0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Hamileyken bosanma sureci nasil oluyor acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(2,596 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın

Yaşayanların yardımcısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Boşanıyormusunuz? Öncelikle bebeğin doğumuna kdr bekleniyo. İzn yok hamileyken boşanmaya
(24 puan) tarafından
Yok öyle birşey gayet de boşanılıyor. Benim sadece Corona yüzünden ertelendi hamilelikle alakası bile yok
(484 puan) tarafından
Evet kaynanamin akrabası 7 aylık hamile 3 aylıkken boşandılar. Şuan barisck gibiler yanlz adam başka kârı getirmiş durumlar karışık
(24 puan) tarafından
Allahım şu getirdikleri kadınlar, acaba karnındaki günahsız sabiyle birlikte gönderdikleri helalliğinle bir tutulurmu. Hep bu başkaları yüzünden benim yavrum daha doğmadan yetim gibi oldu.
(484 puan) tarafından
Sokakta tanismis kadınla almış getrmis beraber yasylrmis nikah falan bisey yok karisida ille kocama dönecem onun yanında dogrcm çocuğu demiş herşey inada binmiş şuan. Bi oğlu var karisida hamile obur kadinda gitmem diyormuş nolck blmym
(913 puan) tarafından
Kuzum bebek için bekleniyo barışasınız diye diyil. Ben bildiyimi söyledim. Yargıtay zaten hergün yeni kanun çıkarıyo
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun cnm çok zor dönem zaten hamilelik bide boşanma süreci çok kötü gerçekten

0 oy
tarafından
Allah kimseye yasatmasin ama cok zor olur bence zaten dogum yapinca piskolojin asiri bozuk oluyo ve o zaman daha kotu olur
0 oy
(24 puan) tarafından
Çok ama çok zor bir süreç. Çok iyi düşün derim
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 243 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Duru nurbahar (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 91 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...