0 oy
766 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından

Affedersiniz kızlar belki biraz özel ama sormak istedim kırkım çıkalı 10 gün oldu ama hamile kalmaktan korktgm için ilişkiye girmeye korkyom tabi rabbim verickse o başka ne yaparsan yap yinede olur ama bu durumda olup hamile kalan var mı henüz korunmuyorum sadece geri çekilme yöntemini düşünüyorum o kadar onda da pek güvenmiyorum :((

13 Cevaplar

+1 oy
(2,189 puan) tarafından
Daha güvenilir yöntemler kullanin canim 
(63 puan) tarafından
Sprail taktrmk istiyorum ama onda da hep adet görüyorsun diyolar kafam karışıyor
(385 puan) tarafından
Spiral da hep adet görmüyorsun enfeksiyon veya iç kanama olmadığı sürece normal adet sürecinde adet oluyorsun. En güveniliri spiral ya da doğum kontrol hapları
-Reklam-
+1 oy
(461 puan) tarafından
Esin korunsun veya baska turlude olabilir geri cekilmeye ben asla guvenmem.
(63 puan) tarafından
Bende güvenmiyorum sizin önereceğiniz bisey var mı
(461 puan) tarafından
Bana gore en guveniliri esin korunmasi canim veya siprial da olabilir
+1 oy
(340 puan) tarafından
Prezervatif  neden kullanmiyosunuz en guvenilri
(834 puan) tarafından
Çünkü erkekler bu konuda çok kıt beyinliler. Bazı adamlara anlatamıyorsun. Onunla zevk almadığını söylüyor kimisi, kimisi de yırtılma ihtimaline takıyor. Bir tane abla vardı eski evimizin orda ben küçüktüm konuştuklarını hatırlıyorum.  Kocası her gece 4-5 kez istiyormuş yapıyorlarmış, mecburum diyordu dövüyormuş kızı isteksiz olunca. Doğal olarak bi sürü çocukları vardı ve ben 10 filansam bu abla anca 20'dir. Neyse bizim kırağınız olan ablaya anlatıyordu işte  kiracı kondom alın dedi yazık sana dedi. Kondomu Ben söyledim ona ama sen oro... musun sana onu takip gelicem demiş. Oros... ya takarız onu demiş. Bötçyle zihniyetler var... böyle zihniyetlerin böyle zihniyetli oğulları oluyor... O zamanlar anlamıyorum ama artık anlıyorum malesef....
(63 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın canım benim de eşim bi ara zevk vermez demişti ama şimdi bilmiyorum kullanır mi
(340 puan) tarafından
Yuh ya inanmıyorum ne kafalar var
(63 puan) tarafından
Anca kendilerini düşünüyor bu erkekler ya
(340 puan) tarafından
Şükür eslerimz oyke degll.
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Doktorun dediği geri çekilme bir korunma yöntemi değildir 

Geri çekilme ile 2 çocuk sahibi olunca dediği mantıklı geliyor  :)
+1 oy
(351 puan) tarafından

Spirali ablam taktırdı adetleri düzensiz ve sık olmaya başladı geri çekilme yöntemini de Türkler bulmuştur kesin :D prezervatif kullanın yırtık çıkar da gebelik olursa o da Allahtan:D 

+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım süte geçmeyen doğum kontrol tableti var. Spiral taktırabilirsin. 40ın çıkmış korunabilirsin artık
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım acır diye korkuyorum desen anlıcam da tıb bır cok korunma yontemı gelıstırmjs neden riske atıosun %1olasılığı reddedip %100 olanı tercih edıosun 
(1,379 puan) tarafından
Canım kısın domates yemekte saglık siz  beyaz ekmek yemekte seker kullanmakta saglık siz :))))
(63 puan) tarafından
Napak ölek mi yani :)))) ben sprail taktrmk istiyorum bi fikrin var mı bu konuda
tarafından
Benim kuzenime ve bi arkadasima yaramadi dewamli kanamasi oldu durdu
(1,379 puan) tarafından
Demirden korksak trene binmezdk tarzı yani kendine uygun olanı bulmak lazım
(1,060 puan) tarafından
Ben iki defa taktirdim canim taktirmadan nasil yan etki gösterecek bilemezsin bende cok sukur hicbir yan etki yapmadi cikarttirmadikcada hsmile kalmadim dogumdan sonra yine düsünüyorum hemen taktirmayı
0 oy
tarafından
Prezervatif kullana bilirsiniz canim ben hap igne yada spiral falan taktirmak istemedim onun icin esim korunuyo
(63 puan) tarafından
Eşimizin korunması sadece prezervatifle mi oluyo
tarafından
Evet ama hap ta cikmis die duymustum burda ama hangi erkek kullanir onu hem spermde oldurur die esim kullanmaz daha oncede prezervatif ile korunduk 8 9 ay bi sorun olmadi bizde
0 oy
(545 puan) tarafından
Esin prezervatif kullansin canim.bunu saglik.ocagindaki ebeler bile soluo zaten emziriosan senin herhangi bi sekilde bisi yapmaman lazim korunmak adina. Birak esin halletsin. 
0 oy
(748 puan) tarafından
Canım aylık iğneler var onlardan yaptırarak koruna bilirsin ben doğum yaptim dan beri korunuyorum 
(63 puan) tarafından
Peki iğneler kilo aldırmadı mi hiç
(748 puan) tarafından
Bna verdirdi :)
(63 puan) tarafından
Vereceğimi bilsem hemen yaparm :)))
(748 puan) tarafından
Kişiden kişiye etkisi değişir
0 oy
tarafından
Geçen gün fıstığım adlı arkadaşımız yazmıştı hamileymis bebeğini düşürmüş fark etmemiş. Aylık iyne kullan ya da hap canm 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bizde geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz diğerlerine eşim izin vermiyor 
(63 puan) tarafından
Herkesle etkili olmuyor işte o ben öyle gebe kaldım
0 oy
tarafından
Sağlık ocakları ücretsiz prezervatif veriyo o şekilde koruna bilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 424 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
6 cevap 252 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 1BX2R5. B (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 481 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...