0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kizlar perdelerini kac derecede yikiyorusnuz neyle yikiyorsunuz ben camasir suyu koyuyorum biraz ama ablam koyma tullerin aşınır yirtilir diyo baska turlubbeyazlami temiz kokmuyor bi de 30 derecede  ya da tamamen soguk da yikiyorum kırış masın diye ozaman zaten camasir susuz beyazlamiuo

14 Cevaplar

0 oy
(15,717 puan) tarafından
Evet çamaşır suyu iyi değil ben alo toz deterjan ve bulaşık. Makinası kapsülü ile yıkıyorum 30 derece e 
-Reklam-
0 oy
tarafından
40da bazen 60da yikiyorum arielle perde programinda
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ilk defa duydum çamaşır suyunu. 40 da yıkıyorum normal deterjanla mutfak perdeme ayriyetten içine kapsül fairy ve kabartma tozu koyuyorum mis gibi çıkıyorlar 
(170 puan) tarafından
Kabartma tozunu ne için koyuyorsunuz acaba
(8,081 puan) tarafından
Beyazlatiyor canim
(170 puan) tarafından
Bende koyayım ozaman :) bide bulasık makinesi tablet deterjan olarak finish var jel değil  olur mu sizce
(8,081 puan) tarafından
Evet olur canım marka farketmez işe yarıyor dene :)
(170 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Valla bugün yıkadım 40 derecede 2 yemek kaşığı şeker birazda parlatıcı mis gibi oldu 

Buram buram kokuyo 
0 oy
tarafından
Canim 1 yemek kasigi karbonatı ve deterjanini ayni goze koy, perdelerinin uzerine de bulasik makinesi tabletini koy mis gibi oluyor
0 oy
tarafından
Vallah bacım hamileyim.takanim.yok iki aydır yikamiyom:(
0 oy
tarafından
Hassas ayarda yıkıyorum
0 oy
(389 puan) tarafından

kız ben o konuda sanlıyım evımın perdelerını yapan. perdecı ayrıyetten yıkama yerım var ucretsız yıkarım dedı ne zaman ıstesen esımın arkadası zaten ılk defa oraya vercem zaten hamıleyım ama bıdahakı yıkamaya ne olur bılmem tabı :)

0 oy
tarafından
30 derecede 2 saat yikiorum içine 1 tane bilasik makinası tableti atıorum bembeyaz cikio
0 oy
tarafından
bulasik tableti suda erit icine  seker koy 1 yemek kasigi . karbonat koy . canim beyaz oluyor 40 derecede yikiyorm 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
30 derecede 30 dj programda yıkıyorum perdelerin bembeyaz olmadığı için hiç çamaşır suyu koymuyorum bir de ben her ay yıkarım
0 oy
(48,693 puan) tarafından
perde programinda normal beyazlar icin olan deterjanla camasir sodasi sekerde koyuyorum. bulaşık makinesi tableti koyuyordum zarar veriyor diye koymuyorum artik
0 oy
(73 puan) tarafından
Kosla tül kullanıyorum ben mis gibi temizliyor ve çok güzel kokuyor 40 derecede yıkıyorum kırışma vs olmuyor 
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Ben perde programına koyuyorum otomatik olarak derecesini ve devrini ayarlıyor. Deterjan olarak da ten çorabın içine beyaz sabun rendeliyip perdelerin arasina atiyorum yarim ölçek toz deterjan koyup calistiriyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 181 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 254 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 673 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yusuf'un annesi.. (141 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...