0 oy
2,662 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Geçenlerde yeni doğum yaptım hissediyorum aldatıyor diye post açmıştım ve bugün net bir şekilde gordumki aylarca aldatilmisim onun koynundan çıkıp benim konuma gelmiş hala lohusayim öyle bi yikildimki neden diyorum nerde hata yaptım hiç biseyi eksik etmedim ne sevgi ne saygı ne yatak elim yüzüm güzel ve ona bi evlat verdim neden ya neden daha 1 sene olmadi evleneli tanıdığın güne lanet ettim 26 günlük bebegimle yanlizim artık pazartesi dava açıcam emek boş muş kimseye değer vermemek lazımmış bana öyle bi ders verdiki bütün iyi niyetim yok oldu artık Allah karısını aldatan zina eden bütün erkekleri yok etsin Allah kahretsin belleri doğrulmasın.. dertlesmek istedim kusura bakmayın uzadı çok doluyum hiç bir kadın bunu hak etmiyor biz namusumuzla oturup beklerken ahh ahhh 

40 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ilk yapacağın iş o kızı rezil etcen. 

Ailesini facebooktan sahte hesap aç ekle görsünler pis kızını. 

Sonra nisanlasina haber et .

Bak bakalım bidaha evli adamlara yanasiyormu. 

O salladığı kuyruğu bi tarafına monte edeceksin rezil et .

Yarında adam ise gittiğinde pilini pirtini topla bütün deliller elinde olsun ailen arkandaysa ailenin yanına git .

Bi düşünün taşının bakalım. 

Bebeğin yanında kavga etmeyin ne olursunuz. 

Bilirim öfkene sahip cikamiyacaksin bunun için dedim kocanın tek yaptığı kendini savunmak olucak  . 

Ama önce o kızı rezil rüsva et .

Birbirlerini yesinler bakalım. 

Ama kızın nişanlısı ile senin kocan arasında husumet olucak o evde kalma cnm 
(34 puan) tarafından
Evet çok guzel inkar ediyor beni ***** sanıyor öyle yalanlar soyluyorki sanki karşısındaki çocuk çocuk olsa bile inanmaz gülüyorum sadece
-Reklam-
+3 oy
(86 puan) tarafından
Allah ikisininde belasın versin vicdansız insan artıkları. Sen ona çocuk ver o gitsin orospularla zina etsin. Biz kadınlar yapsak aynısını bizi öldürüp birde göğüslerini gere gere namusumu temizledim diye dolanırlar iki yüzlü deyyuslar. Birde ceza indirimi alırlar sırf namus cinayeti olduğu için kadının adı orosbu olur ama erkek yapınca elinin kiri erkektir yapar. Böyle düzenin içine edeyim. Asssla affetme sakın. böyle bir pezevengi affetsen yine gider aynısını yapar utanmaz yüzsüz bir de sana soruyor hamile kalmış mıdır diye insanın biraz yüzü kızarır ya evladının annesini böylesi aşağılar mı yazıklar olsun. Bütün ihaneti belgele o ikisini herkese rezil et sonra git tazminatlı boşanma davası aç donuna kadar al da aklı başına gelsin. Allah yardımcın olsun canım kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm öfkelendim bende yeni anne oldum nasıl reva görüyorlar çocuklarının anasına bunu aklım almıyor. Rabbim sana ferahlık versin. 
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Seyi kopsun insallah yazık günah 5 dklik zevk icin o çocuğu babasız bıraktı
0 oy
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun nasıl öğrendin kuzum ;/
(134 puan) tarafından
Bende cok ofkelendim.Daha 2 saat once arkadasim geldi.Kocasinin aldatmasini aldatti ustune bu postu gorunce cok uzuldum.
(625 puan) tarafından
Benim kız arkadaşım 17 yaşındayken 55 yaşındaki 5 çocuklu dul fakir bir adama kaçtı  arkadaşımo görünce içim parçalanıyor 2ntane bebeği var
(34 puan) tarafından
Whatsapmi yaziyim
(625 puan) tarafından
Yaz cnm
(7,176 puan) tarafından
O resimleri muhakkak almalısın bak sonrasan çok pişman olursun keşke alsaydım dersin geri dönüşü olmaz.  Hayatın ne getireceği hiç belli olmaz
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım:(
(34 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(134 puan) tarafından
Önceki postunu gormustum.Esinin bu kadar akilsizlik yapip kendi sorununu arkadasinin gibi anlatacagini dusunmemistim.Kesin arkadasi vs dedim.Cidden nahos bir durum.Senin adina cok uzuldum.Umarim yaniliyorsundur.Nisanli bir kizin boyle bir sey yapmasi igrenc.Umarim hakettiklerini bulurlar
(34 puan) tarafından
Gerçek canım gerçek benimde içime doğdu çok hissediyordum sonunda rabbim uyan ey s#alak kızım dedi
(134 puan) tarafından
Yorumuna yazmissin bakimliyim vs diye.Inan ilgisi yok.Benim arkadas cok bakimli cok guzel giyinir hele yatak hayatina cok onem verir.Aldatildi.Kocasini da gor Yuzune bakmazsin.Ben kocan ahlaksiz bile olsa kimse bakmaz para yok birsey yok adamda ama travesti kilikli kariyla aldatti.Adami gordukce suratina tukuresim geliyor
(34 puan) tarafından
Hepsi aynı biliyorum cevremde ne kadar zeki ve güzel kadınlar aldatildi çok şaşırırdım ya bebek gibisin nasıl senin aldattı diye böyle aldatiyolarmis anam hakkım haram zehir zıkkım olsun
(41 puan) tarafından
Benimde  eşimi sozde kimse beğenmez bense   cok  bakımlı guzel bir  bayanı herkes.bana  sen nasıl bu adamı aldin derdi  teyzem aldatilmisti   bana..dediki  senin eşin  cirki n sen güzelsin  sen  asla  aldatilmazsin   demişti ama  aldatildim  maalesef ve  o  kadın bile  biliyordu evli olduğunu   hamile oldugumu da demek  guzel.olmakla  alakalı  değil mis
0 oy
(18 puan) tarafından
Bu nasıl bir pislik ya Rabb'min yardımcın olsun canım boşanmak çare mi önce bu hayatı ona dart er ikisinde  bosaninca olan yine sana olacak kuzum erkeğe göre Rabb'im ıslah etsin büyük imtihan 
(34 puan) tarafından
Edecem o kızı o mahallede hiç biseyini birakmicam ilk önce o nişanlısına herşeyi gönderip anlatacam inan şuan zibariyor öldürmemek için kendimi zor tutuyorum sabah olsun defolsun sabah ona zindan olacak
(18 puan) tarafından
Sakin canım hiç kolay değil lohusalık da bunu yaşattılar Rabb'ime havale ediyorum şerefsizler
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Desene doğumuna neden gelmediği belli oldu yazıklar olsun helâli varken harama bakana 

Peki o ****** bilmiyor muymuş evli olduğunu herşeyden önce taze anne olduğunu elinde delil varken ne yapsan hak ona inşallah güçlü olursun önce Allah sonra ailen seninle olur iğrenc yaratıklar bir yuva yıkılıyor artık istedikleri kadar kudursunlar

Büyük geçmiş olsun kardeşim bir nevi Allah kurtarıyor ne adam ne insan olmamış 
(34 puan) tarafından
Aynen doğum gelmeme sebebi ve isteği 5 dk zevkmis demekki bu daha önemliymiş inkar ediyor herşeyi yok falanca konuşmuşda hey yavrum hey ***** var sanıyor karsisinda
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Denegsiz inan ne olacak Allah yardımcın olsun 

0 oy
(7,098 puan) tarafından
O kocani seref yoksunu insani allah bildigi gibi yapsin seninde yardimcin olsun ins 
0 oy
tarafından
Erkek milleti yapar diye diye herşeyi kendilerinde hak buldular pisllik serfsizler
0 oy
(758 puan) tarafından
haksizliga ugrayan bi anne bebek  o anne ve bebege layik olmayan bi ******** koca .. zaten  gelip sana arkadasimin nisanlisi dediginde apacik belliydi  kendisi oldugu .. o zamanda  yorum yapmistim arastir diye .. ama yazik etmis   allah yardimcin olsun .. hersey gonlunce olsun .
0 oy
(41 puan) tarafından
Bende aldatldim  benimde basima geldi öyle iğrençlik  benim  arkamda kimse  yoktu boşanma gibi birsey olmadi mal gibi evimdeyim canıma kiyacaktim     yakaladı beni benim okuduğum kuran-i kerim üstüne yemin etti  bir daha  olmaz diye   ama   şimdi  varmi yokmu birseyler bilmiyorum  hergun   hatırlatıyorum ona  eğer   devam edersen  ALLAHA havale  etmisim seni ALLAH hakkimi  sana  bırakmaz   diye hele   ettigin  yemin  büyük cok  buyuk  diye neyse benim  hikayem  cok uzun   senin  boşanma gibi  sansin varsa  muhakak  bosan arkanda ailen varsa bosan diyorum demekki seni  bebeğini hic  sevmemeis sizi  sevmeyen biriyle hayatını çürütme 
tarafından
Senin de Allah yardımcın olsun inşallah, Allah'ım ne zor şeyler var, en kötüsü de gidememek. İnşallah birdaha aynı şey yaşanmaz ve gönlünü alabilir canım..
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Allah cezasını versin beter etsin inş sen kendinde hic suç arama şeref.ypksunu olan.o sakin ol doğru hareket et 
0 oy
(920 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum umarım bundan sonraki yaşamında herşey istediğin gibi olur . :(
0 oy
(889 puan) tarafından

Çok üzüldüm:'(bu erkeklerin çoğu gerçekten bişeye değmiyor Allah onları ıslah etsin ne bulurlar şu haram da anlamam.

0 oy
(913 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm yaa. Nişanlısına anlat kızın. Senin mutsuzluğunu bozupta kendisi mi mutlu olucak? Allah ikisini de kahr etsin. Arada yaz bizimle de paylaş. 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ark yazdığını okudum da pislik adı ne biçim şeyler yapmışlar sütünü etkileyecek üzülme o çocuğu Bi anneye vs bırak git o bime o kızı rezil et nişanlısının bul ailesini bul ben varya rezil ederdim onu barindrimam o k. Aşar Allah ıslah etsin onları Rabbım yardımcın olsun ne kanıt bulursan al yok midem almadı vs deme at bu kızın nisamlisina vs
(7,176 puan) tarafından
Aynen o kızın attığı fotoları çıkartıp bime gidip kızın yüzüne atsın milleti.de başına toplasın ...
0 oy
tarafından
Nasıl ogrendgni okudum canm sabah sabah dünyam alt üst oldu. Allah dusmanimn başına vermesin. Ne umutlarla hayallerle evleniyorum guveniyorsn, adamn yaptgna bak.. Allah yardımcın olsun inşallah, hayırlı kapılar açsın.
0 oy
(313 puan) tarafından
Rabbim o herife öyle bir pişmanlık versin ki köpek olsun kapında

Sana da öyle bir güç kuvvet sabır versin ki affetmeyi Bırak yüzüne bakmak bile gelmesin içinden 

Vallahi kinin diri kalsın kardeşim çok zor imtihan

Ailen yanında olsun inşallah iyi olun bebeğinle 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,494 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,210 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Simdilikboyle (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 771 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu