0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nasıl bu mama kullanan varmı kızlar sorun yaşadınız mı disardayim i eczane onundeyim iyi değilse Bebelac Gold mu mu ala

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aptamil hiç kullanmadim oğlum 11 aylık hala devam sütü olarak bebelac veriourm 

-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim bebege kabiz yapti
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ben bunu kullandm iyidir bebelac lullanöadm bilmiyorum canm 
tarafından
Tm cnm deniyecem insalla kabiz gaz yapmaz değiştim mamayi
(5,376 puan) tarafından
Sma evolvia hero baby kullandım bi aptamil iyi geldi bize canm inş sıkıntı olmaz :)
tarafından
Tm cnm ya icim rahatladi simdi kullananlar memnun çoğu insalla benim kıza yarar ya saolasin
0 oy
(907 puan) tarafından
Valla ben kullandin hic memnun kalmadim.Oglum gazi vardi aptamill mahfetti cocugu 40 gun hep huysuz gazliydi gunduzleri sancidan uyuyamiyordu birde iceriginde laktoz var, inek sutunden yapildihi icin, degistirdim hipp comformil aldim suan gayet iyiyiz, gazi yuzde 80 azaldi canim.Eger bebeginizde gaz problemi varsa asla kullanmayin derim bebekten bebege degisen bir durum gerci mama, kimime yarar kimine yaramaz
tarafından
Yok cnm şükür 4 buçuk aylik oldu gazi kolay cikariyo kendi kendine cikariyo sorun yok deniyecem bi insalla sorun olmaz
0 oy
(50 puan) tarafından
Ben kullandım halada kullanıyorum şuan 2 numaraya geçtik güzel gayet benim bebeğime gaz kabız yapmadı..
tarafından
Tm cnm sevindim ya insalla benim kıza iyi gelir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
16 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
0 oy
5 cevap 230 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu

379,720 soru

11,366,943 cevap

34,849 kullanıcı

...