0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Ben çok etliye sütlüye karışmayan yardım istediklerinde yanlarında olan ve gelinime/damadima saygılı bir kayınvalide olacağımı düşünüyorum istiyorum inşallah.. allah çocuklarımızı iyi insanlarla karsilastirsin. 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende karışmam hiçbir şeylerine yardıma ihtiyaçları olduğu vakit yanlarında olurum yeter ki oğullarım mutlu olsun bu kadar eziyet çekip zar zor büyütüyoruz iler de mutsuz olmalarına dayanamam 
(369 puan) tarafından
Ayy evet ya sen tırnağı kırılsa üzülüyorsun ama biri kalbini kırabilir allah korusun herkesin çocuğunu iclerindede bizimkini
tarafından
Amin canım inşallah oğlum yeter ki karısıyla mutlu olsun evinde huzursuz olmasın der kendi hallerine bırakırım heee oldu ki gelin hanım oğluma huzur vermiyor o zaman olacaklardan ben sorumlu değilim :))))) =
(369 puan) tarafından
:)) inşallah huzurlu olurlar
(1,565 puan) tarafından
Ömrümüz yeterde Allah o günleri bana nasip ederse en baştan konuşürum herseyi anne kız gibi karışmamda evide ayrı olur banada istergelsin ister gelmesin zorlamam evinede o çağrmadkça mecbur kalmadkça gitmem nasihatimi eder anneligimi yapar kenara çekilirim bsyinede karşmam
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben kesin cadı bir kaynana olurum . 
(369 puan) tarafından
:) seni çocuğu alan yandı desene
(2,548 puan) tarafından
Benim kızım var damat yandı
(369 puan) tarafından
Hanim iyi de anası cadı diycek:))
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Komşu bir kaynana olacam ben  kendi hallerine birakcm ...

En guzeli 

(27,348 puan) tarafından
Hahaha niye giz fena olam ahahahahha
(27,348 puan) tarafından
Oglum benim arkamda olsun evvela :) sonra ben o kari diye tutturursa arkasında olamam
(2,104 puan) tarafından
Oyle izlenim braktin bide erzurum kaynanalari cok cadiiiiii☺️☺️
(27,348 puan) tarafından
Ahhahaha zalim gaynana olurum heheh
(2,104 puan) tarafından
Bencedeee☺️
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Kızımı kimseye ezdirmemek için elimden geleni yapan kocası da olsa mutsuz ise kızım istemiyor ise illa şiddeti vs beklemeden kızımı çekip alan

Evlenmeden önce altın vs aldrcm herşey onlar için ilerde verirm veya damat hayırsız çıkarsa kızımın bi güvencesi olsun maadi olarak diye 

Ve kızımı asla kimseye ezdrmek istemiyorum kendine eş evine bir ses kalbine aşk diye aliyor ise alçak yoksa yok benim kızım evimin birtane evladı oyzdn çok kıymetli olck

(369 puan) tarafından
Inşallah hiç bunlara gerek kalmaz kuzum kalırsa da senin kapının hep açık olduğunu bilecek kuzun
(3,769 puan) tarafından
INŞALLAH canım ya ins ama bu zamanda herşey çok zor iyi damat çok zor bulunur
(369 puan) tarafından
Bu zamanda öyle onların zamanına daha beter olur mu bilmem
(3,769 puan) tarafından
Maalesef öyle olur:((

Olmadi kızımın aklına gircm zaten önce okul önce kendi ayaklarının üstünde dur gez dolaş genclgni yasa snra evlen ben elimden geldiğince geleceği içn yapacm ins oda yapar
0 oy
tarafından
Bende aynı kayınvaldem gibi olurum inşallah 

(369 puan) tarafından
Ayy maşallah size insallah
tarafından
1 kızım 2 oğlum var
Kayınvaldemin taktiğünden giderim
Kayınvaldem biz haklıysak hakkımıza destek olur oğullarını atar bizi tutar yetemediğümiz yerde yetişir orta yolu bulmaya çalışır sakinleştirr
Sırf biz mutlu olaım diye uğraşır saolsun kayınvaldem ve görümcem böyle insanlar
(369 puan) tarafından
Allah razı olsun ikisinden de..anne gibi anne iste
tarafından
Çok şükür canım Allah eksik etmesin başımızdan
0 oy
tarafından

10 numero 5 yıldız :D⭐⭐⭐⭐⭐

(369 puan) tarafından
:)) mikemmelll
0 oy
(236 puan) tarafından
ben karisirim Bakarim bicerim hatalari varsa soyıenirim oglum yalnix benim dediyimi yapacak  oglumla yasacagim     ogluma ben gelin secicem  benim dediyim olcak mobilyasina kadar ben karar vericem her seylerine nereye gittiklirini bana soylemeden gitmeyecekler 
(907 puan) tarafından
ayy allahim sen kor ve karanlik zihniyetten evlatlarimizj koru..Boyle yazilar okuyunca neden bitmeyen kadin cinayetleri ve bosanmalar var anlamak zor degil
tarafından
Cidden çok değişik bir zihniyet yaa yok böyle bisey evlendirmeyjn kardeşim çocuklarınızı o zaman milletin kızının da canını yakmasınlae
(907 puan) tarafından
Valla kiz analarinin artik bu devirde uyanik olmasi lazim..Kizinimi vereceksin anasina bakacaksin arasindaki ikiskiye bakacaksin, kor bir zihniyetmi vermiyeceksin kizini , bu gibilerinde oglu evde kalacak ana ogul takilsinlar herkes hayatindan memnun olsun,kurusun oglu evde ))
(403 puan) tarafından
Aynen zuzum öyle valla 3 kızım var oğluna baksan iyi kaynana manyak oldumu hayati zindan eder çocuklara.böyle düşünenlere de Allah böyle kaynana nasip etsin ozamn ne diyelim.manyakligin daniskası.evladımı vercem ben az suram ağrıyor desin strese giriym elin manyak karisida alsn kölemen gibi davransın çocuğuma o karının ağzını yirtarim.böylelerinin evlatları evde kurusun gerçekten ama boylelerede düşer saf bi gelin ana oğul kızın ağzına ederler afedersin
(907 puan) tarafından
Agzina saglik
0 oy
tarafından

Kizimin herturlu haklarini ve degerlerini koruyan  herzaman arkadasinda olan bir  anne 

onun haricinde karismam birseye :) 
0 oy
tarafından
Valla hiç biseyine karışmam bana ne onları hayatı nasıl yaşamak isterse öyle yaşasın derim :-D
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Sanırım herkes gördüğünü uyguluyor mesela eski kaynanalar cok çektirmiş gelinlerine sımdı kı kaynanalar da kendı gelınlerıni yıpratıyor resmen diyeni bıle duydum ben çektım sende çek dıye. Ama benım kayınvalidem 5 gelıni var birini birinden asla ayırmaz ne yapsa ne verse hep adaletlıdır 1 tane kızı var onuda bızden ayırmaz inşallah bende onun gıbı olurum tabiki hosuma gitmeyen yanlarına da var ama beterin beteri var dıyıp onları da görmezlikten gelmeye çalışıyorum 
(369 puan) tarafından
Hiçbi insan 4 4luk değil kuzum..iyi insan olsun da ufak tefek şeyler görülmez..Inşallah onun gibi olursun
0 oy
(961 puan) tarafından

Amin canım inşallah :angel:

Valla şöyle desem yalan olur neyi kınarsa başına gelir derler

Allah korusun inşallah ama

İnşallah iyi kayınvalide oluruz <3

(369 puan) tarafından
Inşallah kuzum..
0 oy
tarafından
Ben çektim evlâdım çekmesin:) 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ayyy benim gibi kaynana düşman başına öyle hissediyorum :D
0 oy
(907 puan) tarafından
Allahim mutlu olsunlarda, oglum karisini seviyor ve ondan raziysa mutluysa ne halleri varsa gorsunler )) arada bir bir buyuk olarakta beni gorurlerse daha ne isterim yeterki mutlu olsunlar.Ama mutsuzsa oglum duruma gore kim hakli kim haksiz adil bir sekilde mudahale ederim yaneer
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Annem gibi kayınvalide olmak isterim. Gelinini ayrı damadını ayrı seviyor :)) 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla iki kızim var damatlar beni ilgilendirmez kızlarımı mutlu etsinler  de huzrlari bir olsun yeter ama gelinim olursa tek karısacagim şey Allah elden ayaktan düşürmediği sürece evime karıştırmam gelini yani temizlik yemek falan  biri ben den hariç yapınca içim rahat etmiyor beni düşünüyorlar ama yine aklım kalıyor 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Onu zaman gösterir. 
0 oy
(236 puan) tarafından
allahim   internetim gitto altdan saka saka yazmak istedim interne *** olfu hahahaha inandinixmi leen
0 oy
(119,278 puan) tarafından
Ben kesin minnos sevimli sempatik bi kaynana olurum
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Kaynanam gibi kaynana olmayacam InseAllah ne gelinime karsi ne damadıma karşı 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 330 göst.
0 oy
26 cevap 327 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu