0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından
Kizlarr almak istiyorum insallaah ama katalogdan altindaki ozellik kısmını pek okuyamadim acikcasi, alip kullanan var mi kullanisli mi? Birde tercih eder misiniz mama sandalyesi gerekli mi, fiyati uygun olunca almak istedim birde kullanislidir diye düşündüm ilk.gebeligim pel bilgiye sahip degilim

9 Cevaplar

0 oy
(15,657 puan) tarafından
Ben aldım. Kullanışlı bence parasına göre iyi 
(2,020 puan) tarafından
Oyle mii o zaman kacirmamak lazim canimm, kac aya kadar kullanabiliyoruz
(15,657 puan) tarafından
17 aylık halen oturuyor
(2,020 puan) tarafından
Masallah canimm
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bende almak istiyorum kullanisli biseye benziyor fiyatida cok uygun insallah iyidir
(2,020 puan) tarafından
Evet fiyat cidden cok uygun insallah canimm
0 oy
tarafından
Kışın gelmişti aldım ben de açtım gayet güzel kullanışlı gibi duruyor. Ama minderi yok üzerine minder aldım. Bebiş dogmadi daha kullanmadım 
(2,020 puan) tarafından
Kullanmak nasip olur insallaah saglikla canim :)
tarafından
Amin kuzum insallah
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben mam sandalyesi sayesinde mutfakta işimi yapıyorum ve çok rahat yedirebiliyorum bizimle masada yiyor hep. Ve şoktan 45 liraya almıştık
(2,020 puan) tarafından
O zaman bende gelecek olan mama sandalyesini kacirmayim :D
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Bnde yukselticilifalan filan bı sürü özellikli olan var Chicco nün..

Çocuk sevmiyo, yerde yemeyi seviyo ;/

Yani demem o ki pahali bisrye para verme,hazır uygun bulmuşken al kullanmazsa için yanmaz
(2,020 puan) tarafından
Yook kuzum zaten almayacaktim ama a101e gelecek olan cok uygunmus esimde alalim gelmisken dedi , dedigin mantikli :)
(13,693 puan) tarafından
Ay hiç hiç pahalı bisiler alma inan degmiyo
(2,020 puan) tarafından
Sonuna kadar katiliyorim sana kuzum bebege cok masraf yapma taraftari değilim,  cabuk büyüyorlar:)
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Zaten normal fiyatlar 70 TL civarı o yüzden indirime girmiş işte kullanışlıdır 15 20 liralık ürün değil sonucta
(2,020 puan) tarafından
Haklisin canim inan hic arastirmadim ve fiyat konusunda bilgim yoktu o yuzden danismak istedim :)
(1,358 puan) tarafından
Al al büyük rahatlık valla :)
(2,020 puan) tarafından
Tmamdir canimm sagolasin yorumun icin :*
(1,358 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(497 puan) tarafından
a101 deilde hakmardan komşum aldı bana gayette memnunum güzel güzel kullaniyoruz 
0 oy
tarafından
Eltimde vardı bacağı kırıldı plastik olduğu için  
0 oy
(11 puan) tarafından

Tavsiye ederim bende bundan 4 sene önce o fiyata almıştım yeni kaldırdım :D küçüklüğünde elim ayağım olmuştu iş yaparken, yemek yerken, yavruma yedirirken.. :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 761 göst.
0 oy
6 cevap 336 göst.
3 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
0 oy
16 cevap 523 göst.
27 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilall699 (30 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...