0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çocukken diyodumki araba carpinca neden ölüyorlar bana çarpsa kesin ölmem kalkar yoluma devam ederim ama baya baya böyle dusnuyrdum ne safmisim :angel:

29 Cevaplar

0 oy
(357 puan) tarafından
Ben ölüleri tabutlar gömülüyor sanıyordum kefenle gömüldüğü öğrenince ağlamıştım sonra birde yan yatiriyorlar diye öğrendim ben sırt üstü yatırılıyor sanıyordum sonra da ona ağlamıştım ben yan yatamam kolum ağrır diye....  birde deniz anasını cidden deniz kızının anası sanıyordum denize her gittiğim de rehin alıyordum gelip deniz kızı kurtarsin diye elimden bırakmıyorum .. 
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben de bulutları Allah sanırdım, ezanı da Allah okuyo sanıyodum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben de bizim.burda parmaksız diye bi koy vardı ordaki insanların parmakları yok sanardim :ddd
0 oy
(177 puan) tarafından

Biz izmitte oturuyorduk. Genelde diziler istanbulda çekildiği için istanbula gittiğimiz de babam gosterirdi burda dizi çekiliyor şurda şu dizi çekiliyor diye bende her istanbula gittiğimizde bizi de kameraya çekip televizyonda veriyorlar diye sanıyordum. Her seferinde eve gelince kanallara bakıyordum kendimi görebilmek için. Tabi bu söylediğim 5 veya 6 yaşındayken sonradan öğrendim dizilerin insanları ayarlayıp senaryo yazıp çektiklerini sonra çok utanmistim kimseye soyleyememistim. Hala da kimse bilmiyor bu soruyu okuduktan sonra düşününce aklıma geldi :D

0 oy
tarafından

Meyvenin çekirdeğini yutunca karnımda o myvenin çıkma düşüncesi.. :D

Vee cipslerin ağaçtan toplandığını zannetmek.. :D

0 oy
(344 puan) tarafından
Küçükken  tv içindekiler gerçek sanıyordum bir gün annem evde yokken ablam ile tv yere atıp içindeki oyuncakların çıkmasını beklemiştik ne safmışım ozamanlar 
(2,267 puan) tarafından
En masumu bu :)
(344 puan) tarafından
:-) :)
0 oy
tarafından

Öpüşünce hamile kalınıyor sanmam :D

0 oy
tarafından

Hahahaaaa sesli güldüm kizz:D:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
15 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (781 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 926 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (781 puan) tarafından soruldu

383,140 soru

11,467,436 cevap

35,069 kullanıcı