0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya arkadaşlar ben anlamıyorum insanımız ne kadar düşüncesiz art niyetli. Sanki benim burdan sizlerden bir beklentim var ben sanki sizlerden para istemişim gibi davranıyorsunuz. Bakın ben sizden birşey istemedim sadece paylaştım postun altina da yazdım ki yanlış anlamayın sizden birşey beklemiyorum. İnsanlara neden bu kadar önyargıyla yaklaşıyorsunuz. İnsanların başına ne geldi neden o duruma düştü gibi düşünmek yerine hemen yalan söylüyor insanlarin duygularıyla oynuyor diyorsunuz. Ama kişi kendi gibi bilir işi diye boşuna dememişler. Kimseye kendimi inandırmak zorunda değilim. Yada kimseye açıklama yapmak zorunda değilim. Isteyen inanır isteyen inanmaz. İyi geceler

11 Cevaplar

+1 oy
(170 puan) tarafından
Sen benim sorduğum soru için mi bu postu actin canım. Çelişkili iki postu açarsan sormakta benim en doğal hakkım. Hem hiç bir yerde belirtmemişsin ben sorunca boyle oldugunu söyledin. 
(27,352 puan) tarafından
Yes beybisi benim düşüncem
(667 puan) tarafından
Burada yalan soyleyip insanlari kandiranlar da oldu ki daha yakin zamanda oldu bu boyle yaklasmamz,cok normal onyargiysa onyargi. Durduk yere de boyle yaklasimimiz olmadi cunku arkadas celiskili konustugu icin soru sorduk. Sen yalancisin da demedik sadece bi aciklama bekledik biz kadin aciklama yapmadan bilemezdik farkli doktorlarn farkli seyler diyebilecegni.
(27,352 puan) tarafından
Birincisi  size açıklama yapmak zorunda degil
Ikincisi burada yalan söyleyen cok diye herkese o gozle bakıp ön yargılı olmanız hic doğru degil.
Kadının burada çocuğu söz konusu  ondada yalan söyleyip duygu sömürüsü yapacaksa o zaman artık yuh derim baska birsey demem
Ama kadinin postlarından da belli ortada doktorun yanlis bilgisi var..kadinda ona gore yazmış
Sizde anlayislu olup iki cumle ile konuyu kapatmak yerine uzattikca uzatiyorsunuz.
(667 puan) tarafından
Aciklama yapmazsa kendi bilir bu onyargi degul ozaman  siz de gozunuzu acin biraz. Neyse yorum yapmadan gecemedim o yuzden yazdm herkesn kendi dusuncesi.
(27,352 puan) tarafından
Benim gozum acik bu pltformda 2. Senem dolmak üzere az cok nasil insanlar var tahmin ediyorum...
Evet herkesin kendi dusuncesi
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Off ne dediler yine :angry:

tarafından
Bir gece lekelenmem olmuştu acile gittim ordaki doktor bebeğin iri falan dedi bende burda paylaştım. Kendi doktoruma gittiğimde öyle birşey yok o kadar fark nasıl söylemiş dedi. Geçen gün post actım bu gün post actım insanlarin duygularıyla oynuyormuşum sanki ben yardım talep etmişim onlardan öyle davranıyorlar
(1,358 puan) tarafından
Öyle diyenlere de sen sataş eski postlarina bak kusurlarını yüzüne vur öyle insanlara bu lazım çünkü
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ne oldu canim gormedim postunu
tarafından
Bir gece lekelenmem olmuştu acile gittim ordaki doktor bebeğin iri falan dedi bende burda paylaştım. Kendi doktoruma gittiğimde öyle birşey yok o kadar fark nasıl söylemiş dedi. Geçen gün post actım bu gün post actım insanlarin duygularıyla oynuyormuşum sanki ben yardım talep etmişim onlardan öyle davranıyorlar
(5,519 puan) tarafından
Yokk artikk yaaa
0 oy
(436 puan) tarafından
Ben yazdıklarına canı gönülden inandım sende sıkma canını bir de buna üzülme 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Milletim lafına bakarsan hiç bir kelime etmemen lazım o yüzden boşver takma. Boş insan çok bu hayatta
0 oy
(3,163 puan) tarafından
olay ne cabim tam 
tarafından
Hayır ben kimseden yardım falan istemedim ben sadece herkesin burda birşeyler paylaştığı gibi bende yaşadıklarımı paylaştım ki altına da yazdım kimseden birşey beklemiyorum diye ama insanımız o kadar art niyetli ki sanki ben para istemişim incik boncuk araştırıyorlar yok eski postum böyleymiş şimdi diye post açmışım
0 oy
tarafından
Üzme kendini kim ne derse desin bosver. Yaşamayan çekmeyen anlamazüzme kendini.bak kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş. Yarın inşallah etini de yapar yersin. Bebeğine de sana da sifa olsun 
0 oy
tarafından
Boşver en azından bu vesile ile düzeltmiş oldun yanlış olan bilgiyi. Ben doğum yapacağım gün doktor 4buçuk kilo iri bebek dedi kayıtlarda bile iri fetüs yazıyo ama 3buçuk kilo doğdu. Olabiliyor öyle yanlışlıklar malesef 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Niye takıyorsun bu kadar ya kim ne demis kim ön yargı yapmış fln desin dursunlar

Boş konuşana cevabini vermezssin olur biter
Kimse burada hamile hali ile bebegini kullanıp duygu sömürüsü yapmaz heralde o kadarda insanlıktan çakmadılar diye düşünüyorum. 
0 oy
tarafından
Noldu yine kim ne dedi kız
0 oy
tarafından
Postuna baktım da tuhaf birşey yok ki neden üzüldün ki sen 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.