0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Kuzlar gecenlerde buyuksehir belediyesini aramstim sosyal yardim icib onlar 1 hafta snta dobus yaptilar istanbul kartınin ön  yuzubdeki rakami istrdiler verdim neyse dun aksam donus yaptilar kartiniza bir kereligine mahsus 200 tl yuklendi a101 ve migros marketinde kulanblrsbz diye.  Ihtiyaci olanlar bioginiz olsun 

4 Cevaplar

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ablamda istanbulda ama hicbiseyden yararlanamadilar onlar ablam calismiyor sadece esi calisiyor
(56 puan) tarafından
Bnde smdiye kadar hic bir yardimdan faydalanamadim ne ben calisiyorum nede esim oda bosta suan...kirada oturuyorum 2 cocugum var okdr yardim var hic biri cikmiyor anlmdm gtti...millet sut aliyor gida kartini kulnio heray 150 tl yuklebuyornus giysi gida yardimi maddi para yardimi daha nelet neler hepsine basvurdum ama sonuc olumsuz:(
tarafından
Kız bu işte biraz vicdanlı insana denk gelmen lazim sanırım benim İstanbul kart için evine gelip baktılar adam okadar iyiydi ki Allah razı olsun halime acıdı dedi git kira yardımı al sen verirler olumlu olur dedi bu ketumm ev sahibi kontrat yapmyor :( maliseff
(56 puan) tarafından
Dogru diyon cnm...
(4,237 puan) tarafından
Aynen bizede birsey cikmiyor malesef sanki evimiz arsamiz var gibi ablamda oyle kucukcekmece de oturuyor kac defa aramis ama yardim yapilmiyor demsler
tarafından
Kız pes etmeyin kuruma gidin durumunuzu anlatın ketummm insanlar denk gelmiş size
-Reklam-
0 oy
tarafından

İyimis allah razı olsun ne güzel düşünmüşsun

Güle güle harca

banada geldi 200 tane bez 

500 TL para

bide sosyal hizmetlerden 1388 TL ayrı bir para allah razı olsun bu yoklukta çok iyi oldu :)

(56 puan) tarafından
Nereye nsl basvurdun bez ve para icin...okdr kayit ettirdum kndimi sadece bu cikti...bezede ihtiyacim var
tarafından
Kız pes etme basvurdugun yerlerde başvurularını takip et yoksa sallıyorlar insanları
Ben 500 TL için sosyal yardımlaşma gittim durumu anlattım zor durumda oldugumu eşimin SGK bile var iki çocuk zaten sosyal yardımda kaydım vardı TC aldı araştırma yapım heyet harar verecek dedi aradan bir hafta sonra olumlu oldu
1388 TL için sosyal hizmetlere gittim bizim durum biraz karışık anlattım açık açık TC iban bir sürü biseyler aldı arastirip geri dönülecek denildi bir gece saat 3 de mesaj geldi adınıza 1388 TL para yatış çok sevindim
Bez için belediyeyi aradım yok dedi bende nasıl yok alan var dedim dur ozaman seni başka bir yere yönlendirme yapayım dedi bir abi çıktı durumu anlattım böyle böyle TC istedi zaten kaydın. Var evet abi dedim şuan bez yok olursa kayıt etdim gelir dedi allah razı olsun dedim kappatim 3 gün sonra aşağı inin dediler indim 200 adet canbebe bez tek seferlik allah razı olsun valla
Önceden bende vasvurmadigim yer kalmadı hepsi olumsuzdu bu bir buçuk ay oldu çok şükür rabbim bir kapı açtı allah razı olsun devletden
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Nasıl yaptınız nereye basvrdnz detaylı anlatr misiniz
(56 puan) tarafından
153 aradim sosyal yardim  icib basvuru yaptom artik ne olursa sadece bunu verdiler tek swferlik...diget gida karti icin basvuru yomstim aslinda o heray cnku ama bunu uygun gorduler neye gore denetliyolar onuda anlmdm
0 oy
tarafından
Güle güle kullan ☺️
(56 puan) tarafından
Sahol cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 386 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 919 göst.
31 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 532 göst.
6 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eymen kuşum (6,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 742 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Irmak2hira (107 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,454 cevap

34,504 kullanıcı

...