0 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Evlenmeden önce maruz kaldığınız kaynana ve görümce sohbetlerinde ki olumsuzluklar yüzünden sizde ön yargılar yaşadınız mı? 

23 Cevaplar

+8 oy
(12,777 puan) tarafından

En İyi Cevap
Rahatsız olan işine gelmeyen görmek istemeyen cvn yazmasın arkadaşlar ark istediği kadar post açar yasak olmayan şeyler tutup da bilerek uyarı vermeyin  tepki göstermek yerine yorum yapmayın 
(15,658 puan) tarafından
Çuk diye oturan bir yorum ☺
(10,411 puan) tarafından
Seni alkışlıyorum editörcugum
(12,777 puan) tarafından
Bak bu kadar sevgiye alışık değilim sjsjsj
(10,411 puan) tarafından
Yaa kıyamam sana cokmu eziyet ediyorlar
tarafından
Bizim selenamız azamelia selena ütopyadaydı azamelia türkiyede hdgsjdn  :)))  ❤
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Uffff yeter yahu
(4,289 puan) tarafından
Konunun o olması önemli değil saçma bulmussun o bayanin postları ama bunu diyenin hiç saçma post acmamis kişi dese bisey yazmazdim
(55 puan) tarafından
Konu benim kendimi tanıtmam da değildi fakat keyfi olarak konu değiştirdiniz siz :) durunun kraliçesi hanımda bunu gayet tabii yapaabilir
(1,158 puan) tarafından
Ben o postu bi anlik sinirle acmistim amacim dullari kotulemek degil asla daha sonrasinda aciklamami yapmistim zaten derinerim sizde isinize bakin lutfen
(4,289 puan) tarafından
1.si 1 anlık sınır idi peki tamam 2. Kere aynı posta şahit oldum
(1,158 puan) tarafından
Haklisiniz gercektn kotu bi posttu kabul ediyorum ama daha fazla uzatmayalim kapansin konu :))
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Dedektifmisin

Gazetecimisin

Yazarmisin

Nesin ???

Cins sorular nerden geliyo aklina :)

(55 puan) tarafından
Haklısınız yıllarca bizi buna iten yargılar varken farklı birşey düşünemezdik :) biz entrika izleyelim
tarafından
Kiz ne sakinsn oylee sakin sakin tavirlar cevaplar
(55 puan) tarafından
Ahahah sinirlenecek birşey yok sonuçta keşke herkes sakin olsa :)
(27,348 puan) tarafından
Tamam bacim bisii demedik..haklisin he
(1,158 puan) tarafından
Yav he he:)))
0 oy
(13,887 puan) tarafından

ayy hangi postu açsam sen varsın yaaa:D

0 oy
tarafından

Dikkat cekmeye mi calisiyon baciimm:angel::ermm:

0 oy
tarafından
Evlenmeden önce çevremden çok duyardım kaynana görümce muhabbetleri ama asla önyargılı olmadım aksine. Ben çok seveceğim ikisini de dedim ki öyle de yaptım. Ama karşılıklı olmayınca zamanla sevgi nefrete dönüşüyor 
(55 puan) tarafından
Sevgisizliğe karşı nefret gayet doğaldır fakat bedeninizi fazlasıyla yorar bence. Yokmuş gibi davranmak daha hoş
tarafından
O evreye geçtim şimdi yokmuslar gibi davranıyorum. Çünkü  kendime çok zararım oldu onu farkettim.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yani eh işte :))
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Hayır gayet önyargısız ve iyimser yaklaşımla 5 yıl boyunca çok güzel keriz yerine konuldum üstelik 7. Çocuğum 6 büyüğüm de gördüğüm hiçbir kaynana kaynata sorununu yaşayacağımı düşünmemiştim ne yaparsan yap elin kızı olarak kalıyorsun 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
birazda sen kendinden ornekler ver mesela evli misin degilsen ilerdeki kaynanan gorumcenden beklentin nedir onyargin varmi varsa neden var yoksa neden yok 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Ay evet ben yaşadım. Evliliğimin başlarında bu sebepten basit şeyler gözüme çok batıyordu. Zamanla iyi insanlar olduklarını anlayıp tavrımı düzelttim
(1,698 puan) tarafından
Siz yaşadınız mı peki? Yaşadıysanız neler yaptınız nasıl çözdünüz
(55 puan) tarafından
Evli değilim :)
(1,698 puan) tarafından
O zaman en hayırlı zamanda gönlünüze göre bir eş dilerim ❤️
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) sizede mutluluklar
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,633 puan) tarafından

