0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Herkes anne olamiyor 

Kadının sevgilisi. Gözünün önünde evladını ölduruyor anne cinayeti saklıyor.  

Rabbim sen büyüksün 

image

17 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Allahin belalari insanliktan nasibini almamiş pisliklerrr sen nasil bi annesin yaa ben karnimdaki evladima uykumda ters bi hareketle dönerim bisey olur diye ödüm kopuyo elin şerefsizi bunu yaparken sen nerdeydin nasil gizleyebildin Allahim delircemmmm
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Off. Ne bu ya Allah kahretsin onun gibi kadını karaktersz
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Adam hala bulunamamış sanirim yaa.  Boyle serefsizleri asacaksin yasa cikmali. Kadin cinayetlerindede ayni sekil.
0 oy
(296 puan) tarafından
Allah kahretsin onu nasıl kıyabilmiş o çocuğa yaa
0 oy
tarafından
Allahım Allahımm... Rabbim sen çok büyüksün o küçük meleğin ahını yerde bırakmazsın. En beter şekilde çıkar acısını Rabbim...
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ayy gordum haberi agladim ya resmen sabi garibim zavallim sahipsizim melek oldu kurtuldu lanet olsun oyle anneye burda evlat icin aglayan yalvaran dua isteyenler varken o lanet kari sevgilisine oglunu oldurtuyor zalimler icin iyiki var cehennem
0 oy
tarafından

Nasıl bir yürek var böyle insanlarda :( benim evladım ağlayınca benim ciğerim yanıyor , nasıl bir anne bu nasibini almamış pislik

0 oy
(892 puan) tarafından

Allah belalarını versin :'(

0 oy
(1,713 puan) tarafından
Evet yaa içim gittim cocuga. Birde gömmüş ler cocugu. Koca DİE yavrusunun ölümüne göz yumdu bicdansız
0 oy
tarafından
Nasil yani ya nolmus kaçırdım ben 
tarafından
Kadın 2 yıldır nikahsiz sevgilisiyle yaşiyormus

Diger eşinden olan çocuğunu 2 yıldır bereber olduğu adam kadının gözü önünde evladını döverek öldürmüş kadın sadece izlemiş
tarafından
Oha Allah o kadini bildiği gibi yapsın rezil kadın hem bu dunyada hem obur dunyada ceker inşallah cezasini Serfsiz adam eli nasil gitmis o masuma ya biz sabahlara kadar nobet bekliyoruz basinda kusarsa diye o pislik dove dove olduruyo allahin cezası
0 oy
(738 puan) tarafından
Ben oğlum uyuyunca özlüyorum bunlar insan olamazz
0 oy
(2,729 puan) tarafından

Allah 2 sininde belasını versin. Nasıl anne sırf elalemın adamı ıcın evladının kanının canının gozlerı onunde ölmesine susmus. Ses etmemis. Allah ın cezaları.  melek oldu suan o küçük beden :(

0 oy
(99 puan) tarafından
Ayyy vijdansızlar ya allahın cezaları böyleleri varken iyi taş yağmıyo başımıza ama bu afetlerde boş degil tabi Allah biyerlerden uyarıyo insanlıgıda anlamıyoz ben 7 haftalık gebeyim heranımda temkinliyim diger ogluma desen yine oyle ben anlayamıyom bu incanları caniler allah bildigi gibi etsin onları ve o zihniyette olan insanları
0 oy
tarafından
Ya ne diyeceğimi bilmiyorum ya benim oğluma babası kızdığında ben ona dikleniyorum tut ki elin adamı senin çocuğunu öldürecek ve susacaksın öyle bi dünyada yaşadığım için utanıyorum. 
0 oy
(530 puan) tarafından
Kayseride yaşıyorum duyunca şok oldum ya nasik bi vicdan var bu insanlarda nasıl kıyıyorlar anlamıyorum gerçekten herkes evlat diye içi yanarken çok üzüldüm rabbim sonumuzu hayır etsin inşaallah 
0 oy
(699 puan) tarafından
1 dk kendi çocuğunu mi öldürmüş. Allah senin belanı versin be kadın adı köpek biz yere düşse aklımız şaşıyor. Boynum kasıldi yemin ederim sinirden böylelerini halkın eline versinler bak bakim sağ kalıyormu. Bunları iicn yansın cehennem
tarafından
Kadinin sevgilisi kadinin gözü önünde evladını doverek olduruyor kadin sevgilisiyle gidip çocuğu gömüyor ve olayi kapatmaya çalışıyor
(699 puan) tarafından
Allahim sen başa verme tövbe tövbe la o adam benim çocuğumi nasıl döver de kıyar. Hele ki şu evli kadınların sevgilileri. Kafamiza taş yağarsa hiç şaşırmayın

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 530 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 899 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 621 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Minikprenses (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 496 göst.