0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,144 puan) tarafından
Şuan prima cırtlı bez kullanıyoruz ama külot beze geçmek istiyorum. Sleppy külpt bez kullanan varmı arkadaşlar nasıl memnun musunuz? Oğlum bir yaşında ve cırtlı bez iz yapıyo baya ve artık bağlarken zorlanıtoeum çok hareketli bu yüzden değiştirmek istiyorum

22 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben 1 kere kullandım bebeğim 4 aylıkken bana zor geldi ama senin bebek büyük daha rahat olur . Alırsan 1 numara büyük bedenini al kalıpları çok dar sleepyin
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Ben bir kez kullandım pişman oldum paket bitsin diye bekledim hepsinde sızdırma oldu ben hiç memnun kalmadım açıkçası 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
canim biz kullandik ama.paketi bitiremedik arkadasima verdim istemedi kızım aciyo dedi giydirirken daha arkadasimda aksine oglu normal bez istemiyormus
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben memnunum diğeri hep çıkıyor kenarlardan bu daha iyi bence denemelisin şokta 60 tanesi 37 tl haberin olsun
(12,856 puan) tarafından
Sleppy mi bu fiyata canım
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben beş aydır kullanıyorum iyi ki geçmişim cnm çok rahat hem oğlum rahat ediyo hemde hiç tasma filan yapmiyo ama bu ay bulamadım çok talep olduğu için hiçbir yerde kalmamış bayb turco aldım bakalım nasıl cikicak 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ya iyi rahat güzel de kullanışı Zor geldi ya bana acaba kış miydi diye mi bilmiyorum ama kıyafetleri indir giydir zor oluyordu
0 oy
tarafından
ben memnun kalmadım cok dar lastiği iz yapıyor normal daha iyi 
0 oy
tarafından

Alma sakın eşim Almış bikere bitsin diye napcamı bilemedim hep sızdırdı 

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ay sakın alma ben kullandım bin pismanim. O yan tarafları varya normalde cirtlı olan yer oraya hep sidik akıyor külot bezden sırtına kadar geliyor bide giydirilen hep üstünü soymak zorundasın asla rahatlık değil külot bez eşim yanlışlıkla aldı bikac kere hep geri yolladım değiştim berbat bişey ya
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kullandım kullanıyorum cırtlı beze gore gayet guzel kullanışlı daha yuksek oluyor bel ve sıkı guvemlı sızdırmıyor
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum bir kere bile taşma yapmadı tek sıkıntı beline iz yapıyor
0 oy
(107 puan) tarafından
Bende bu hafta ilk defa külot bez aldim ama primaninkini aldim memnunum canim
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim bn molfix inkini kullanyorm kizma 3 aylk suan e grck  bnce cok guzel daha iy hava alyor pisik yapmaz gibime geldi ve normal bezler bacagini skyordu kulot bezde oyle bisey gormedim
0 oy
tarafından
Cırtlı bez daha kolay kilit bez çok zor ya hem büyük tuvalet yapınca açması zor bide picamayi hep indirmek falan gerekiyo sürekli ben sevmedim üstelik çok kalin
0 oy
(10,499 puan) tarafından
Hep.sızdırdı cnm pişman oldum paket bitsin diye baya uğraştım ve karin bölgesini çok sıkıyor çok sık lastiği 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
En az bi yasini geckin bebeklerde daha kullanisli cnm 
0 oy
(114 puan) tarafından
Benim oğlan beşinci ayına girdi ben üç numara kiloda geçtim sleepy 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Biz kullanıyoruz sleepy külot bez memnunum bayağı geniş ve yumuşak Molfix kullanıyorduk Molfix bozdu
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum sarıyor bedenini rahat
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Külot bez daha çok iz yapıyor etrafı tamamen lastikli canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 204 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...