0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
kapalı
Çok yoruldum ya diş dönemindeyim ve bebeğim geceleri sadece 3 saat uyuyor eşim ayrı odada uyuyor işe gidiyor diye ev artık pislik içinde eşim yapma diyor ama eve gelince yemek istiyor mutfağı gece toparlıyorum eşim hafta sonu da çalıştı dün akşam dışarıda işimiz vardı ikimizde çok yorulduk akşam 9da eve geldik hatta ben eşim ve çocuğu eve gönderdim market kasap manav alış verişi yaptım o yorgunlukla ellerimde poşetlerle eve nasıl kendimi attım ama eşim açım dedi evde yemek yok hemen bir şey yaptım bebeğime de meyve hazırladım onlar yedi zaten ben o kadar hızlı yiyorum ki lokmaları bütün yutuyorum diyebilirim daha masayı toplamadan eşim ben uyuyorum dedi çocuk zaten uyumuyor saatlerce çocuğu uyutmaya çalışıyorum uğraştım sonra gelip masayı topladım makina doluydu bu yüzden mutfağı öylece bıraktım ortalığı topladım derken saat 3 oldu bebeğim uyandı daha da uyumadı bugün eşim işten geldi uyuyacağım dedi çıldırdım ya bari çocuğu uyutup kendisi de uyusa sorun yok ama her şeyi bana bırakıyor çalışıyorum diyor ama işi o kadar zor değil memur masa başı elbette yoruluyordur ama bende çok yoruluyorum gece bile ayaktayım en azından gece dinleniyor haksız mıyım acaba ben mi abartıyorum diyorum ama her yerim ağrıyor çocuk sürekli kucağımda kollarım belim hatta ayaklarım bile ağrıyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

1 cevap

0 oy
(274 puan) tarafından
Yine çok çok uzun yazdım şimdi çocuğu uyuttum eşime de git yat dedim yorgunluktan uykum gelmiyor ya 
(1,100 puan) tarafından
Soruna cevap yazıyordum post kapandı
Canım sen eşine hiç sorumluluk vermemiş hatta onun sorumluluklarını bile kendin üstlenmişsin o yüzden çok yorulursun akşam onları eve gönderip markete gittim diyorsun bunu niye yaptın eşin ben gitmem mi diyor yoksa sen siz gidin ben alır gelirim mi diyorsun
(274 puan) tarafından
İnanın eve geldiğinde çocuğa bak bende biraz evi toparlayayım diyorum yapma boşver diyor markette bakmam gereken bir şey vardı eşim anlamadığı için ben gittim eşim seçim yapamıyor en kötüsünü alıp geliyor çocuk için alış verişi ben yapıyorum gitmişken hepsini yaptım ama çoğunlukla birlikte gidiyoruz alış verişe
Eşim sürekli yardım ediyorum diyip duruyor sanki o çocuğa bakarken ben boş oturuyormuşum gibi davranıyor
Bunları söyleyince de suçlu ben oluyorum
(1,100 puan) tarafından
Eşin kötü şey alınca daha iyisi alması için onu yönlendirmiyor musun mesela benim eşimde hep çürük meyve alırdı.ama öğrettim ona
Allah yardım etsin valla
(274 puan) tarafından
Yok kaç defa anlattım sen bir şey beğenmiyorsun diyo bende yoruldum artık anlatmaktan bi de huy meselesi mesela bir ley alacak araştır sor diyorum alacaksan al ne soruyorsun diyor sonra kötü çıkınca söylüyorum laf ediyorsun diyor git sen al diyor sorun almak değil sorun anlayışsızlığı
(114 puan) tarafından
Valla ben doğduğunda oğlum ayağa kalktıktan sonra ben temizlik olduğu zaman ilk başta yapar mısın demedim direk verdim bebeğimi eline işlere koyuldum baktı hep alıştı zamanla şimdi bugün de evde bana yardım da etti temizliğe dinlenirken bebeğe de baktı yemek yapamadığım zaman yardım da etti bende ödülünü verdim az önce anlarsınız ya :) ben cazgurlik yapıyorum yardım edicen diye hayır da demiyor ciddi yorgun olduğu zaman bebeği yanına yatırırım bebeğe bakar o ble yeter
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 697 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
20 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy