0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gunaydın kızlar dun geldik Trabzona ama ilk defa bu kadar kotu ve tuhaf bir durumdayım hamilelikten mı yoksa daha mı acı verdi bilmiyorum.. Kayra gelir gelmez balkona cıktı ve yoldan gecen adama dedeee diye bagırdı en kotusu de koyde ıcerıye girmezken tekrar 4 duvar arasına hapis insanlara hasret kaldı dunden berı aglıyorum o adama dede diye bagır ıp aglamasını unutamıyorum koyde cok mutluydu hemde cok sımdı bu halde gordukce 4 duvar arasında aglıyorum uyanınca dede diye babamı ıstıcek diye korkuyorum cunku biliyorsunuz ki aralarında ki bag bir dededen cok fazlaydı esim yokken kayranın da babbqaı babamdı cok aglamıs dun gıdekene guzel de ayrılırken berabrt bir duygu... Allah zamansız ayrılıklar vermesin ama gurbet cok zor :(((

Guzel bir gun olsun hepimiz ıcıın ❤️

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kıyamam ya , Kayra oraya alışmış , belliki oranın havası , oksijeni kuzuma iyi gelmiş , çok üzüldüm ya :( ..sende stres yapmamaya çalış hamilesin...

Rabbim anne babalarımızı bize bağışlasın inşallah...

tarafından
Alısmaz mı canım 9 ay orda buyudu cok zor geldi bu sefer o kadar mutluydu kı:(( yapmamaya calısuyorum canim ama hemen moralim bozuluyor :( amın canim amin cok sagol ❤️
tarafından
Rabbim ferahlık versin inşallah ...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günaydın canım.

Kıyamam ben ona kuzum benim Allah tekrardan kavuştursun inşallah. Hiç sevmem ayrılıkları o burukluk çok kötü bisey. Ablam burada 15 gündür bende annemgile gittim kaldım 1 hafta şimdi yiğenim yanimda pazartesi günü gidecekler aramızda 2 3 saatlik yol var insan çok kötü oluyor :(( 
tarafından
Amin canim amin gurbetlıgın azı da cogu da cok zor canim insan hep ya yana olsunlar istiyor ama olmuyor :((

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 532 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 344 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 556 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,698 soru

11,481,096 cevap

35,106 kullanıcı

...