0 oy
499 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tanıdığım biri galiba .6.5 aylık hamile çocuğunu aldircakmis 

Arkadaşlar dokturlar aldırmıyor benim bildiğim 

22 Cevaplar

+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Bizimde akraba gelini 6 ayı doldurmuştu, bebeğin engelli alınmazsa karnında öleceğini anneninde hayati riski oldugunu söyleyip hastaneye yatırdılar, annenin karnından bebeğe bir iğne yapıp bebeği öldürdüler, 2 gün suni aancı vererek doğuttular, insan büyük konuşmayacak ben olsam napardım bilemiyorum, Allah yardımcısı olsun 
(9,238 puan) tarafından
Aman Allahm bu resmen cinayet :(((
tarafından
Bebeği engelli diye ölmüyor bebek genetik bozukluk tasıyor. Vucudun da ki enfeksiyon anneye geçiyor. Anne zehirliniyor. O secimleri yasamak o kadar kolay değil.
(9,238 puan) tarafından
Bunun bin tane çeşiti var, anneyi zehirleyebilr, anne doğumda olebilir vs risk varsa zaten ona kimse bişey diyemez. O şekilde aldıran anne bile kahrolur.
Ama atıyorum bebeğe down sendromlu denildi, aaa ben engelli bebeğe bakamam deyip aldırmak ise ap ayrı bir olay anlatabildim umarm.. benim sozum onlara
(2,078 puan) tarafından
Aynen canım kaç hastaneye gittiler hepsi aynı şeyi söyledi, dedim yaa Wllah göstermesin :(
tarafından
İnşallah tek engelli olma sebebinden aldırmak istemiyordur. Çok zor durum.Allah doğru yolu göstersin.o masaya sonlandırma için yatmak kolay değil.
-Reklam-
0 oy
tarafından
O bebeğe bakmanın sevabını bilerek aldırmasa keşke kocaman olmuş nasıl gönlü razı olacak aldırmaya  :((
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Türkçe katliamı:ninja: anlaşılmıyor ki ne yazdığınız 

tarafından
Bi yakını 6.5 aylik bebeğinin engelli olduğunu öğrenmiş ve kürtaj olmak istiyormuş.
0 oy
(2,565 puan) tarafından
6.5 aylık bebeği aldırmaz canım 
0 oy
(32 puan) tarafından
Bildiğin evlat katili olacak kocaman olmuş bebek
0 oy
tarafından
Eli ayagi olmuş harektlenmis birine nasıl kiyablr Allahm böyle akıl yoksunlara kıymet bilmeyenlere verme rabbim isteyen can atanlari gör Allah'ım onlara ver ya nasıl vicdan Allah ıslah etsin 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Heyet raporu çıkartıp aldılarıla biliyor malesef. Engellilik yüzdesine göre izin verebiliyorlar. Gerçi annesi aldirmak isterken kanunlar napsın. 
0 oy
tarafından
Yaa neden ama ne olursa olsun evlat evlatır inşallah aldırmaz çok etkilendim :(
0 oy
tarafından
Engelli olunca aldırma oluyo malesef. Yani 6 buçuk aylık baya büyük doğsa doğar yaşar yani vicdan nasip etsin Allah 
0 oy
tarafından
Üzüldüm :(( 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Insallah vazgecer
0 oy
(671 puan) tarafından
Doğsa yaşar o bebek bu neyin kafası rabbimin imtihanı bu alllah ıslah etsin
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Engellı diye yasamaya hakkı yok mu bebegın. Evlat katili olacak resmen. Cok kotu durum. Allah akıl fikir versin o tanıdıgına
0 oy
tarafından
6.5 aylik bebeği kaçak olmadığı müddetçe hiç bir doktor engelli dahi olsa kürtaj yapmaz. 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Simdi birsey diyecemde agzimi bozmak istemiyorum..

(5,272 puan) tarafından
Ya senin yorumlara bayilıyorum he :))
0 oy
(2,548 puan) tarafından
6.5 aylık bebeği nasıl aldırıyor ya ? Kim hangi doktor alır ki bunu eğer aldırırsa inşallah birdaha çocuğu olmaz da bu büyük günahının cezasını çeker. O zaten hic anne olamamış ki yazık 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Görümcemin başından geçti gerçekten pişman değil hepimiz ailecek aynı fikirdeyiz. Ve kadını destekliyorum. Eşimle kahvaltıya gittik geçen senelerde dükkan sahibinin oğlu boyunca engelli ve kadın elinde şok tabancasıyla geziyor. Belki evde zincire vuruyor. Daha önce bilinmeyenlerin aileleri de dua ediyor bizden önce vefat etsin de bakımsız kalmasın o yüzden karşı değilim. 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Belki bu bir imtihan bi sinavdir keske oyle bisey yapmasa ne olcagi belli olmaz
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah Allah kocaman olmuş bebek nasıl yaparlar yaa

0 oy
tarafından
Engelli olunca 37 38 haftalik dahi olsa aliyolar bebegi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.