0 oy
1,865 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Kızlar son 1 kaç gündür farkettim ama eşim bi tuaf davranıyor gece nöbetinde oluyor sürekli neyse sabah günaydın msji  atıyor biraz konuşuyoruz sonra yatıyor akşam 6 ya kadar kalkıyor sonra bidaha yaziyo konusuyox sonra netini falan kapariyi ben uyuyorum saat 12 gbi netini acıyor sabah 6 ya kadar girip duruyor hiç böyle yapmazdi  yazıyorum napıyon nette diye git yat yerine benim canımı skma diyor msj atıyorum iletiliyor  ama geri dönüş yapmıyor bende sinirlendim engelledim her gün her gün beni uyuyup napiyo olabilir hemende bahanesi var yeni yer napim alışmaya çalışıyorum alışmakla nette dolaşmanın ne alakası var

7 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
Whatsapp kendin yönlendir canım o uyudu zaman bak napiyo öğrenirsin 
(6,833 puan) tarafından
Canım seninki çok üzücü olmuş gerçektende kuş beyinleriyle 200 grmlik  et parçasının peşine duşuyolar  amaa bilmiyolar ki evde ki bundan sonra ona ne hissetcek
(749 puan) tarafından
Erkek ya her boku yaparmış bidaha yakalayim beni de oglunuda göremezsin dedim
(749 puan) tarafından
Ayarlardan kapata bilirsin canım bildirimlerini
(6,833 puan) tarafından
Hee erkek yaa yapar kadın yaparsa da kapının önüne koyarlar demi ne kadar saçama bir düşünce kadının ki namusta  erkeğin ki ne aCaba
(749 puan) tarafından
Ah bi anlata bilsen hep buyutenlerin suçu erkek çocuklarını şımarık yetisdirsen olucak bu sonra biz çekiyoruz
-Reklam-
0 oy
(797 puan) tarafından
Bende engellemistim zamanında açmadım annesini aramış o TLF açsın diye annesi geldi yalvarıyor aç kızım diye yazık kadına naptın biliyrmsn tlfn duvara bı çarptım sorun kökten cozuldu ..canım aranıza bir sulu girmiş olabilir Allah korusun çok öyle para avcısı ama ne bilim bunlara eslerimizn kanmamasi lazım çok üzücü bişey inşallah başka biri yoktr
(8,343 puan) tarafından
Bırısı sizi üzüyorsa mutlu ettiği baska bırı vardır dıyor. Cevap vermemesı için hiç bi neden yok
(6,833 puan) tarafından
Aynn öyle bakalım altından ne cikcak
(8,343 puan) tarafından
Fadıme insallah kötü seylerde cıkmaz ama sana bu sekılde davranıyosa muhtemelen bişey var altında
(6,833 puan) tarafından
Olabilir sabah yazdım ışte sende bi hal var falan diye sonra engelledim msjlari görmüş ama bisey yazmamis
(797 puan) tarafından
Canım biraz arama baklm üstüne düşme napacak zaten mesafe varmış arada bide sen hamilesin daha ilgili olması lazım fazla takma kafana strese girersin bebeğin icin
0 oy
(351 puan) tarafından
Gece çalışmak gerçekten zor insan hassas oluyor daha çabuk sinirleniyorsun bende telefonu kapatıp sadece uyumayi hayal ederdim.. ama yine de karşı tarafı kırmaya gerek yok başka bir derdi olabilir 
(6,833 puan) tarafından
Sanmıyorum başka bir derdi olduğunu derdi gece saat 12 den sonra başlamaz heralde 12 ye kadar kapalı neti 12den sonda açık anlam veremiyorum yazıyorum gir yerine yat diyor
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Pubg oynuyo olmasın kuzu sanırım asker eşin daha dün eşimin uzman çavuş Bi arkadaşı nöbette sabaha ladar pubg oynuyoruz dedi karısı hatta bu evde olduğu zaman bile nöbettekiler çağırıyor falan dedi kötü düşünme hemen ama seni terslemesi saçma olmuş
(6,833 puan) tarafından
***** saçma bi oyun yaa bi kalksa şu oyun artık oynuyor mu oynamiyor mu bilmiyorumda  ama hemen tersliyor
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ayni benimki gbi skintiya gelemiyolar ve surekli konusck bise bulamiyolar benimki surekli ev bakiyo netten 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım hemen aklına kötü şeyler getirme. Psikolojik sıkıntı yaşıyor olabilir .esin o senin ne engeli kaldır hadi aramazsın yazmazsın bir süre . Futbolla falan ilgileniyorsa onlara bakıyordur. 
0 oy
tarafından
Bence de o nasıl bir davranış ya 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 821 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Z.bekar (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 516 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 586 göst.