0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

image

kızlar daha 1 yıldır kullanıyırum hiç memnun kalmadım çeliğinden sizdede varsanasl mennunmusunuz

16 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sapları ısınmıyor mu bunların 
(134 puan) tarafından
Isınıyo o durumda kötü tabi :/ tipine aldandım
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Ay aynısı bende var bende hiç memnun değilim çaydanlık karardı eski parlaklığı yok tencereler desen çok sinir ediyor bulaşık makinasına zor sığıyor kapağının kulpu çok gıcık bişi 
(134 puan) tarafından
Evet rengi karardı daha şimdiden cifliyorum yeni tencereyi düşün :D
(132 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 4 yıl önce almıştım evlendigim sene kararmaya başladı gittim söyledim değiştirmelerini istedim bana ne dese iyi telle cifle ovala parlar ben deli oldum
0 oy
(764 puan) tarafından
Aynısı var bende de çeyiz paketinin içinde diye aldım da memnun değilim şeklinden dolayı 
(134 puan) tarafından
Benımde ceyiz paketi ya tabaklarıö falan iyi de tencerelerden memnn kalmadım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben de korkmaz aldim geçen yıl. Hiç memnun kalmadım.  Bir daha asla korkmaz ürünleri almam.
(134 puan) tarafından
Aa herkes korkmaz iyi diyor oysaki ne alcağımızı sasırdık
(7,118 puan) tarafından
Ben memnun kalmadım hiç bisey şekilde. Daha geçen yıl aldım, o kadar para verdim lekeler kalıyor, oluşuyor çıkmıyor hiç bir şekilde neler denedim, neler ..
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bende bundan alayım dıyordum en ıyısı almayayım cnm :(
(134 puan) tarafından
Alma alma cnm iyiki paylastim alma valla
0 oy
tarafından
Bende memnun degılım cunkuniçinde ne yaparsam yapayım yanık lekeleri gibi lekeler kalıyo 
(134 puan) tarafından
İşte bu aynen bendede öyle halbuki yanan bişi de yok cabuk sararıyo içi dısıda öyle ciflemeden parlamıyo
(1,826 puan) tarafından
Tencere zaten cıflemeden parlamaz ki canım pırıl pırıl olsn diyorsan cıfleyeceksın oksayacaksn sımartacaksın bende de var memnunum dedıgö gıbı ama korkmaz in yerını tutmaz kalite olarak ona bak bide vertex
tarafından
Ben hep ciflıyorum ama bu turlu gıtmıyo o sarı lekeler
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de aynısından aldım daha bı ay olacak kullanıyorum iyi kız bıtane daha vardı bunu yedek aldm oteko kadar kullanmiyorum ama o daha guzel tabi korkmaz vertex.. Ama boyle dıyınce bı kafama takıldı bak sımdı
0 oy
tarafından
Emsan iyidir aslında hiç kullanmadım ama benimkiler aryildiz memnunum
0 oy
tarafından
düzenlendi
Benim de bundan kuzum kulpları kapağı gold. Memnunum ben tek problem biraz ağırlar ama çelikleri iyi bence emsan öyle basit bi marka degil
0 oy
(72 puan) tarafından
Aynisi var bnde canm 9 aylik evliyim.memnunum ya bir skntim olmadi
0 oy
tarafından
KayınvLdemde var Görümcem Anneler gününde aldı ama hiç güzel değül 
0 oy
(424 puan) tarafından
AslaaA memnun degilim aynisindan ben aldim asla memnun degilim ocakta hemen tencerenin rengi maf oluyor asla tavsiye etmiyorum
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Aryildiz aldim 2 senedir kullanıyorum yani pek esyalara deger vermedigim halde bile ilk gunku gibi tencerelerim aneminde tencereleri 30 senelik ve aryildiz ona guvenerek aldim iyi ki almisim 30 senelik ama inanin sanki yeni gibi oyle parlak ve güzel sadece modeli eski;)))
0 oy
tarafından

Anaaa hayal kırıklığına uğradım şu anda bi ara bende almayı düşünüyodum param olsunda dedim ama yorumları görünce vazgeçdim 

0 oy
tarafından
Bunu değil ama 2 takım çelik tencere ve bir takım da granit tenceresini kullanıyorum çokkk memnunum emsandan herşeyimi ordan aldım mutfak eşyalarımı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 315 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 104 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.