0 oy
1,004 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Daha 1 yil olsu evleneli severek pişmanım keskt durumu iyu olan biriyle olsaydi böyle kirada sürümezdim siz siz olun bu devirde durumu olsun. Esim kotu kadınlar gibi sürekli aileme şikayet ediyo ailem ust katta sizce bnmi rezil ediyo kendini mü biktim artik 

15 Cevaplar

0 oy
(6,806 puan) tarafından
Neyi şikayet ediyor
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Canim benim tabikide kendini rezil ediyor sen neden rezil olasin annengilde biliyodur bu durumu evdeki olani olani  gidip avuclarina yaziyorsa
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kirayla ne alakası var ki evliliğin bende kirada oturuyorum ama surunmuyoruz çok şükür esin çalışmıyor mu hem senin ailene niye soyleniyorki
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ki bunu bekar olan bir siteye yazsan işe yarar anca :D ne yapsın burdakiler boşayıp yeni mi alsınlar :D 

Benim bekara vereceğim tavsiye , her kararına saygı duyan isteklerini sorgulamayan. Tabiri caizse kuklan olacak birini bul derdim .

Maddiyatta bir yere kafar.

Evi barkı olur zengin olur ama huzur vermez yine bi halta yaramaz mal mülk .

Pısırık erkek en iyi erkekmiş geç öğrendim :D 

(256 puan) tarafından
Aynen cnm katiliyirum para var ev var ama adam beni dinlemez isteklerimi yapmaz isterdim bende benide dinlesin kendi bildigini okur
(1,048 puan) tarafından
İşte bazen ikisi de olmayınca çok büyük sıkıntı.
Evlendiği adama şaşırdığım bir kaç arkadaşım vardı. Yeminle anlıyorum neden öyle kılıbık insan seçtiklerini.
(1,186 puan) tarafından
Allah seni gülmekten bittim laflarina
(1,048 puan) tarafından
Ama öyle değil mi. Eş değil arka teker alacaksın :D sen nereye o oraya :D
0 oy
tarafından
Huxurunux varsa para pek de önemli değil Gülüm ben takmam. Zengin olup mutlu olmayacaksam bir önemi yok paranın 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sırf kirada oturuyorsun diye mı bu sitemin?
0 oy
(8,198 puan) tarafından
Kuzum parayla ılgısı yok ablamın bırı 5 bın maasla calısıyo dıgerının esının kendı işi var paralsrı var ama huzurlu degıller.Ama bızde de psrs sıkıntılı ama huzur vsr çok sukur bugunumze bızde kıra dayız 850 kıra ödüyoruz 
0 oy
tarafından
Parayla ne ilgilsi var hiç bir zaman evlilik maddiyat üzerine olmamalı onunla hiç bir alakası yok huzur mutluluk ve anlaşmak önemli ankasamazsan zaten o paranın bir değeri kalmaz gözünde görmez hiç bişey bence bu yanlış bir düşünce 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Durumu iyi olnainin yarın için garantisi var mı işleri bozuldu diye kocaları mi boşayalim.Biz kirada oturmuyoruz ama aylık 3000tl borç kredi falan ödüyoruz ucu ucuna yetiyor gene de eşim benim canım .Maddiyat için daha şimdiden böyle diyorsan ileri de bosanirsin zaten.Maddiiyat bu kadar da sorun ise sende çalış eşine destek ol hayat müşterek .Ailene şikayet etmesi bence de hoş değil ama
0 oy
tarafından
Bir yandan haklı olablrsn ama bn sana katılmıyorum nedense 

Sen bilmiyor muydun kira da oturcagini ? Ne var kirada oturmakta villa mi istiyorsun ? O zaman boşan bacım ya 

Sürünüyorum ne demek ben anlamıyorum gerçekten 

Bnde kirada oturuyorm bizimde borcumuz var ama bu bnm evim olmayacağı anlamına gelmiyor .. ekmek elden su gölden yaşama sende git calis bir yerde kocana destek ol al evini otur asagya 

Huzur olsun para önemli değil her zaman bulunur 
0 oy
(164 puan) tarafından
Kira ile ne alakası var ki bizde İlk evlendiğimizde kirada oturuyorduk sonradan da beraber aldık evimizi...

Bir de senin ailene seni ne kadar rezil edebilir ki Sonuçta onlar senin ailen Bence onlar da artık damadını tanımışlardır pek umursamıyorlardır
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Kiz kirayla alakasi olaydi benim suan 10. Evliligim olurdu 10 yildir evliyim halaaa kiradayim evet birazda sorumsuz esim var kabul ve bu benim 13. Kiraya gecisim suriyelileri gectik desem yeri ama napam o d u n u m u seviyom<3

0 oy
tarafından
Sen evlilgn maddiyat uzerine kurulunca daha mtlu olucagni mı sanıyosun. O gördügun zengnlikler mtluluklar sadce dizilerde  gercek hayatta ck farkli o pembe hayaller. Para puldan önce insan önce sağlik sonrada huzur istemeli. Esini gercekten sewseydin kirada oturdugun icin pismanlik duymazdın herkes anasinin karnindan pat diye ew sahibi olarak dogmuyo ewt kiminin kaynwalidesi mal mülk yapmş ewlatlarina birakmş olabilir ama herkes aynı oluck diye bise yok . Önce esine sımsıkı sarıl fedakarliksa beraber tutumluluksa beraber bende kirada oturdum 25. Gün ew sahibi ewi satmak istedgni söyledi we rabbm nasip etti o ewi aldık. Borclarla çok ugrastk ama hc isyan yda pismanlik yasamadim esimle ewlenmeseydim diye hep esimi teselli ettim bunlarda biticek gecicek diye cok şukur borcumda bitti simdi hayatimi dört dörtluk we esimle çok mutlu yasiyorum yedgm önumde yemedgm arkamda. Herzman esimin yaninda destekci oldugum icin simdi de esim benim bi lafimi iki etmiyo el ustunde tutuyo.
0 oy
tarafından
Ya tamam ben durumunu bilerek velendim ama bi yandan isyemedigim olunca esim veriyor ediyo ama ailesi yardimci olmuyor diğer kardesine ev aldi bize tik yok ben kaynanama ev alin diyince esime sikayet ediyor 
0 oy
tarafından
bizde kiradayiz yeri gekiyor ay sonu zor geciyor ama surundugumu dusunmuyorum canim durumu dahada kotu olsa yinede esimle evlenirdim. maddiyat degil esinin tavri bence seni bunaltan

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,342 göst.
6 Mayıs 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 419 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 607 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,648 göst.