0 oy
3,230 göst.
Diğer kategorisinde (133,635 puan) tarafından
Değerli Üyelerimiz

Bir kaç gündür hatalı olan soru başlıklarını düzenliyoruz ve kullanıcısına doğru bir başlık belirlemesi konusunda mesaj atıyoruz. Maalesef bu yöntemden başarı elde edemedik. Bu günden itibaren başlıkları uygun belirlenmeyen sorular kapatılmaya başlanmıştır. Israrla hatalı başlık belirlemede ısrar edenlerin hesapları kısıtlanacaktır. 

51 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Tmm admin......
-Reklam-
+1 oy
(44,758 puan) tarafından
Lutfen iygulamadaki sacma korkutucu rrklamlari kaldirimisiniz aramizda gebelerimizde var basliklara el atiyosunuz bunada bi el atin lutfen kac zamandir kac kisi bu durumdan sikayetci
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Bu başlık konusuna bu kadar önem veriyorsunuz anladık mümkünse su reklemler içinde bı önlem alın 
+1 oy
(173 puan) tarafından
Şey yapalm önce bir Türkçe öğretmeni bulun ve ders versin ne dersiniz sonuçta burda ki herkes yazım kurallarını ve kompozisyon yazamasya bilir 

Bence öncelikle elle almanız gereken bi çok konu varken sürekli bu başlık konusuna takılmak yersiz  
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tamamdır Tuğba Hanım:ermm:

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tmm dır Tuğba hanım 
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Oylede sıkıcı oyuyor yaa  ;)

0 oy
(5,405 puan) tarafından
Yaa bazen düşünüyoruz bulamıyıruz ne yazacagmızı zor oluyor bnce bu kısıtlama olmamalı 
0 oy
tarafından

O zaman soruları görelim başlık falan olmasına gerek yok ki. :D

Burası sohpey bölümü değil mi bence burda bukadar kısıtlama olmamalı. . Tamam gebelik bölümünde ya da bebek bolumunde belki hakkisiniz  ama bu tarafta olmamalı bence. Artık ben bile sıkıldım yani giresim bile gelmiyor

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Başlikta belirleyince ne olyor ki zaten icerigine girip okuycazz
0 oy
(107 puan) tarafından
Ne başlik bulacagimi şaşirir oldum
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Iyice saçmaladinız ama burası hamilelik yada bebek bakım bölümü olsa haklısınız ama burası sohbet bölümü zaten bu karar alindıgindan beri burası çok keyifsiz oldu bu uygulama biz üye olduğumuz için var hani  diyorum bizim fikirlerimizi önemseseniz mi acaba?
tarafından
++++
tarafından
Bixim fikrimizin önemli olduğunu düşünmüyorum koyun gibi hissediyorum kendimi sürekli biri pesimde gibi...
0 oy
(211 puan) tarafından
Sizde böyle yaparsanız artk ne anlamı kalır kim ugracsk ki soru başlıklarıyla böyle dewam edersnz bizde kullanmayı werririz lütfen uygulamanın heyecanını kacirmayin
0 oy
(488 puan) tarafından
Bence gayet güzel bir uygulama olmuş. Garip başlıklar. Giriyoruz mesela cevap verecek yada bizi ilgilendiren, ilgi alanımız olan bir durum değil. Ama kısa bir başlıkla daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle neyi okuyup okumayacagimiza karar verirz. Çok uzun yazılar da oluyor ziraa..
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Bu gidişle hesap kısıtlamaniza gerek kalmayacak millet kendi gidecek

tarafından
Bencede yaaa://
(27,451 puan) tarafından
Sacma oldu valla böyle giderse herkes gider yavas yavas
Bende giderim tatsız platfrom oldu :/
(6,136 puan) tarafından
Kalkın gidelim :))
(27,451 puan) tarafından
He haydi gidek yahuuuu
tarafından
Nedense bi kaç gündür gidesim geldiiii :D
0 oy
tarafından
Başlık pek mühim olan bişey değil bence soruyu açtığın an zaten ne yazdığını okuyorsun ve anlıyorsun çok saçma olmuş bu Kural
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Program üye sayısını azaltacaksınız bu sizin zararınıza olabilir bence bu kadar abartılmasın!!! Herşeyi başlığa yazmak içerik olmaması çok saçma eski heyecan kalmıyor 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Burda herkes sacma felan demiş ama o zaman canlar sizde düzgün  başlık koyun. Her posta girmek zorunda degiliz. Kendi adıma konusuyorum bazen arama yapıyorum bi konuyla ilgili istedigim konu ile ilgili bikac bişi cıkıyor başlıklar düzgün olsa herkese yardımcı olursunuz. Başlık koymakta ne var sizde 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla ıyıce uyguma cıvıttı ya :(
0 oy
tarafından

Işte bu hiç olmadı admin hanim 

Burası sohbet bölümü herşeyi kısıtladınız ne konusacagimizi bilmez olduk:)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 4,551 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde admin (133,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 402 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,546 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde admin (133,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.