etrafta ki kaynanaar değil de benim babaannem tam kaynanaydı zaten o yetiyordu :D hep dua ederdim allahım iyi insanlarla karşılaştır diye. 3 görümcem var 3 ünü de çok severim ama kaynanam için aynısını söyleyemem. çektiriyor. kızlarına da bana da. hatta eşine de. tek oğlu yani kocam herşey onun için. lafımı gerektikçe sokuyorum fazla da gitmemeye çalışıyorum.

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kaynanayla aynı evde oturulunca mutlu olunmadığını tesbit ettim .Eşime şartlarımdan biri oydu.zaten onunda merkezde bekar evi vardı yeni eşya aldık oraya oturduk
(55 puan) tarafından
Sadece kaynana değil evde çekirdek aile oluşturabileceğiniz insanlar dışında birilerinin varlığı hiç sağlıklı bir hayat tarzı değildir bence
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok şükür olmadı oldu ise de hatırlamıyorum :) 
0 oy
tarafından
On yargı oluşturmadı o kadar şey duymama rağmen kulak asmadım ama keşke assaymışım bana etmedikleri iyilik kalmadı gerisini sen anla :)))
0 oy
tarafından
Bizzat kendim şahit oldum kaynanasıyla oturan kimse huzurlu değildi benim kaynanam ıyi cok sukur ama tek sattık kaynanaya oturmamakti ne olur ne olmaz 

Kararımdansa memnunum
0 oy
(139 puan) tarafından
Sorduğu soruda ne var da herkes bu kadar tepki gösteriyor onu anlamadım bende 
(55 puan) tarafından
Bende anlamıyorum :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bazen diyorum ki keşke yeni evlenecek kızlar bu sayfaya girse kadınların evlendikten sonra nasıl sıkıntılar yaşadığını;o çok sevdikleri sevgililerinin ileride ne tür insanlara dönüşeceklerini bi görebilsebeler. Eninim ki kendi hayatları için daha güzel karar verecekler.
(55 puan) tarafından
Henüz evli değilim :)
(4,668 puan) tarafından
O zaman çok şanslısın:) bir ay burda takıl evleneceğin adamı seçerken daha farklı ve bilinçli bi seçim yapacaksın inan ki:)
(55 puan) tarafından
Ay benim psikolojim bozuldu iki günde :) bir ay tqkılabilicem mi acaba ahahah
(4,668 puan) tarafından
Takılırsın bi zaman sonra bağımlılık yapıyor burası. Ben çok seviyorum şahsen bu platformu. Arada senin gibi farklı bakis acisina sahip kişiler çıkınca daha güzel oluyor :)
0 oy
tarafından
Aynen çoğu zaman yaşadım haksizda çıkmadım
0 oy
tarafından
Aslında hiç on yargı yaşamadım hatta annem babaannemin yaptıklarını anlatırdı hatta şahit olduklarim da var ama ben hep diyordum ben çok sevicem çok iyi anlasicaz ama maalesef bazen öyle olmuyor hiç bisey tek taraflı yaşanmadığı gibi tek taraflı da düşünülmüyor ve tabiki sonra adını bilmedigin bisey oluyor buna yok sayma mi diyelim nefret mi bilmiyorum 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
yani o dugun surecinde illa insanın icinde yer eden seyler oluyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...