+1 oy
810 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Pek vaktim yok zaten uykusuz kalıyorum ama durdugun yerde saymak istemiyorum. Öğrenmek bir ömür suruyoda uzun süredir aynı noktadayım ve ben bu durumdan hoşnut değilim. O yüzden evdeyken çocukları uyuttuktan sonra 1 saat daha uykusuz kalıp belki de online kurslara bakmak istiyorum. Pek bilgim yok araştırmaya vaktimde olmadi. Bilgisi olan var mi ? Hatta artık ehliyet bile online kursla oluyomuş tek sürüş sınavı yüz yüzeymiş onu da araştırıp ehliyette almak istiyorum.. şuan 2cocukla hayal gibi ama inşallah olur :)

11 Cevaplar

+1 oy
(55 puan) tarafından
Yorum yorum yorum yorum yorum
-Reklam-
+1 oy
(55 puan) tarafından
Yorum yorum yorum yorum yorum yorum 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ay keske olsa ehliyet şeysi bende almak istiyorum valla. Ya :(

(9,651 puan) tarafından
Bi surus derslerine istege bagli gidiliyomus sanirim okadar kuzenimden duydum gecen gun de su online kurs ehliyet falan arastirmam lazim. Durduğum yerde saymak istemiyirum
(27,353 puan) tarafından
Mantikli valla olsa cok iyi olur
0 oy
tarafından

Neden hayal olsun. Benim çocuklarda seninkinin yaşlarında. Zoom üzerinden ben kendi bölümüm ile alakalı eğitimlere katıldıim.  evi epey karıştırmislardi tabi eğitimin sonunda:D

tarafından
Olur zaten herşey virüsten dolayı online oldu :D
(9,651 puan) tarafından
Hocam zamanımı güzel kullanamıyorum tembelim ben enerjik olmak için napmaliyim:D bide görüldüğü üzre aşırı hayalperestim
tarafından
Valla ben daha enerjik olmak için sabah kalkar kalkmaz üzerimi giyinmeye calisiyorum Yoksa modum düşük oluyor . Sanki hep uyku modunda gibi hissediyorum. Bide çocuklardan oturmak mümkün olmuyor ki valla
tarafından
Bide kitap okumaya devam ediyorum çok şükür . Ama yavaş okuyorum biraz çocuklardan dolayı. Senin nasıl gidiyor okumalarin
(9,651 puan) tarafından
Benimde çok ağır ya :/ okuyorum ama her gün değil bu ara özellikle daha bi yetemiyorum eve çocuklara:/ bende öyle o pijamayla dolaşdıkça o uyku hali üzerinden gitmiyor bide bence bende kronik yorgunluk var :D
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım ben bu işlerden çok iyi anlarım okuduğum bölüm sayesinde dersini bile aldım yanı özelden istediğini sorabilirsin bildiğim kadar yardım ederim ama ehliyet hakkında bir bilgim yok
(299 puan) tarafından
Oysaki bilgisayarım çalışsaydı ben verimdim sana online kodlama kursu kız kodlamam çok iyiydi
(9,651 puan) tarafından
Yaa olsun canım eğer başlarsam kodlamaya destek alırım bişekilde:) yarın incelicem şuan çok fena uyku bastırdı hepsine bakıcam canım com çok teşekkür ederim baya emek verdin araştırdın uğraştın Allah razı olsun
(299 puan) tarafından
Elimden geldince yine yardım ederim canım rica ederim canım çokda yardımcı olamadım kusura bakma Allah hepimizden razı olsun
(55 puan) tarafından
Hangi alanda çalıştınız mino hanım merak ettim
(299 puan) tarafından
Çalışmadım BÖTE okudum bittikten sonra çalışmadım mezuna olamadım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kuzum ben online ders satin almstm cok iyi gerckten beğenmiştim.  Bi ise yaramadı  para havaya  gitti ama neyse:D ehliyet  iyimis bnde arastryim bi yoksa kizimin  buyumesini beklicektim:))
(1,964 puan) tarafından
Aynen kızımın  cani sag olsn seneye  kismet  olursa girerim. Ama kurslar nasil olur ki sınavları online olursa iyi olur:)
(9,651 puan) tarafından
Bence artık sınavda online olur :) okullarda bu online sınav işini çozmuslerdir herhalde online sınavda olur ya yattı benim kafama :D
(1,964 puan) tarafından
Hersey online olsa ya:)) calisrsam bnde kizimdan ayrılmam  okullarda online olsn:)
(9,651 puan) tarafından
Hahahhs:D ablam da marttan beri evden çalışıyo ohh ya diyo keşke hep böyle olsa oda çok memnun halinden aklıma o geldi :D
(1,964 puan) tarafından
Ay demi ya ama cocuklara verimli olmaz yoksa süper  bisi annelerde bebeklerini birakmak zorunda kalmz :)
0 oy
tarafından

Editörsün sen kendine gel :) kuzum online bilmiyom hiç ya genelde yüz yüze oluyordu şimdi sistem nasıl bi fikrim yok. Çocuk gelişimi bilgisayar güvenli internet kullanımı kursları vardı burada 

tarafından
☺ heves olduktan sonra zaman da bulunur kuzum yeterki iste böyle düşünmen kendini geliştirmek istemen çok güzel
(9,651 puan) tarafından
Içinde bi hiperaktif yatan tembel ruhlu biriyim ki ben :D heves var azim yok önce bunu cozsem ah ne iyi olur :)
tarafından
Ahaha o da iyiymiş kiz bende de öyle heves var ama azim yok istiyorum ama eriniyorum da ☺
(9,651 puan) tarafından
Ilk şu üşengeçlik olayına bi çözüm bulmakla işe baslamaliyiz:D
tarafından
Ahaha evet kuzum ama ben bi çözüm bulamadım sen bulursun inşallah ☺❤
0 oy
(497 puan) tarafından
ben ehliyet alalı 15 sene oldu ama cüzdanda duruyor kimlik olarak kullanıyorum :)
(9,651 puan) tarafından
Hahshshs:D amacına uygun olmasada kullanıyorum daha nolsun:)
(497 puan) tarafından
ya arada bir kullanmisligim oldu ama bı ara tam anlamıyla gaza gelmiştim sonra panik atak başladı bende e5 in ortasında durdum insdim arabadan eşim üstüne git geç direksiyona bırakırsan bidaha yapamazsın dedi ve dediği oldu :( biraktim keşke biraz sakinlesip tekrar baslasaydim ama yalan oldu
0 oy
(499 puan) tarafından
Hadi ya online ehliyet kursu mu varmış bende ehliyet almak istiyorum ya :/
(9,651 puan) tarafından
Duydum balim ama hala araştıramadım:/ bi sürüş dersleri be sürüş sınavı oluyomuş sanirsam
0 oy
(55 puan) tarafından
Udemyde zaman zaman kurslar ücretsiz olabiliyor takipte olabilirsiniz. Ehliyet kursunu online almak sizin için faydalı olmaz şahsen iki kere yüz yüze eğitim aldım :) yani online öğrenilecek birşey değil. Ama kısa vadede en güzel gelişme yöntemi kitap okumaktır. Felsefe kitapları tavsiye edebilirim isterseniz. Bazen kurslardan daha iyi gelir insana okumak düşünme tarzınızı bile değiştirir.
(9,651 puan) tarafından
Udeym bi site mi ? Ücret gerçekten farketmiyor. Kendime biseyler katmayı seviyorum. Ehliyet eşim baya iyi bilir kullanır o yüzden onun yardım edeceğini düşünüyorum:) tabi sınır olup köstekte olabilir:)

Kitap okumayı çok seviyorum felsefi değilde daha çok hikaye roman tarzı.. önerdiğin kitap varsa alıp başlayabilirim şuanda elimde var bisiler onlardan sonra da okurum:)
(55 puan) tarafından
Benim direksiyon hocam asla kocanızdan öğrenmeyin bu işi başlamadan biter şoförlük hayatınız derdi :))) udemy içinde envai çeşit kurs bulunan bir site zaten en pahalı kursu 30 lirayı aşmıyor. Safahat okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim biraz zaman alır fakat  daha kolay bitecek birşeyler isterseniz 1984 vardır çok fazla düşünce barındırı içinde gerçekten çok şey katar insana . felsefi olarak ta delililiğe övgü yü beğenerek okumuştum. Yer altından notlar da insan ların psikolojik dünyasına bir pencere açar. Cemil meriç vardır çok güzel tespitleri vardır. Faydalı olabildiysem ne mutlu bana :)
(9,651 puan) tarafından
Bakıcam hepsine :) ben şöyle akıp giden kitapları seviyorum:) şuanda azra kohen in gör beni kitabını okuyorum onunda şuanda içeriğinde baya bilgi var onları hazmede hazmede okumak istiyorum ama çocuklar bazen odağımi bozuyorlar.. geceleri en azından 1 2 saatimi kendime ayırmam gerek.
(9,651 puan) tarafından
Teşekkür ederim❤
(55 puan) tarafından
Ne güzel yapıyorsunuz vallahi
0 oy
(55 puan) tarafından

Bu postun hakettiği ilgiyi alamadığını düşünüyorum birsürü yorum yapsam en üste çıkar mı :D

(9,651 puan) tarafından
Hshshdhdb:D en üste sen tasiyosun sonra gene diplerde :D
(55 puan) tarafından
Vallahi bence en üstte olmayı hak ediyor keşke herkes kendi bildiğini yazsa hepsini bir araya toplayıp birsürü tavsiye elde etsek :)
(9,651 puan) tarafından
Güzel olurdu :) bir arkadaş daha güzel siteler önerdi onları da inceledim. Zamanı olduğu anda bakilicak bir post oldu aslinda:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 614 göst.
12 Ağustos 2022 Kültür-Sanat kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

379,288 soru

11,353,092 cevap

34,824 kullanıcı

...