0 oy
2,674 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Geçenlerde yeni doğum yaptım hissediyorum aldatıyor diye post açmıştım ve bugün net bir şekilde gordumki aylarca aldatilmisim onun koynundan çıkıp benim konuma gelmiş hala lohusayim öyle bi yikildimki neden diyorum nerde hata yaptım hiç biseyi eksik etmedim ne sevgi ne saygı ne yatak elim yüzüm güzel ve ona bi evlat verdim neden ya neden daha 1 sene olmadi evleneli tanıdığın güne lanet ettim 26 günlük bebegimle yanlizim artık pazartesi dava açıcam emek boş muş kimseye değer vermemek lazımmış bana öyle bi ders verdiki bütün iyi niyetim yok oldu artık Allah karısını aldatan zina eden bütün erkekleri yok etsin Allah kahretsin belleri doğrulmasın.. dertlesmek istedim kusura bakmayın uzadı çok doluyum hiç bir kadın bunu hak etmiyor biz namusumuzla oturup beklerken ahh ahhh 

40 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Allah çıkarmış karşına. Ya hiç görmeseydin :(
-Reklam-
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Sabah sabah okadar üzüldüm ki bir anneyi hele ki lohusa bu kadar üzmenin vebalini çok merak ettim. Rabbım yanlarına koymaz merak etme biz ne acılarla onlara cocuk doguruyoruz şeyinin sevdasında olan erkeklere Allah lanet etsin sürünsünler hamileyim duam kabul olsun inşallah. Kendime yapılmış gibi içim yandı. onları perisan et asla affetme Allah yardımcın olsun bebegın sana yeter ömür boyu 
0 oy
(434 puan) tarafından
Çok üzuldum adina canim. Benimde kocam yapmis  aynilarini  ben ayrildiktan sonra anladim cogu seyini. Ilk basta inanamiyorsun o kadar pislik olamaz diyorsun belki ama sonradan  fark ediyorsun ki evet o o kadar pislik igrenc biriymis. Sen kocani birak gidebilecegin yer varsa git davani ac avulat tut delileri ver tazminatinida iste. Insallah Allah kocanada akil fikir insanlik verirde oda hatasini anlar bir daha omur boyu yapmamak uzere ozur diler insallah. Allah sana sabir versin canim seni o kadar iyi anlıyorum  ki derinden hissettim uzuntunu Allah seni ve evladini aileni hep mutlu etsin insallah yüzünden gulucukler dusmesin canim Allaha emanet
0 oy
(121 puan) tarafından
Allaha havale et canim  kimsenin hakki kimsede kalmaz bundan sonra sizin ahinizla mutlu olamaz zaten sende uzulme sutun kesilmesin  allah yardimcin olsun 
0 oy
(484 puan) tarafından
Postunu okudum yazdığın yorumlari okudum. Tek diyebileceğim kurtul o pislikten. Ve inan çok üzüldüm çok çok üzüldüm 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Vay adi ** vay vay serrrrrfsiz ** vay rabbim kafamiza tas yagdircak az kaldi serrrefsizler nr yap biliyonmu git kadinin numarasını ve resmini cikarttir git ditrklere vs as ben evli erkrklerle birlikte oliyorum buda benim.numarma diye  
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım gerçekten çok üzüldüm asla affetme o fotoğrafları birine at senden siler telefonu alır filan kaybolmasin al çocuğunu git babanın evine kimle yatıp kalkiyosa gitsin devam etsin sonuna kadar hakkını ara istersen oturduğun evden ayrılma onu uzaklaştır
0 oy
(45 puan) tarafından
Allah belasini versin ikisininde pislikler onun bunun artigi daha tatli geliyo erkeklere Allah yardimcin olsun 
0 oy
tarafından
Lutfen o kizn ailesne nisanlinsa o remleri ko usmayi at ki orsb.bu bi kizla evlenmesn nisanlisida sen de serf. Siz esi den ayrill lutfen affetme afedersen daha neler yapar sana zatn miden almaz daha  bu igrencligi
0 oy
tarafından
rabbim ysrdimcin olsun henuz lohusssin cook sitres yapma sutun gider sen siyres yaptikca bebesine zehir gibi git verirsin oda etkileniyor biz fark etmesekte onlar herseyi anliyorlar 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ya hem yeni evliymissin ne istiyor bu erkekler ya hemde küçük bebegin varmış rabbim yardımcın olsn allah onun  ..... versin tövbe yarabbim
0 oy
tarafından
Allah bin belasını versin ******** evdekinin haltini yedi bide başkasıyla ******** mahlukat
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bu dünya böyle gittikce bize herşey hak hersey o kadar kolay olmus ki ne utanma kalmıs ne namus biz kafamızı kaldırıp bi yere gözümüz dalsa ne namussuzlugumuz kalır ne...... Ama evde helali namusu varken harama el uzatınca erkek olur uçkurlaruna sahip çıkamıycaksan ne varda evlenıyon
0 oy
tarafından
 bu mübarek cuma günü rabb'im evladınında seninde yüzüne baksın o adama bidaha muhtaç etmesin rabb'im yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(671 puan) tarafından
Sunu okurken içim parçalandı Allah o pisliğin belasını versin karakter siz serefsz
0 oy
(1 puan) tarafından

Ya o kız s*kildiyle kalacak nişanlısı açık kapı alıyor yada zaten açılmış devamı geliyor evli adamlarla ya hadi senden soğdu hadı sevmiyor o masum yavrı daha 40 ı çıkmamış yavrunun yüzüne nasıll bakıyor allah'ım ya :pinch::angry:pislik adi hiç üzülmeye değmez ama yıkılma o konuşmaları çıkar git kızın yüzüne vur

0 oy
(41 puan) tarafından
Ayyy okurken deli oldum nasıl yapar nasıl ya nasıl bi serefsizliktir bu nasıl bi adilikdltir  bu git o oruspu kaltagin resimlerini çikrt bime git bebeğinle at yüzüne herkese söyle bu kaşar benim kocamı ayatttyo bu da ispatı de cik git 
0 oy
(7 puan) tarafından
Kız da kaşarmış resmen git rezil et canım ailesine göster ama ilk önce nişanlısıyla beraber git
0 oy
tarafından
Şeyinden sallandırmak lazim
0 oy
(45 puan) tarafından
Nasil yakaladin cok uzuldum ya gercekten allah belasini versin o adamin 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,505 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,222 göst.