0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından

İkili testte yüksek risk grubunda cikmistik ama ayrıntılı perinatoloji muayenesinde hiç bı soruna rastlamadı doktorum. Her şey her organı normal ve bu bebek için %99.7 sağlıklı derim %0.3 de tıpta asla tam oran veremediğimiz için dedi. Üst tetkike gerek kalmadı çok şükür çok mutluyum üzerimden dünyanın yuku kalktı. Fındık kurdum çok iyi ama cinsiyetini göstermedi nasıl yapsam ... ♥️

image

6 Cevaplar

+1 oy
(119,338 puan) tarafından

Erkekse kuzey koy ben koydum baby boyum cok tatli sende kuzey koy senin bebegikde tatli olsun :D

tarafından
Sevdam sırf içinde kalmasın diye bir tane doğurup kuzey koyasim geliyir öyle bir psikolojik baskı uyguluyosun ahdghagsgsvava
(119,338 puan) tarafından
Koy kiz selvi boylum sen bari koy
(62 puan) tarafından
Erkekse Selim dedik ama.. hayirlisi bakalım :)) babasının adıyla uyumlu olsun diye. Semih - Selim
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından

ben tahmin ediyimmi :angel:

erkek :)

(62 puan) tarafından
Yaa  gebeliğin başından beri kanamaydi testti derken daha yeni geliyo valla aklıma cinsiyet.. sağlıklı olsun da.
(2,840 puan) tarafından
tabiiki saglikli olmasi cok onemli ama bizde merak ediyoz bacim istemsizce
(62 puan) tarafından
Öyle valla. Bilsem alisveris yapardım ona göre azar azar :))
0 oy
(2,035 puan) tarafından

Sağlıkla mutlulukla gelsin inşAllah. 18+4 olduk. Benimki de hala göstermedi. Ayrıntılıyı bekliyorduk heyecanla. Orda da göstermeme ihtimali mi var yani??? :'( Hep o uzun sürüyor. Kesin gösterir diyorlardı :(

(62 puan) tarafından
Valla doktor bana bağdaş kurmuş oturuyo bacaklar kapalı göremiyorum dedi  gostermeyebilyorlar yani. İster misin doğuma kadar gostermesinler de sürpriz olsun bize
(2,035 puan) tarafından
Bana da oturuyor dedi. Hatta 2 gün sonra şeker yükseldi. Başka bir doktora acilen gittik. Hala oturuyormuş hanfendi ya da beyfendi :) Doğuma kalmasın ya. Çok merak ediyoruz. Bazen kızım diyoruz bazen oğlum diyoruz :)
(62 puan) tarafından
Biz de öyleyiz valla babası bı aslan parçası diye seviyo ben bı arada ağzımdan kaciyo hanfendi diyorum :)). . güzel şeyler.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Saglicakla kucagna alirsin inslllah
(62 puan) tarafından
Amiin inşallah ♥️
0 oy
(1,250 puan) tarafından
11 12 13 haftalara ait usg varmi elinde varsa st tahminde bulunalim canm
(62 puan) tarafından
Bu 13+1 bugünün usg si valla. İki boyutlu görüntüsü yok bu haftanın. Bidahaki kontrolume 15 haftalık olacak artık kendileri gösterir heralde :)
0 oy
tarafından

Gorur gormez erkek dedim  8-)

Tabi sen inanma bana tahminimi soyledim 

Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤

(62 puan) tarafından
Amiin ya inşallah. Bizimkiler sadece tahmin işte :)))

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...