ayrıldık bitti hadi gel barış
(226 puan) tarafından
Söyledim canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 293 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hiranur012 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 804 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hiranur012 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 405 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu