0 oy
705 göst.
Aile kategorisinde (246 puan) tarafından
Iki kizim var bide oğlum olmasını çok istyom tabi başta hayrlisi ve sağlıklısı dualarinizı eksik etmeyin rabbim herkesin gönlüne gore versin öğrenince yazarım buraya

18 Cevaplar

0 oy
(277 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(246 puan) tarafından
Amin cnm sagol
(277 puan) tarafından
Evet haber bekliyoruz benimde oğlum var çok kız istemiştik eşim hep kızım olsun derdi bende ama iyikide oğlum olmuş 2. olursa rabbim gönlüme göre verir inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin kuzum inşallah istediğin olur haber edersin bizi♥️☺️
(246 puan) tarafından
Cok sağol cnm benim ogrenince yazarim
(246 puan) tarafından
Cnm doktra gttim dün sağlığı gayet iyi şükür  bi sorun yok cinsiyetide emin olmadığı için söylemedi hassas bi donemdesin iki kızın var ve yanılma olmasın dye emin olup sana söylemek istyorum dedi ben de ısrar etmedim
tarafından
Hadi hayırlısı olsun canm benm inşallah istediğin olut
0 oy
(13,889 puan) tarafından
gönlünden geçen hayırlısıyla olur inşAllah⚘⚘
(246 puan) tarafından
Insallah cnm sağol
0 oy
(229 puan) tarafından
Ayyy ayniyizz canm bnmde iki pransesim var vee bugun hastaneye gidicemm. Ins ikimizinde gönlünden  gecen hakkimizda hayirli olandirr saglikli sihhatli birer pasamiz oluur. Çoook amiin ;)
(229 puan) tarafından
23 hafta canm.
(246 puan) tarafından
Baya büyükmüş  şimdiye  kadar hiç tahminde bulunmadı mi
(229 puan) tarafından
Kiz gibi hep gibi dedi kesin bisey soylemedi zatn virusten dolayi uc defa gittim.bi 13 haftada 15 haftada ve 23 de.
(246 puan) tarafından
Eski postunda ultrason resmi paylasmissin orda kaç haftalık cnm
(229 puan) tarafından
13 haftada canm
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Allah gönlündekini nasip etsin inşallah ama ilk önce sağlıklı hayırlı bir evlat etsin
(246 puan) tarafından
Tabi cnm ilk başta hayrli ve sağlıklı olması insan işte istemiyorum erkek desem yaln olur rabbim gönlümden geçeni biliyo vardır herşeyde bi hayr
(1,143 puan) tarafından
Aynen canım insan istr istemez 2 kızı olunca birde oplu olsun ister ama kızsa da üzülme . Belkide o hayırlı olacak bilemezyiz :)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Allah gönlüne gore versin
(246 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
(344 puan) tarafından

Vatanına milettine hayırlı evlâd olsun sağlıklı olsun kız erkek önemli değil rabbim hayırlısı versin canım :)

(246 puan) tarafından
Doğru cnm benim de tek istedgim hayrli ve sağlıklı olması
(344 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun şimdiden :)
(246 puan) tarafından
Cok sagol cnm benim
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bende senı çok iyi anlıyorum canım ıkı kızım var Rabbımden hep hayırlısını istedik tabıkı ama insan olmayanında duygusunu illaki merak ediyor bızım nasıp olursa 1 ay sonra oglumuz dogacak darısı butun isteyenlere inşallah Allahım herkesın gönlündekini hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah 
(246 puan) tarafından
Aminn cnm benim çok sağol seninde sağlıklı bi sekilde kucagina almayi nasip etsin rabbim
0 oy
(167 puan) tarafından
Cok iyi anliyorum canm.benim de iki prenses kuzum var bizde son olacagi icin rabbim oglani da tattrsn die hep dua ettik simdi oglum 6 aylik 3 ay sonra kavusacagz insallah.rabbim seninde gonlunde gecemi versin .saglikli hayrli evlat olarak .
(246 puan) tarafından
Hayırlı sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim acısını göstermesin cnm cok sağol yorumun için
(167 puan) tarafından
Ogrenince yaz cnm.icine ne doguyo.ben hamile kaldim herkez erkek olacak bu bebegn dedi.ve kizlardan cok cok farkli geciyo bu hamilelgm .sende fark varsa bilrsn.basta bana kiza bnziyo dedi ozeldeki doktr snra ayrntilida pipsini gorduk rabbim sannda tattrsn ogrennce yaz merak ederz
(167 puan) tarafından
Ogrendinmi cnm
0 oy
(325 puan) tarafından
Bu yıl hep erkek duydum cevremde bi kız yokkk bende hamileyim bnmde erkek bakalim senin nedir Rabbim herseyden önce saglikli ve hayirlisini nasip etsin ama iki kızın var 3. Erkek istiyebilirsin hadi inşallah haber ver bize :)
(325 puan) tarafından
Tamm :) kac haftalikti bu arada
(246 puan) tarafından
14 ama ultrasonda 1 hafta geri
(325 puan) tarafından
Özele mi gideceksiniz devlet söylemez bu haftalarda
(246 puan) tarafından
Yok devlet değil cnm doktrumn özel muayenehanesi var oraya gidiyom kesin demesede bi tahminde bulunur çünkü tecrübeli çok iyi bi doktr
(325 puan) tarafından
İyi o zman canımm :)
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bende ilk çok meeak ediyodum iki kizim vardi bitanede hayirli eerkek istiyorduk ama hayirlisi kızım oldu cokkk tatli hakinda en hayirlisi
(246 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Rabbim gonlune gore versin insallh
(246 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
(182 puan) tarafından
Kaç haftalık cnm 
(246 puan) tarafından
Normalde tam 14 haftaligim ama ultrasonda bir hafta geriden geliyo
(182 puan) tarafından
Belli oldu mu
0 oy
(119,153 puan) tarafından

Erkekse adini kuzey koy ben koydum baby boyum cok tatli sende kuzey koy senin bebeginde tatli olsun :D

(246 puan) tarafından
Kaynanam varken ismini benim koymam imkansız o koyuyo cnm
tarafından
Yuh ya kaynana na noluyor ki onun mu cocugu
(246 puan) tarafından
Benim ki çok otoritel bi kaynana dediğim dedik
0 oy
(246 puan) tarafından
 Kızlar doktra gttim dediğim gibi ultrasonda bir iki hafta geriden geliyo sağlığı gayet iyi bi sorun yok cok sukur cinsiyeti tam oluşmamış emin değilim ahmin yapmadi bidaki gelişinde soyliyim hassas bi donemdesn iki kizin var seni yanıltmak istemiyom  dedi sizce ne demek istedi birazda ha bekleyelim ozmn net birşey soylicem dedi   
0 oy
(277 puan) tarafından
Cinsiyet belli oldumu?
(246 puan) tarafından
Dün gttim cnm ama dr söylemedi tam emin değilim dedi sağlığı gayet iyi çok şükür bi sorun yok hassas bi donemdesin iki kızın var bunu da tam emin olmadan söylemek istemiyorum dedi yanılma olmasın dedi
0 oy
(248 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla gonlundekini nasip etsin inşallah
(246 puan) tarafından
Amin cnm cok sağol
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ögrendin mi cnm
(246 puan) tarafından
Dün gttim cnm ama dr söylemedi tam emin değilim dedi sağlığı gayet iyi bi sorun yok hassas bi dönemdesin iki kizin var bunu tam emin olmadan söylemek istemiyorum dedi ilk çocuğun olsa tahminde bulunucaktim dedi
(1,045 puan) tarafından
Sağlıklı olsun rabim en hayırlısını verir
(246 puan) tarafından
Sence ne demek istemiş  olabilir
(246 puan) tarafından
Hassas bi donemdesin tam emin olunca soyliyim dedi

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 978 göst.
0 oy
3 cevap 163 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu