0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızma üç gün önce küpe taktım sahte küpe taktılar Ee ne zaman sonra onu çıkartıp altın küpe takabilirim Çünkü az önce oynarken kulağından çıktı Ne zor takılıyor şu an uyumasını bekliyorum anca takabilirim diye

12 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çıkmışken tak bence altını 
(1,633 puan) tarafından
Olur mu ki
(12,777 puan) tarafından
Olur niye olmasın ha o ha o çıkmışken gerçek olan tak bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum onlar ilaçlı oluyor kaç gün kalması gerektiğini söylemediler mi
(1,633 puan) tarafından
İlaç falan demedi bize
tarafından
Kuzum küpeler ilaçlı zaten takınca yara olmasını ve deliğin kapanmasını engelliyor diye biliyorum bir hafta kalıp sonra çıkarılması lazım galiba.
(1,633 puan) tarafından
Takamıyom ama uyurken denedim uyanıyo
tarafından
Tak kuzum çıkarırsan kapanır tekrar uyanıkken oyala tak
0 oy
(3,163 puan) tarafından
aradigim soru bebegin ne kadarlik ayrica ucret verdinizmi ve nere deldirdiniz
(1,633 puan) tarafından
Saglık kabinin de 25 TL 9 aylık :)
(913 puan) tarafından
Kizim 20 aylik 15 deldim kuyumcuda cok pahali delmisler bu kupeler daha iyi ben daha once deldirdim kiziminkini dayanamadım altin kupeyi taktim ikide bi düştü kulagindan kulagi yara oldu en son cikardim kapandi yeni deldim iki hafta once arrik cikarmicam uzun bi sure kalabilirr bunlar
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bir ay sonra değiştirdim canim ben 
0 oy
tarafından
O kupeler ilacli oluyor canim benim kardesimde 2 hafta kalmisti. Oyle soylemislerdi
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Sorunun cevabını bilmiyorum ama canım sana sormak istediğim sorular var biz de Bayram da memlekete gideceğiz kızımın kulağına altin küpe  taktircak babannesi nasıl deldiler bu süreç nasıl işledi merak ettim 
(1,633 puan) tarafından
Valla ilkte sprey sıktılar uyuşturdular çok az tabanca var onun ucunda iğne iğnenin ucunda küpe var kulağına kalemde işaret atıyor nereye takılacaksa bnde kızımın başını elini tuttum çok çok az agladı hatta güldü bile :) sonralarda arada Bi kaşıdı falan alıştı derken oyun oynarken bnm saçıma takılıp çıktı :( ve hala takamadım
(1,028 puan) tarafından
Bide takıldı mi çıkma riski var ya demi uyuyunca takarsın anca  canım
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bizde 1hafta durdu canim eczaci oyle demisti 
0 oy
tarafından
1 hafta dursun canm 1 hafta sonra altn tak
0 oy
tarafından
Bende kızıma 1 hafta sonra altın küpe taktım canım eczanenin taktığını cikarip
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hazır çıkmış tak canım yeter 3 gün durması
0 oy
(242 puan) tarafından
o küpeler en az bir hafta kalması lazım canım sonrasında altın küpeyi takabilirrsin kii inşallah kapanmamıştır kulak memeleri daha geliştiği için çıktığı gibi kapanma olasılığı cok yüksek kaç aylık veya yasında
0 oy
(664 puan) tarafından
Canım tekrar o küpeyi tak bana takan kişi 10 gün sonra kendi küpelerini takabilirsin dedi yaktım çok geçmedi iltihaplandı çıkarmak zorunda kaldım kapandı delik etrafımdakiler bi kaç ay o küpeler kalsaydı dedi bende pişman oldum 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 258 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 356 göst.
1 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 603 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...