0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından

Bu gun hikayemin basladigi gun. 17yildir annesiz kutluyorum.ve cok uzuluyorum beni doguran insan bana hayat veren insan yok yanimda:(:'(

7 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun dogum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara
(373 puan) tarafından
Amin sag ol cnm benim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hep yanındadır emin ol <3Rabbim mekanını cennet eylesin 

(373 puan) tarafından
Amin cnm sag ol
0 oy
(749 puan) tarafından
O seninle hep sol yanında doğum günün kutlu olsun nice güzel günlerin olsun Rabbim annemın mekanınız cennet eylesin
(749 puan) tarafından
Özlersin tabi  canım zor valla
(373 puan) tarafından
Annem okdugunde 6 yasim vardi haka hatirliyirum o gunu
(749 puan) tarafından
Zor canım Rabbim sabır
(749 puan) tarafından
Versin inşallah
(373 puan) tarafından
Tesekkur ederim sag ol
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin :/ ben 29 gun once kendi doğum günümde babamı kaybettim seni okadar iyi anlıyorum ki :/ rabbim kalanlara sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin
(373 puan) tarafından
Alllah sabir versin sana da cnm.ben mesela kokusunu unutdum annemin nasil kokdugunu hatirlamiyorum
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kıyamam allahm sabrını versin 
(373 puan) tarafından
Sag ol canim
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin kabri nur mekanı cennet olsun 
(373 puan) tarafından
Amin sag ol canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım. Hayatin olmamasi gerek dedigim yanı benim de babam 8 aydır yok.Allahim cok zor aci dindiremiyorum da seni çok iyi anliyorum.benim babam in vefatı normal bir ölüm degildi bir dilim ayva ile nefessiz kaldi bogazi delindi o sira oksijensiz kaldi felc oldu pespese 1 gunde 17 saat icinde gerceklesti.3 ay sesi dahi cikmadan yaşadı yatağa mahkum 57 yaşında ölümünden 1 gece önce Ablam in doğum günüydü hep birlikte annem e gittik sakali uzamıştı ben sakalıni ablam saçlarını annem ve erkek kardesimde kisisel bakımıni yapti Yikadik annem ile misler gibi oldu o gece hepimize eşlerimizde dahil burada kalin diye işaret etti ve kaldık gece 3 e kadar yanından ayrilmadik yatmak için odalara dagildik sabah 7 de annem in çığlıkları ile yataktan nasıl firladik hala aklımdan cikmiyor oksijen 25 e düşmüş bogazi delik oldugu için aspire ettik ambulans geldi 15 dk icinde şah damarindan iğneler yapildi 5 kez morardı her yeri hastaneye gittik 5 dk sonra öldüğünü soylediler şu anda ve her zaman aklımda rabbim bütün olmuslerimizi cennetine alsin insallah.anneni de babami da. 
(373 puan) tarafından
Alllah sabir versin canim.annesiz babasiz yasamak zor ama yasiyorsun sol yaninda hep acisi yasiyorsun.Tesekkur ederim cnm
(5,938 puan) tarafından
Evet canim yasaniliyor ama acıları geçmiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 143 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birbalannesi (13,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
0 oy