0 oy
1,748 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
Kocam  çok sever benı bir dediğimi iki etmez ama hep arkadaşlarıyşa program yapıyor benı hiç biryerr çıkarmıyor. Bide hamıleyım yürümek istiyorum. yıne de arkadaşlarıyla vakıt geçirmek daha mı cazip gelıyor acaba

28 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kocam benden habersiz nerdeyse tuvalete gitmeyecek arkadaşlarıyla ekstra dışarı çıkmaz eşleriyle beraber misafirlik yaparız bende sakıncası yok çıkabilir dışarıya ama nedense benimki bensiz bı yere gitmiyor bırak yakamı diyorum olmuyor ama ben onsuz giderim her yere arkadaşlarımla bulusurum dışarda kahvaltı yemek vs.
(7,441 puan) tarafından
Bebiş olunca hiç sıkılmayacaksin canım merak etme bende doğum iznine erken ayrıldım sıkıldım evde arkadaşlarda hep çalışıyor bebiş oldu günleri şaşırıyorum artık
(367 puan) tarafından
Hayırlısıyla gelsın cnm karnımda hareket edince onu izliyorum saatlerımı geçirebilirim oyle izlerken. Ablam da diyor bu günlerinin tadını çıkar uyuyamıcaksın diyor
(7,441 puan) tarafından
Aynen kuzum ama bebeğinde tadı ayrı güzel şimdi de bırakıp ise gidemedim ücretsiz aldım inşallah güzel uykulu bol huzurlu bir bebeğin olur
(367 puan) tarafından
İnşallah cnm senınkınıde Rabbim bağışlasın sana
(7,441 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin bebislerini
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Yapmaz kesinlikle zaten gurbetteyim Bi eşim var yanımda, hiç öyle arkadaş ortamı da yok Allah'a şükür 
(91 puan) tarafından
Bizi en iyi gubettekiler anlar :)
(367 puan) tarafından
Sorma nasıl dertlıyım o konuda annemı babamı çok ozledım gidemiyorum virüsten korkuyorum hamıleyım  en son babam dayanamadı 2 gunluğune de olsa gelelcek bu hafta annemle
(91 puan) tarafından
Ya kıyamam çok iyi anlıyorum ben de çok özlemiştim şükür haziranın başında gittik geldik çok kısaydı ama iyi geldi, gelsinler canım sana iyi olur
(367 puan) tarafından
Evet 4 gözle beklıyorum gelsın ler insan ailesinin yokluğunıa dayanamıyor
(91 puan) tarafından
Rabbim başka ayrılık vermesin ama çok zor onlar için de öyle şimdi bir de torun var hepten özlüyorlar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Zaten o yuzden bir dedigini iki etmiyor canim arkadaslariyla cikmak icin ayrica farkinda degilsin bir dedigini bin etmis seni cikarmiyor
(367 puan) tarafından
Yok kız  kocamın hakkını yemıyeyım şimdi  sever sayar da  oyle kendılığınden yapar çoğu şeyi sadece bu dışsrı mevzusu. Onda da kafe falan bılmez gıdıp kıraathamede oyun oynarlar arkadaşlarıyla sohbet faln ederler oyle
0 oy
tarafından
Büyük konusmim  asla benden habersiz bişey yapmaz  yapamazda bi tane çok sevdiğim arkadaşı var  bazen onunla gideriz çay içmeye falan ama dier türlü eşim benden habersiz hiç bi yere gidemez tahammülüm  yok heleki hamilelik hormonları tavan yapmışken 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eşimin arkadaş cevresi çok ama öyle onlarla plan program yapmaz, yaparsa aile olarak olsun ister, ola ki olursa haber verir
(367 puan) tarafından
Ne güzel keşke benım eşimin bütütn arkadaşları evlense
(2,078 puan) tarafından
Eşimin hiç bekar samimi arkadaşı yok
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Arkadaalariyla is dissinda gorusmez. Diger cok samimi arkadaslari baska sehirde o yuzden hep benimle planlar yapar  :)
(367 puan) tarafından
O zaman gezin bol bol cnm
0 oy
(48,905 puan) tarafından
bana sormadan ailesini bile cagirmaz gitmez ki arkadasiyla gitsin sormak degil haber vermek demek daha doğru aslinda
0 oy
(228 puan) tarafından
Bensiz kapının önüne çıkmaz arkadaşları 2 yada 3 tanedir telefonla görüşür arkadaşları çağırır ama evden çıkmaz nereye istersem.goturur nereye giderse götürür 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 667 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 717 göst.
0 oy
17 cevap 481 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 496 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu