0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (368 puan) tarafından

Ne kendmi ne eşimle ilişkimi bi turlu toparlayamiyorum sabah gözumu acip gece kapatana kdr ev isi yemek bebek ne kendme ne esime vakit kalmiyo artik hic konusamiyoruz bile o gelince cocukla ilgleniyo ben bulasik vs. 

Allahima bin sukur evladim saglikli olsun sorun degil ama sizler nasil başa cikiyosnz 4 aylik olck nezamn duzene gircek :(

11 Cevaplar

+2 oy
(2,447 puan) tarafından
Ayni bende canım. Yoruldum inan bide uykuları uzun, düzenli olsa rahatlicam biraz.
(368 puan) tarafından
Kendmi de pskoljkman yorgun hissrdiyorum bakimsz fln :( biraz uyusa napcagimi şasiriyorm tam bnyoya gircm agliyo kuzum geri cikiyorm valla zormus Allah acilarni gostermesin
-Reklam-
+1 oy
(3,149 puan) tarafından
Bebegin büyüdükçe düzene girer herşey bu bi süreç elbette geçecek önemli olan şu eşine sevgini dile getir bu zamanlar herkeste aynı benim biri 6 biri 59 günlük iki oğlum var gece 3e kadar 3 erkeğe yetmeye çalışıyorum ev işlerini saymıyorum bile olduğu kadar yapamadığım şeyleri yarına bırakıyorum 
(368 puan) tarafından
Seninki dha zormus valla Allah yardimcimz olsn anne olmak cok guzel ve zormus cidden
(3,149 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah
+1 oy
(1,350 puan) tarafından
Valla bende. Öyleyim ne kişisel bakımı yapabiliyorum nede özel bir zamanımız kaldı 
(368 puan) tarafından
Zamanla.duzeliriz diye düsunuyorum buyudukce kuzum dha bi yaramaz oluyo :) hic birakmiyo beni napcaz bakalim
+1 oy
tarafından
Tam havalar güzel olsun düzene girer . Gittiginix her odaya kendinizle götürün.. elbise leğeni yada banyo küveti içene yorgan yada battaniye koyun bebeginizide içine   çok iyi  iyle yaptım yapali rahatladim
+1 oy
(61 puan) tarafından
Aynen .bende öyleyim ilk zamanlar tam tersi bebek beni düzene soktu dedim.ama bebeğim 1 aylık olduktan sonra iyice kucağa ilgiye alıştı.5 dk yalniz kalsa kıyamet kopuyo. aksama kadar evde bi çöp dahi kaldıramıyorum.aksam uyuyakalmazsam eğer ev işlerini yapıyorum...esim zaten eve hep geç gelir onla hep ayniydik bebek varken de yokken de.ama şükür bebeğimin gece uyku sorunu yok bıraksam sabaha kadar uyur maşallah .ben bunun kıymetini bilmuyroum ama hala aylak aylak dolaşıyorum:(
+1 oy
(350 puan) tarafından
Valla canım ben çok kizimla ilgileniyordum gece gündüz onunla gülüp egleniyodum esimde kendi halindeydi geldiğinde telefonla oynuyordu başka odada oturuyor yarıyo falan bigun patladim ilgilen biraz bizimle diye adam bana ne dese begenirsin asil sen kızını birakta biraz benimle ilgilen bende bu evdeyim diye o zaman Dank etti kafama sabah uyaniyorum ev isimi artik eskisi kadar umursamiyorum olsa da olmasa da hep ayni hep ayni uyidugunda yapıyorum eşim geliyor ucumuz yemek yiyorum gülüp egleniyoruz gece olunca yatiriyorum onları bulasikti camasirsi utuydu bitiriyorum sabahta kizimi pusetine oturtup dans ede ede temizlik yapıyorum eğlenceli hale getirdim yani anliycan sende öyle yap pes etme herşeyi eğlenceli hale getir çok fazla umursama ev işlerini illaki yapicaksin daha değerli şeylere odaklan 
+1 oy
(1,499 puan) tarafından

Aaahhh ah deşme yaralarımı bacım üç çocuk bi koca biri okula gidiyo akşam eve gelince ödev yap yap bitmiyo öbürü kıskançlık krizlerinde canım sıkılıyo deyip duruyo en küçüğü 3.5 aylık uyumuyo doğru düzgün emmiyo gece ikilere kadar ayaktayız ev işi hiç bitmiyo zaten koca akşama geliyo yemekti , ilgi alâka istiyo ben bu sıralar kafayı sıyırmama az kaldı bence sen haline şükret :angel:

+1 oy
tarafından
Bence esin geldiğinde ev islerini yarina ertele anın tadini ciksr canim yoksa aksam yemeginden sonraki bulaşıklar satesinde hicbir zaman oturamazsiniz beraber. Ksten geldiginde cocukla oynuyosa sende oyna biseyler yap ne bileyim :)
+1 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben de öyleyim valla. Tirnak kesmeye vakit bulamıyorum. Ama gececek diye bekliyorum bakalim evlâtlarımız sağlıklı olsun da inşallah 
+1 oy
tarafından

Ondan bende çok korkuyorum ya ;)

0 oy
tarafından
ben daha evime gtmedm ama mayıs da gidicm ve benim kız 5aylk olck mayis da eşim allah razi olsun is knsnda yardim eden biridir o gelene kadar yemek yapamsmda mesela o gelince o kizimizi alır bende yemekle ilglnrm ama ynmda dururlar ben yanlız yemek vs yapamjorm cnku. nır hafta gündüz bir hafta gece Ve özellikle gecefeykn zorlanicm ama hafta sonları birlikte zmn gcrirrz çünkü ben kızım yokken de hep yan yana olrdm esimle onsz dramam

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 348 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 313 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 263 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 440 göst.