0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Bebeğim (3aylık) başı açık mı uyutayım bilmiyorum. Hiç bi pencere açık deyil. Hatta yatak odasının kapısı bile kapalı oluyo. Gece terliyo. Sizler nasıl yatırıyonuz?

20 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
3 Aylık olmuş ben 40indan sonra ne eldiven ne şapka taktim
(913 puan) tarafından
Eldivan 20gunluyune kdr taktım eskişehir geceleri serin oluyo battaniye ile uyuyoruz biz
(4,289 puan) tarafından
Bası terliyor diyorsun gobegine kadar örtüyü ört bisey olmaz
-Reklam-
0 oy
(226 puan) tarafından
Başı açık olması gerekiyor
0 oy
tarafından

Valla biz halahırka battaniye fln çünkü erzurum geceleri soğuk oluyor yaa:ermm: biz bile üşüyoruz 

(222 puan) tarafından
Erzurumda okudum montla yatirsaniz yeri valla :D
tarafından
Ahaha demi.ama.havasi soğuk insani sıcak memleketim:)
(222 puan) tarafından
Evet cok samimi iyi insanlar tanıdım gerçekten :) çok özlüyorum ..
tarafından
Üniversite mi cnm
(222 puan) tarafından
Evet :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben kışın bile 1 aylık olduktan sonra kafası açık yatırdım alışamadın çok şapkayla sonra daha çok hasta olur
0 oy
tarafından
Hiç bir zaman bası kapalı yatırmadım ben. Yüzünün kapanma ihtimali de var uyurken hem. 
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Kiz bu sicakta bide yatak odasi kapisi kapali isilol döker cocuk. Coraplarinida cikar sapkasinida
(913 puan) tarafından
Valla Eskişehir öyle serin oluyor ki biz bile battaniyedeyiz
(10,023 puan) tarafından
Ama terliyo diyosun canim demekki sicak oluyor ona cikarip dene bide
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Başını açık yatır tabi zaten 3 aylık olmuş bir de terliyormuş benim kızım 4 buçuk aylık ben sadece kolsuz zıbınla yatırıyorum üstünü de örtmem cunku baya terliyor 
0 oy
(13,693 puan) tarafından

Cevap sorunun içinde.

Terleten çocuğun başını niye kapatysn annesi :)

Terlerse o zaman daha kotu hasta olur

(913 puan) tarafından
Kızım bayaa kel ama serin oluyo korkuyorum üşütür
(13,693 puan) tarafından
Üsumez annesi havalar çok sıcak;)
 Hem hep sıcağa alisirsa kışın napcan ;)
Yavaştan Burak bence.
Oda rahat eder
(913 puan) tarafından
Öyle çok deyil arkası terliyo az bişey kafasının zaten kel diye su gibi olmaz
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Yazik kz ssicak her yeri kapalı da tutuyormussun takma şapka falan hem böyle çok sıcağa alismasida iyi değil daha hassas ur sogukta
0 oy
tarafından
Canm neden sapka takmak istyrsnki heryeri de kapatyrmssn benimki de 65 gunluk ben kafasina gece gunduz spka takmam eldevinide cikaricamda yüzünü çiziyor takma yani yazk terliyrmsta kisa kol pijama yatır bide 
0 oy
(222 puan) tarafından

Geçen ben de sordum neredeyse aforoz ediliyordum canım :D herkes başı açık yatiriyormus 2 gundur öyle yatiriyorum usutmedi sükur

(913 puan) tarafından
Artık öyle yaparım ))
0 oy
(31 puan) tarafından
Ya sizi böyle şapkayla eldivenle çorapla kapı baca kapalı üstünüzde yorganla yatırsalar ne hissedersiz Allah aşkına? 
(913 puan) tarafından
Ben sadece fikir alçak istedim çünki Eskişehir geceleri ve sabahları bi de biz tepedeyiz çok serin olur. Biz bile battaniyedeyiz. Kolsuz uyutamam çünkü buz kesiyo eli ayağı. Şapkada kararsızım bi de kel ya düşündüm üşür
(31 puan) tarafından
Bence çok sıcağa alıştırma hastalıkları bitmiyor bu sefer. Nasıl başlarsan öyle devam eder. Şapkaya eldivene gerek yok bence. Kendin üşümüyorsan oda üşümez
(913 puan) tarafından
Biraz sinirli oldu da cevabınız. Kaldı ki 3aylık çocuk beni diyosunuz ya 30yaşındakı bi kadınla bünyesi aynı deyildir. O çabuk üşür. Ve  dayanıklılık yoktur bünyesinde
(31 puan) tarafından
Tamam hanımefendi bişey demiyorum size kalmış biraz doktorları dinlerseniz youtube den Ne demek istediğimi anlarsınız.
(913 puan) tarafından
Canım kendim 8senelik hemşireyim zaten çevrem doktorlar. Onlar da diyor ki serinse şapka koy. Bende sizlerle danışmak istedim. Bi de size bişey diyeyim mi tecrübeli anneler doktorlardan çok bilir))
0 oy
(10,499 puan) tarafından
Cnm basını ac üstünü sıkı ört serinse yüzünü de kapatabilir allah korusun hareketlenmistir çünkü 
(913 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Canım bende eskişehirliyim bende küçükken banyo ettirdiğim zamanlar takıyordum ama o zman kıştı bide küçük diye taktım banyodan sonra sadece ama artk hicc öyle yapmıyorm 10 aylık 
(913 puan) tarafından
Valla biz tepebaşındayız şimdi şuan evimiz buz gibi yeminle. Battaniyesiz üşürüm ve pijamayla uyuyorum çıplak diyilnyani))
(1,718 puan) tarafından
Bizde emekdeyizzz :)) aynı durumdayız vala cokk özeniyorum böyle şort aklet yatanlara vala ama yok anam.ben yatamıyorum
(913 puan) tarafından
Ben çok üşüyorum. Bi de Azerbaycanda çok sıcak bi ilden geldim. Kaynanamlar Çamlıcada tarlalara giden yol tarafda oturuyo oraya giderken resmen donuyorum))
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Tek zibinla yatiriyorum baska bisi yok
0 oy
tarafından
Hiç bişey örtmüyorum  canm ya sıcak zaten 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bebişim büyümüş ve havalarda çok sıcak terletkememeye çalış
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bi ara twi de izlemiştim çocuk üşüsün ama terlemesin terlemek hasta yapar demisti canim bu hep aklım da kaldı ben hic sapla takmadım 3 4 gün anca
(913 puan) tarafından
Dışarı çıkarınca peki?
(1,037 puan) tarafından
Dışarda taktım tabi canim ama kışın oda hatta hastaneden eve gelirken pusette yatiyodu takmadım şapka 23 nisanda doğdu oglum
0 oy
tarafından
Ben kışın bile basina bişey takmadım canım bı kere kayınvalidem takmış kameradan gordum kostum boguluyordu çocuk  şapkası burnunu kapatmış . Zaten önceden aynısını eşimin kuzeni yaşamış bana anlatmıştı bende takmıyordum. 
0 oy
(658 puan) tarafından
Ben ilk ay taktım. Sonrasında dışarı çıkmalarımız hariç takmadım hiç evde. Banyodan sonra yarim saat kadar takıyordum kafası üşümesin diye 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 46 göst.
0 oy
9 cevap 264 göst.
11 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feriideee (10 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...